Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

21 września 2024, 16:39:12 - LukaszL
PKO BP Ekstraklasa: Jagiellonia 3-2 Lechia

21 września 2024, 14:45 - Białystok (Chorten Arena)
Jagiellonia Białystok 3-2 Lechia Gdańsk
Tomás Silva 13, Jesús Imaz 72, Mateusz Skrzypczak 76 (k) - Bohdan Wjunnyk 16, Maksym Chłań 59

Jagiellonia: 50. Sławomir Abramowicz - 16. Michal Sáček, 72. Mateusz Skrzypczak, 3. Dušan Stojinović, 44. João Moutinho - 20. Miki Villar (83, 39. Aurélien Nguiamba), 6. Taras Romanczuk, 82. Tomás Silva (56, 11. Jesús Imaz), 14. Jarosław Kubicki (56, 29. Marcin Listkowski), 99. Kristoffer Hansen (67, 22. Peter Kováčik) - 9. Lamine Diaby-Fadiga (83, 51. Alan Rybak).

Lechia: 1. Szymon Weirauch - 11. Dominik Piła, 44. Bujar Pllana, 3. Elias Olsson (84, 19. Serhij Bułeca), 20. Conrado - 7. Camilo Mena, 5. Iwan Żelizko, 8. Rifet Kapić, 17. Anton Carenko (77, 99. Tomasz Neugebauer), 30. Maksym Chłań - 9. Bohdan Wjunnyk (77, 79. Kacper Sezonienko).

żółte kartki: Sáček, João Moutinho - Olsson, Wjunnyk.

sędziował: Jarosław Przybył (Kluczbork).
widzów: 15 101.

Braun - 21 września 2024, 16:40:12 - *.dynamic.chello.pl
Lechia spadek

Białasa - 21 września 2024, 16:40:18 - *.7.188.46.ipv4.supernova.orange.pl
Jaga otrząsnęła się po 5-0 z Lechem, Imaz spokojnie mógł mieć hattricka gdyby karnego nie oddał ale dalej mają problem z obroną.

iksde - 21 września 2024, 16:48:53 - *.106.249.36
Zszedł Hansen i od razu lepiej sie grało.

ziuk - 21 września 2024, 16:53:45 - *.res.spectrum.com
poza wynikiem to tak naprawde nie ma sie z czego cieszyc. obrona jak byla slaba tak i jest dziurawa jak ser szwajcarski. w zeszlym sezonie ofensywa byla fantastyczna i to nas ratowalo. w tym juz tak dobrze nie jest. obawiam sie ze wracamy na swoje miejsce w tabeli czyli sredniaka polskiej ligi.

Na100 - 21 września 2024, 16:56:38 - *.40.110.200.threembb.co.uk
Do iksde. Hansen się wyczerpał/skończył. Niedźwiedź wiedział o tym wszczesniej niż inni że do tego dojdzie;)

Białasa - 21 września 2024, 16:56:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Posen gratuluje.

Kazio - 21 września 2024, 16:58:54 - *.elsat.net.pl
Lechia słaba czy Jaga dobra była w tym meczu?

Zed - 21 września 2024, 17:04:43 - *.play-internet.pl
Lechia cokolwiek gra już tylko dzięki Ukraińcom.

Živković - 21 września 2024, 17:04:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ukraińska Lechia przegrała misiem Polski 😏

@do ziuk - 21 września 2024, 17:12:15 - *.231.12.166.koba.pl
Przyjechał cały wagon piłkarzy wcale nie gorszych niż ci którzy zdobywali mistrzostwo, kwestia kiedy to wszystko zatrybi bo w tej chwili jest chaos, na większości pozycji walka o skład, brak zrozumienia na boisku. Jaga po prostu potrzebuje czasu by się rozbujać, w zeszłym sezonie mistrzostwo zdobyte 14 zawodnikami a ten jest znacznie trudniejszy.

ziuk - 21 września 2024, 17:41:42 - *.res.spectrum.com
oczywiscie ze licze ze trener to pouklada w przerwie zimowej i wlaczymy sie w walke o puchary. problem w tym ze slaba obrone panie kolego mamy od lat. pan trener Siemieniec grubo ponad rok u nas juz jest a poprawy w obronie nie widac. obawiam sie ze pan Siemieniec moze nie potrafi ogarniac obrony jesli nie zrobil tego przez ponad rok. z reszta jesli wygramy zalegly mecz w Lublinie to wskakujemy na pudlo co patrzac jak gramy jest nie lada osiagnieciem.

andy - 21 września 2024, 18:11:18 - *.nwrknj.fios.verizon.net
obrona lechii tragedia przegrali wygrany mecz

sfswfsf - 21 września 2024, 18:35:55 - *.dynamic.chello.pl
Nic nie grać a wygrać to jest szuka piłka jest jednak nie sprawiedliwa

Ala - 21 września 2024, 23:05:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Taka jest piłka nożna. Niesprawiedliwa. Wygrywa drużyna gorsza, chaotyczna, niewiele potrafiąca. Lechia przegrywa kolejny wygrany mecz. Tak było z Rakowem i tak było dzisiaj.

Obserwator - 21 września 2024, 23:55:20 - *.147.68.26.mobile.internet.t-mobile.pl
Peszko czekamy na ciebie na Szkolenie , tu na pewno będzie MMa z Tobą chłopcze

Jaga - 22 września 2024, 11:27:24 - *.6.221.63.ipv4.supernova.orange.pl
Jest i Ala ze swoimi mądrościami. Tak jest, Lechia to już w tamtym sezonie powinno być mistrzem Polski, taki futbol grała, najlepszy w Polsce, w każdym meczu była lepsza. To jakiś skandal i niedopatrzenie, że w tabeli wpisali ją w I lidze, a nie w ekstraklasie.