Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

22 września 2024, 13:57:35 - LukaszR
Betclic II liga: Hutnik 3-2 Resovia

22 września 2024, 12:00 - Kraków (Stadion Miejski Hutnik Kraków)
Hutnik Kraków 3-2 Resovia
Mateusz Sowiński 30, Łukasz Kędziora 32, Wojciech Słomka 53 - Marcin Urynowicz 55, Maciej Górski 76

Hutnik: 1. Dorian Frątczak - 10. Kamil Głogowski, 32. Igors Tarasovs, 4. Łukasz Kędziora, 3. Filip Jania - 11. Wojciech Słomka (80, 9. Jewhenij Bełycz), 6. Maciej Urbańczyk, 8. Patrik Mišák, 22. Mateusz Sowiński (67, 64. Marcel Górski), 92. Deniss Rakels - 77. Michał Głogowski (86, 70. Kacper Pietrzyk).

Resovia: 1. Jakub Tetyk - 17. Radosław Adamski, 2. Mateusz Bondarenko, 38. Hlib Buchał, 27. Danian Pawłas (62, 25. Gracjan Jaroch) - 8. Dawid Pieniążek (62, 22. Kornel Rębisz), 99. Radosław Kanach (89, 15. Damian Kotecki), 14. Marcin Urynowicz, 7. Filip Zawadzki (46, 10. Maksymilian Hebel), 24. Bartłomiej Eizenchart (86, 97. Filip Mikrut) - 9. Maciej Górski.

żółte kartki: Kędziora - Zawadzki, Pawłas, Hebel, Urynowicz, Jaroch, Buchał.

sędziował: Filip Kaliszewski (Gdańsk).

Gicior - 22 września 2024, 14:07:21 - *.centertel.pl
1: połowa pełna dominacja Hutnika . Druga połowa jedna wielka katastrofa. Dobrze , że nie skończyło się już dwukrotnie znanym scenariuszem.

bolo - 22 września 2024, 14:08:07 - *.dynamic.chello.pl
tak ogólnie to fart. Ten zachwalany Rexles to lipe gra. Obrona w 2 połowie dramat. Kondycja to dramat

Gumior - 22 września 2024, 14:12:02 - *.play-internet.pl
Spokojnie panowie, wszystko pod kontrolą taki był plan na ten mecz walnąć 3 bramy i odpocząć przed srodą. A w środę Hutniczy walec rozjedzie ekstraklasowego piasta. Ważne 3 punkty brawo Hutnicy.

ce - 22 września 2024, 14:13:22 - *.47.116.225.ipv4.supernova.orange.pl
Zatydzień do Rzeszowa przyjeżdza dawca puktów chłopkaki sie zrechabiltuja za dzisiejszy mecz

Sztefi NH - 22 września 2024, 14:26:29 - *.29.196.243.ipv4.supernova.orange.pl
Do 55mi. Hutnik grał a później już tylko Resovia.

do bolo - 22 września 2024, 15:17:40 - *.dynamic.chello.pl
Głupoty piszesz, nie ma mowy o farcie. Przez większość czasu przeważał Hutnik i nie wykorzystał kilku okazji. Resovia rzuciła się do ataku przy stanie 3:0, spychając krakowian do obrony i też wypracowała sobie trochę szans. Jednak przy 3:1 hutnicy powinni podwyższyć prowadzenie, ale M. Głogowski zmarnował doskonałą okazję, a mógł powstrzymać gości.

MMc - 22 września 2024, 15:30:21 - *.22.87.171.ipv4.supernova.orange.pl
3:0 to dla HKS bardzo niebezpieczny wynik

hutas - 22 września 2024, 15:33:18 - *.dynamic.chello.pl
przy 3:2 chyba kazdy mial w glowie obrazki z tamtego sezonu... dziwny mecz, obie drużyny tylko po jednej połowie zagrały

TSW1906 - 22 września 2024, 15:46:23 - *.centertel.pl
Ilu ludzi na meczu? 250 znowu czy udało się przekroczyć magiczną liczbę 400? Hehe

HKS - 22 września 2024, 15:56:54 - *.play-internet.pl
Psy szczekają a karawana jedzie dalej elo psiury🙂

Sovia - 22 września 2024, 16:07:57 - *.opera-mini.net (*.248.171.193)
Hutnik po mimo że grają 2giej to bez wątpienia kibicowsko trzecia siła Krakowa

Jaworzno - 22 września 2024, 16:12:53 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Biało Błękitno Niebiescy!!!
Choć jesteśmy tu mniejszością Hutnik wciąż naszą miłością! 💪

Zabrze PG - 22 września 2024, 16:25:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
hutnicek to co najwyżej może Piastowi piłke podawać.My ekstraklasa wy jako klubik drugoligowy się tam kisicie.Przyjedziemy i wam 5tke wrzucimy.

Obiektywny - 22 września 2024, 16:31:50 - *.opera-mini.net (*.64.45.239)
@TSW1906 Skoro na Puszcze która grała w pierwszej lidze o awans i grali ladną piłkę chodziło kilka set osób to co się czepiasz Hutnika który grał cały czas piach po buraczanych ligach. A co do kibicowania to Hutnik wciąga nosem konkurencje typu Puszcza, Wieczysta, czy Garbarnia.

a - 22 września 2024, 16:42:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hutnik w obronie wciąż dziurawy, ale odkąd wyregulował celowniki punkty konsekwentnie zbiera.

OldSchool - 22 września 2024, 20:18:16 - *.217.198.178
Brawo Hutnik po katastrofie z Wieczystą, systematycznie zbieracie punkty, życzę awansu ligę wyżej jak nie w tym roku to może w następnym. Muszę się wybrać do Was na mecz, byłem na kilku w latach 90 tych.

Sztefi NH; - 22 września 2024, 20:49:18 - *.29.196.243.ipv4.supernova.orange.pl
Trzecia siła w Krakowie była by pierwszą siłą w Rzeszowie.

PW 1911 - 23 września 2024, 13:04:57 - *.30.103.94
Brawo Gumiory! Powalczcie przynajmniej o baraże. Pozdro od kibica KSP

Burmistrz - 23 września 2024, 13:40:31 - *.146.146.52.mobile.internet.t-mobile.pl