Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

22 września 2024, 21:23:30 - dwieladek
Betclic II liga: Jastrzębie 1-1 Chojniczanka

22 września 2024, 19:30 - Jastrzębie Zdrój (Stadion Miejski)
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1 Chojniczanka Chojnice
Maciej Śliwa 61 - Jakub Branecki 71

Jastrzębie: 1. Grzegorz Drazik - 31. Jan Flak, 20. Oskar Paprzycki, 25. Paweł Baranowski, 26. Jan Ziewiec, 24. Jakub Iskra (75, 10. Farid Ali) - 7. Maciej Śliwa (75, 66. Krystian Mucha), 6. Szymon Maszkowski, 17. Karol Fietz, 11. Szymon Kiebzak - 18. Michał Bednarski (75, 19. Kacper Zych).

Chojniczanka: 29. Damian Primel - 21. Jakub Goliński, 8. Tomasz Boczek, 5. Beniamin Czajka - 2. Mateusz Bąkowicz (64, 16. Adrián Kačerík), 66. Patryk Olejnik (65, 24. Jakub Romanik), 6. João Guilherme (77, 34. Damian Nowacki), 7. Błażej Szczepanek, 18. Przemysław Sajdak, 10. Dariusz Kamiński (65, 79. Marcin Kozina) - 20. Valērijs Šabala (64, 22. Jakub Branecki).

żółte kartki: Maszkowski, Ziewiec, Drazik, Paprzycki - Boczek.

sędziował: Karol Wójcik (Siedlce).
widzów: 615.

W 71. minucie Jakub Branecki (Chojniczanka) nie wykorzystał rzutu karnego (Grzegorz Drazik obronił).

Cyborg - 22 września 2024, 21:42:34 - *.dynamic.chello.pl
Obrona w GKS jak była ch.... tak dalej jest.Dalej się gubią jak dzieci we mgle.Drazik niepotrzebnie tak daleko wychodził i faulował na karnego.Ale cóz lepszego bramkarza nie mamy.Dziwne zmiany,byli gorsi zawodnicy,ale ściągnął tych co walczyli,chyba, że kondycyjnie nie wytrzymują.Remisami się nie utrzymamy.Trenerowi podziękować,bo widać, że oprócz Gądki na konferencji to , żadnego planu niema.Co do zarządu to wilczy bilet bez możliwości powrotu.

Cyborg - 22 września 2024, 21:44:05 - *.dynamic.chello.pl
Oprócz gadki na konferencji

Mot - 22 września 2024, 21:50:17 - *.centertel.pl
Było "Leo, leo"?

Jasmoz - 22 września 2024, 21:54:53 - *.play-internet.pl
@Cyborgu najlepiej wg ciebie to wylać na zbity pysk. Tylko że widać że trenejro orze jak może, zespół ma potencjał i trzeba go wydobyć. Gra jest ładna dla oka kibica a punkty przyjdą.

GD - 22 września 2024, 21:58:34 - *.petrus.pl
Wynik sprawiedliwy. Ogólnie był to mecz średniaków tej ligi. Moja Chojniczanka z taką "grą" nadzwyczaj wysoko w tabeli! Szału nie ma. Kamiński, Sabala i może Sajdak (mieli być kluczowymi kopaczami), z tym co pokazują, kwalifikują się na ławę, a nie pierwszy skład. Szczepanek niby coś potrafi, ale generalnie zwalnia grę, a od 65 minuty to w każdym meczu oddycha rękawami. Ehh

OnaMusi - 22 września 2024, 22:06:43 - *.dynamic.chello.pl
Pani prezes GKS Jastrzębie musi odejść!!
Nic nie daje klubowi.

Chojnice - 22 września 2024, 22:08:44 - *.petrus.pl
Panowie dobry jest ten remis..Chaotyczny ten mecz..kopanina straszna..Punkt dobry z wyjazdu..

Cyborg - 22 września 2024, 22:31:01 - *.dynamic.chello.pl
Jasmoz-tylko ,,trener''niema pomysłu na grę.Tamten sezon miał,w tym już 9 kolejek i efektów nie widać.Obrona tragedia ,przez głupie stracone piłki tracimy bramki,niema rasowego napastnika co by strzelał bramki(karne się nie liczą). Zarząd niech ściąga zawodników na pozycje,w których jesteśmy słabi a nie tam gdzie tego nie potrzeba .

Artur - 22 września 2024, 22:43:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jasność😁że co ładnie gramy ..Ty chyba ładnej piłki nie widział .Nic nie gramy a punkty 🤣przyjdą za rok w 3 lidze

Artur - 22 września 2024, 22:46:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jasmoz..🤣

JZD - 22 września 2024, 22:46:58 - *.internetia.net.pl
W J-biu taka była podnieta po wysokim zwycięstwie z Hutnikiem. To były miłe złego początki. Teraz po kilku meczach widać w tabeli gdzie są nasi a gdzie Hutnik, wszystko w temacie. Znowu będzie walka o utrzymanie ale remisami i porażkami będzie stopniowy zjazd w dół tabeli. Za 3, 4 kolejki jak nie wygramy to spokojnie "dogonimy" Skre.

Fan - 22 września 2024, 23:20:24 - *.syrion.pl
Dzisiaj GKS zdecydowanie lepiej grał niż w poprzednim meczu. Gdyby wykorzystywali stwarzane sytuacje wynik mógłby być inny. Najsłabsza jest niestety obrona i tutaj trzeba poszukać wzmocnień.

Hindenburg - 22 września 2024, 23:23:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak nazywa się ten grubas co doping prowadzi?

Person - 22 września 2024, 23:38:55 - *.pmcnet.pl
Dzięki za walkę GKS dobra intensywna gra brakuje spokoju żeby skończyć sytuacje jak będzie taka gra punkty będą i to sporo

Ech - 22 września 2024, 23:41:03 - *.play-internet.pl
Co z tego że GKS grał dziś lepiej, jak znów nie wygrali meczu.Tu liczy się to co w siatce a nie styl. Dziś mogli dowieźć to 1-0 do końca ale nie, trzeba było sprokurować z d..y karnego i stracone 2 pkt.
14 strzałów i jedna bramka. Drużyna będzie dobra wtedy, gdy odda 3 albo 4 strzały i zdobędzie 2 bramki ale GKS-owi jeszcze dużo do tego brakuje.

Person - 22 września 2024, 23:52:32 - *.pmcnet.pl
Po dwóch porażkach że Skrą i Pulawami widać że drużyna się podniosła i dobrze zaeregowala kto tego nie widzi to niech głupot nie pisze pełne wsparcie w Sosnowcu

Rych - 23 września 2024, 1:32:28 - *.centertel.pl
Tak to wyglada jak sie sciaga szrot do Jastrzebia

Trybinoki - 23 września 2024, 5:04:45 - *.204.13.179.mobile.internet.t-mobile.pl
Co tym razem wspaniałego powie trener na konferencji prasowej....

Gozno - 23 września 2024, 10:01:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Personie masz racje. Cza dać zespołowi czas i podziękować za walkę. To ruszy kiedyś. Sztab wyciągnie wnioski. Więcej treningów strzeleckich bo brakuje celnych strzałów na bramkę.

Prawda - 23 września 2024, 11:50:50 - *.play-internet.pl
Dać czas na co aż spadną? Czy może najemnikom skończą się kontrakty?

Jas - 23 września 2024, 17:29:29 - *.dynamic.chello.pl
Kasztan!
Co?
Ty wiesz co.

Kasztan - 24 września 2024, 12:29:17 - *.164.167.8
kołczu musi też starszych zawodników posłuchać. Mają doświadczenie w tych sprawach bo on nie grał na takim poziomie i tu może leży problem.