Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

24 września 2024, 19:24:45 - euzi
PP: Elana 1-3 Widzew

24 września 2024, 17:30 - Toruń (Stadion Miejski im. Grzegorza Duneckiego)
Elana Toruń 1-3 Widzew Łódź
Kamil Kuropatwiński 29 (k) - Sebastian Kerk 65, Paweł Kwiatkowski 87, Jakub Łukowski 90

Elana: 93. Wojciech Pawłowski - 24. Kacper Kamiński, 5. Arkadiusz Korpalski, 34. Aleksander Kowalski, 8. Maciej Andrzejewski (59, 6. Filip Hartwich), 7. Paweł Karbowiński (85, 3. Miłosz Raniszewski) - 21. Jakub Stawski, 14. Kamil Woroniecki, 16. Kamil Piskorski (85, 11. Kacper Kowalski), 22. Kamil Kuropatwiński - 18. Marcin Kościelecki (51, 19. Dominik Stolc).

Widzew: 31. Mikołaj Biegański - 62. Lirim Kastrati, 21. Paweł Kwiatkowski, 5. Kreshnik Hajrizi (62, 3. Samuel Kozlovský), 2. Luís Silva - 77. Jakub Sypek (61, 10. Fran Álvarez), 44. Noah Diliberto (61, 37. Sebastian Kerk), 25. Marek Hanousek, 7. Jakub Łukowski, 47. Antoni Klimek (46, 78. Kamil Cybulski) - 99. Saïd Hamulic (61, 17. Hubert Sobol).

żółte kartki: A.Kowalski, Korpalski - Biegański.

sędziował: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).

Puchar Polski 2024/2025

Yoyo - 24 września 2024, 19:25:31 - *.centertel.pl
Solić kiper pokazał.klase

Loko - 24 września 2024, 19:26:06 - *.7.191.171.ipv4.supernova.orange.pl
Szkoda Elany, długo się bronili i mogli nawet wyrównać pod koniec. Było blisko trzeciej sensacji ale Widzew wymęczył.

Widzew10 - 24 września 2024, 19:27:09 - *.68.167.64
Czerwona Armia! Pozdro Ruch, Wisełka, Elana ;) WRWE.

Rzeszowiak - 24 września 2024, 19:27:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Widzew lekutko. Kerki King.

Dżuninho - 24 września 2024, 19:27:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wiadomo było że Widzew pokaże klasę, a nie jak tamtie wcześniej paździerze z E 🫠

Włókniarz - 24 września 2024, 19:29:24 - *.centertel.pl
Karny dla elany przy 1-2, wychodzimy sam na sam i upada nasz grajek pociągany za koszulkę

Richi - 24 września 2024, 19:31:58 - *.beskidmedia.pl
Ale wałek, ładnie Elane przekręcili powinien byc karny przy 1-1 i czerwona kartka dla Widzewa. Skandal

Owen - 24 września 2024, 19:36:24 - *.31.146.47.mobile.internet.t-mobile.pl
Fajny mecz i świetna atmosfera na trybunach. Elana powinna grać w 1.lidze i pisze to jako kibic Chrobrego.

Rajmund - 24 września 2024, 19:40:49 - *.146.120.74.mobile.internet.t-mobile.pl
Szkoda Elany ale wynik był do przewidzenia

Arkowiec - 24 września 2024, 19:40:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bez niespodzianki, spokojny awans najbardziej utytułowanego, rozpoznawalnego i popularnego klubu z Łodzi.

Lokomotywa - 24 września 2024, 19:44:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Widzew za pewny awans.Ale danie główne będzie w weekend czyli mielenie bankruta z zabrza przez najbardziej utytułowany klub w Polsce czyli Legie

RTS - 24 września 2024, 19:48:48 - *.centertel.pl
Bravo Widzew

11 - 24 września 2024, 19:48:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A po godzinie gry myślałem, że Widzew tradycyjnie ma wywalone na PP.
PS. Liczba widzów gdzieś podana? Bo wyglądało to całkiem zacnie.

Lokomotywa - 24 września 2024, 19:49:02 - *.clients.gthost.com
Cały Lech i legia są anty wrwe.

Anioła - 24 września 2024, 19:49:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Elana powinna grać w ekstraklasie zamiast bankruta z zabrza.

axxb - 24 września 2024, 19:57:35 - *.centertel.pl
@Anioła
"Elana powinna grać w ekstraklasie", a kto zabrania Elanie awansować? Grać, wygrywać i za trzy lata ...

sindsyl - 24 września 2024, 20:14:06 - *.bielsko.dialog.net.pl
Brawo Widzew. RTS.

Widzew10 - 24 września 2024, 20:20:32 - *.play-internet.pl
Widzew trochę przespał 1 połowę dostał bramkę z karnego męczył się do 65 min wyrównał na 1:1 potem strzeli 2 bramki? Do 65 minuty myślałem, ze Widzew ten mecz odpuści jednak to Widzew byłby wstyd jakby odpadł, ale Widzew gra do konca? w poprzedniej edycji P.P zaszedł aż do 1/4 mecz z Wisłą przez sędziego odpadliśmy a moglisny grać w finale może teraz się uda:-) na trybunach przyjaźń na boisku walka o wynik? Widzew&Elana WRWE

Widzew10 - 24 września 2024, 20:22:09 - *.play-internet.pl
Taki wynik z Lechią mile widziany

Widzew - 24 września 2024, 20:23:30 - *.232.35.90
Teraz PP Ruch - Widzew 50k Stadion Śląski.

Parantrop - 24 września 2024, 20:24:08 - *.toya.net.pl
Słabe te rezerwy Widzewa. Ale jak nie grają to czego się spodziewać.

Białasa - 24 września 2024, 20:29:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W następnej rundzie Widzew zagra kolejny mecz przyjaźni tym razem z Ruchem na Śląskim i będzie kolejny rekord 60 tys.

Normalnie - 25 września 2024, 4:00:38 - *.freedome-vpn.net
W Toruniu na Elanie więcej ludzi niż na niszowym LKS.

Henio - 25 września 2024, 16:00:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Z taką grą to w Gdańsku porażka.

tong po - 25 września 2024, 23:01:53 - *.205.201.27.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl