Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

25 września 2024, 20:10:27 - euzi
PP: Korona 1-1 pd. k. 4-3 Stal M.

25 września 2024, 17:30 - Kielce (Exbud Arena)
Korona Kielce 1-1 pd. k. 4-3 Stal Mielec
Pau Resta 15 - Robert Dadok 83

karne: 0-1 Krzysztof Wołkowicz, 1-1 Pedro Nuno, 1-2 Mateusz Matras, 2-2 Miłosz Trojak, (2-2 Ravve Assayag - obroniony), (2-2 Jakub Konstantyn - obroniony), (2-2 Fryderyk Gerbowski - obroniony), 3-2 Konrad Matuszewski, 3-3 Robert Dadok, 4-3 Wiktor Długosz

Korona: 87. Rafał Mamla - 71. Wiktor Długosz, 2. Dominick Zator, 24. Bartłomiej Smolarczyk, 5. Pau Resta (91, 66. Miłosz Trojak), 6. Marcel Pięczek (74, 3. Konrad Matuszewski) - 7. Dawid Błanik (70, 27. Pedro Nuno), 10. Shuma Nagamatsu, 88. Wojciech Kamiński, 17. Mariusz Fornalczyk (70, 19. Jakub Konstantyn) - 9. Jewgienij Szykawka (74, 99. Daniel Bąk).

Stal: 39. Jakub Mądrzyk - 27. Alvis Jaunzems (76, 96. Robert Dadok), 18. Piotr Wlazło (62, 40. Pétros Bangaliánis), 21. Mateusz Matras, 15. Marvin Senger, 11. Krzysztof Wołkowicz - 10. Maciej Domański (46, 44. Serhij Krykun), 20. Karol Knap, 8. Kōki Hinokio (46, 19. Dawid Tkacz), 32. Fryderyk Gerbowski - 17. Ilja Szkurin (62, 9. Ravve Assayag).

żółte kartki: Szykawka, Kamiński, Długosz, Matuszewski - Wlazło, Tkacz.

sędziował: Patryk Gryckiewicz (Toruń).
widzów: 6053.

Puchar Polski 2024/2025

gavi - 25 września 2024, 20:12:10 - *.wist.com.pl
Gerbowski w Stali to niewypal, karnego zmarnowal i nic nie wnosi to nie jest ten sam gracz co za Majeskiego powinien po jeseni odejsc!

Steelboy - 25 września 2024, 20:31:10 - *.dynamic.chello.pl
Gra Stali tragiczna, Korony również niewiele lepsza. Jeśli tak ma wyglądać obrona stałych fragmentów gry przez Stal to Cracovia ogra nas łatwo, np 4:0 (Ghita znów strzeli bramkę głową, już czwartą z rzędu). Ogólnie mecz taki sam jak ligowy w Kielcach za Kieresia czyli bardzo toporny. Jedyny plus z tego meczu to obiecujący debiut obrońcy Bagalianisa. Może jednak Dadok powinien rywalizować z Domańskim na "dziesiątce" bo Domański dziś totalnie bezproduktywny a Gerbowski niech rywalizuje z Jaunzemsem na wahadle.

wichura - 25 września 2024, 20:50:08 - *.centertel.pl
Szkoda energii zmarnowanej na dogrywkę, trzeba było w regulaminowym to rozstrzygnąć. Jedyne pocieszenie, że ogrywaliśmy rezerwowych. Wreszcie solidnie pograł Shuma, fajnie pokazał się Długosz, debiut Smolarczyka w pierwszej... To zaprocentuje!

Stalm71 - 25 września 2024, 21:06:39 - *.multi-telekom.pl
Tylko pytam. Czy Knap to ma być wzmocnienie środka pola???? Knap ino zgrozo Hinokio najsłabsi na boisku.

Siarka - 25 września 2024, 21:12:11 - *.dynamic.chello.pl
Gratulacje z Tarnobrzega.

j - 25 września 2024, 21:14:41 - *.79-160-152.customer.lyse.net
Korona chyba coś na tej kopaninie zarobiła i sprawdziła rezerwowych, jacy są drewniani. Fornalczyk może by tak zaczął biegać z otwartymi oczami, bo to kompletna żenada co robi. Jak na podwórku, złapie piłkę i biegnie żeby tylko oddać strzał. Nagamatsu niby biega a pożytku żadnego, też tylko byle strzał oddać z każdej pozycji. Szykawka szkoda pisać, piłka odbija się jak od deski.

Janusz Syt - 25 września 2024, 21:29:31 - *.centertel.pl
z tej STali to nic nie będzie !!! Raczej pewny spadek do 1 ligi !!!