Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

25 września 2024, 21:52:17 - FBakowski
PP: Górnik Ł. 1-1 pd. k. 9-10 Puszcza

25 września 2024, 19:00 - Łęczna (stadion Górnika)
Górnik Łęczna 1-1 pd. k. 9-10 Puszcza Niepołomice
Bekzod Ahmedov 33 - Michális Kossídis 74

karne: 0-1 Artur Crăciun, 1-1 Hubert Turski, 1-2 Michal Sipľak, 2-2 Jonathan de Amo, 2-3 Roman Jakuba, 3-3 Kamil Orlik, 3-4 Michális Kossídis, 4-4 Dominykas Barauskas, 4-5 Lee Jin-hyun, 5-5 Damian Warchoł, 5-6 Piotr Mroziński, 6-6 David Ogaga, 6-7 Ioan-Călin Revenco, 7-7 Bekzod Ahmedov, 7-8 Dawid Abramowicz, 8-8 Filip Szabaciuk, 8-9 Michał Perchel, 9-9 Marko Roginić, (9-9 Hubert Tomalski - obroniony), (9-9 Solo Traoré - obroniony), (9-9 Jakub Serafin - obroniony), (9-9 Branislav Pindroch - nad bramką), 9-10 Artur Crăciun, (9-10 Hubert Turski - obroniony)

Górnik: 1. Branislav Pindroch - 25. Damian Zbozień (10, 6. Jonathan de Amo), 14. Filip Szabaciuk, 18. Dominykas Barauskas, 23. David Ogaga - 95. Marko Roginić, 10. Adam Deja (106, 22. Kamil Orlik), 17. Branislav Spáčil (66, 52. Damian Warchoł), 16. Paweł Żyra (84, 7. Solo Traoré), 30. Bekzod Ahmedov - 19. Przemysław Banaszak (66, 9. Hubert Turski).

Puszcza: 31. Michał Perchel - 27. Łukasz Sołowiej (85, 8. Piotr Mroziński), 22. Artur Crăciun, 3. Roman Jakuba, 70. Wojciech Hajda (114, 67. Ioan-Călin Revenco) - 12. Mateusz Stępień (46, 6. Lee Jin-hyun), 16. Michał Walski (46, 35. Michális Kossídis), 14. Jakub Serafin, 10. Hubert Tomalski, 33. Dawid Abramowicz - 29. Krystian Okoniewski (60, 18. Michal Sipľak).

żółte kartki: Deja, de Amo - Okoniewski, Hajda, Serafin, Sipľak.

sędziował: Grzegorz Kawałko (Olsztyn).
widzów: 1418.

Puchar Polski 2024/2025

źródło: własne / Górnik Łęczna / Puszcza Niepołomice

obserwator - 25 września 2024, 22:00:23 - *.centertel.pl
W każdym prawie meczu dogrywki i rzuty karne.Ciekawe jak to ŵpłynie na formę w meczach ligowych.Brawo Puszcza.Teraz dobre losowanie żeby można było zagrać w Niepołomicach.

dogadujący - 25 września 2024, 22:11:41 - *.centertel.pl
Młody bramkarz Puszczy Perchel obronił 2 rzuty karne i zapewnił Puszczy awans do dalszej rundy PP. Gratulacje dla drużyny Puszczy.

Mario Lubl - 25 września 2024, 22:12:01 - *.play-internet.pl
Coz..po frajersko oddany po karnych naraz z Motorem.. Teraz 3 nieudaczników nie strzela.. Panowie.. Karne to trzeba strzelać. Bez względu czy obrońca czy bramkarz.. Za to Wam płacą grube kasę z kopalni..

Xyz - 25 września 2024, 22:25:24 - *.centertel.pl
Dla Puszczy karnego strzelił nawet bramkarz Perchel.Podwójne brawa dla bramkarza.

roki - 25 września 2024, 23:13:05 - *.net.ed.ac.uk
Górnicy byli pod presją (strzelali jako drudzy). Dlatego nie strzelili.

Leczyniak - 26 września 2024, 12:33:52 - *.centertel.pl