Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

27 września 2024, 19:55:59 - LukaszR
Cenna wygrana GKS-u

W spotkaniu otwierającym 10. kolejkę PKO Bank Polski Ekstraklasy GKS Katowice wygrał 3-1 (1-0) z Pogonią Szczecin. Bramki na wagę zwycięstwa dla gospodarzy zdobyli Arkadiusz Jędrych, Sebastian Bergier i Mateusz Marzec. Jedynego gola dla gości strzelił Alexander Gorgon. "Portowcy" wciąż pozostają bez wyjazdowej wygranej w lidze w tym sezonie.

27 września 2024, 18:00 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 3-1 Pogoń Szczecin
Arkadiusz Jędrych 33, Sebastian Bergier 90, Mateusz Marzec 90 - Alexander Gorgon 90

Katowice: 1. Dawid Kudła - 30. Alan Czerwiński (73, 17. Mateusz Marzec), 2. Märten Kuusk, 4. Arkadiusz Jędrych, 6. Lukas Klemenz, 23. Marcin Wasielewski (89, 13. Bartosz Jaroszek) - 11. Adrian Błąd, 5. Oskar Repka, 77. Mateusz Kowalczyk, 27. Bartosz Nowak - 99. Adam Zreľák (79, 7. Sebastian Bergier).

Pogoń: 77. Valentin Cojocaru - 28. Linus Wahlqvist (69, 17. Jakub Lis), 23. Benedikt Zech, 4. Léo Borges, 32. Leonárdo Koútris (70, 25. Wojciech Lisowski) - 22. Wahan Biczachczjan (79, 51. Patryk Paryzek), 7. Rafał Kurzawa, 19. Kacper Łukasiak (61, 20. Alexander Gorgon), 8. Fredrik Ulvestad, 11. Kamil Grosicki (70, 27. Olaf Korczakowski) - 9. Efthýmis Kouloúris.

żółte kartki: Błąd, Bergier - Cojocaru, Korczakowski, Léo Borges.

hehehe - 27 września 2024, 19:58:08 - *.police.vectranet.pl
Pogoń przegrywa i nie ma z tym dyskusji ale jakim cudem było tylko żółte dl Błąda to tylko wie sędzia !

polo - 27 września 2024, 20:00:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Katowicach 2 obcokrajowców w pierwszym składzie , a w Pogoni Szczecin 8 obcokrajowców. I co? I porażka. Katowice praktycznie w polskim składzie leją naszpikowaną obcokrajowcami Pogoń Szczecin. I tak ma być. INNI BRAĆ PRZYKŁAD.

Dera - 27 września 2024, 20:01:11 - *.111.247.7
Pogoń (pusta gablota )nie przestaje zadziwiać co wygrają mecz to na pewniaka następny będzie przegrany a kibice po euforii z wtorku dziś już bedą zwalniać Kolende

PG - 27 września 2024, 20:01:22 - *.85.23.181.vultrusercontent.com
Pusta gablota Stetiin, drugie Dywany bez mistrzastwa

Hanys - 27 września 2024, 20:01:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To jest SUPER GKS!

Parantrop - 27 września 2024, 20:01:52 - *.toya.net.pl
Kurzawa człapie po boisku. Zawalił 2 bramki.

a - 27 września 2024, 20:02:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przecież ta Pogoń to jakiś kabaret... Oni naprawdę marzą o tytule? Chyba mistrza dożynek w Wąchocku, zwłaszcza z takimi paralitami jak Kurzawa, który we własnym polu karnym nie umie przyjąć ledwo toczącej się piłki, a za chwilę tylko udaje, że goni strzelającego 3 gola Marca.
A gra w ataku?... Przez 70 minut (!!!) żadna - jakby to był rewanżowy mecz pucharowy i jakby ich urządzała porażka 0-1...

Aaa K - 27 września 2024, 20:03:32 - *.204.1.171.mobile.internet.t-mobile.pl
Komentatorzy jaka piłka jest ciekawa. Każdy może wygrać. Zapewne mój Promyk Bolęcin dałby rady Barcelonie.

Xyz - 27 września 2024, 20:03:40 - *.189.36.232.maxnet.net.pl
Jak oni to zrobili? 3 bramki w jednej minucie? To wie tylko 90min... omg

PG - 27 września 2024, 20:04:07 - *.85.23.181.vultrusercontent.com
Po sezonie Grosicki zawita na rusfetla - Poldi kebab go namówił na grę za darmo.

a - 27 września 2024, 20:04:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W zachodnim klubie po takim "popisie" Kurzawa już by pierwszego składu nie powąchał.

Pzn - 27 września 2024, 20:04:35 - *.7.191.192.ipv4.supernova.orange.pl
Wielkie brawa dla Gieksy. Najlepszy beniaminek e klasy w akcji, spokojne utrzymanie.

Załęże - 27 września 2024, 20:07:02 - *.dynamic.chello.pl
Katowice 100% Ruch.

pg - 27 września 2024, 20:07:48 - *.centertel.pl
W każdym z wielu śląskich miast słychać głośne: "j. piast"!

Henrykowsk - 27 września 2024, 20:08:04 - *.intertell.net
91 minuta 2:0
93 minuta 2:1
96 minuta 3:1

MikoRuch - 27 września 2024, 20:16:07 - *.98.43.179
W Miko bez zmian - brak 0krotnych sprzedawców patelń.

Adasko - 27 września 2024, 20:16:38 - *.koba.pl
Kurde 3 strzeliło w 90 min to chyba będzie w księdze rekordów Guinessa :-), szkoda że nie oglądałem ehhh.

@rom - 27 września 2024, 20:16:50 - *.189.36.232.maxnet.net.pl
Oni myślą że to dla nich wizytowka/reklama
@Henrykowsk, brawo Ty, można? Można

1922 - 27 września 2024, 20:18:16 - *.102.22.37
Błąd powinien opuścić boisko. Czerwień i kop do szatni.

babol - 27 września 2024, 20:20:03 - *.centertel.pl
Mikołw BPM bastion GieKSy

Ra - 27 września 2024, 20:21:15 - *.111.247.7
Bohaterowie *2majowi znowu sprawił że mam miły weekend

Jaga - 27 września 2024, 20:24:02 - *.75.162.80
Zróbcie coś z tą murawą w Katowicach, bo takiego klepiska to nie ma w całej ekstraklasie. Tam się nie da grać w piłkę, tylko jakieś „lagi na Robercika” uprawiać.

1922 - 27 września 2024, 20:29:16 - *.70.72.93
Kopa tto dawno dostał Ruch do 1 ligi cały anty r.

pgliwice - 27 września 2024, 20:30:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Na Śląsku tylko Alba Chorzów

Świon - 27 września 2024, 20:30:57 - *.centertel.pl
Kaj rok tymu o tym czasie boł ruch - gańba cołkigo GŚ?

rafalski - 27 września 2024, 20:33:23 - *.31.166.118.ipv4.supernova.orange.pl
No Bergier zmiana rzeczywiście Pogoń wyjazdy słabo zwłaszcza w tym regionie w Zabrzu dramat jakiś czas temu

małosz - 27 września 2024, 20:34:20 - *.238.101.136.vultrusercontent.com
Gks kiedy bedzie otwarty ten orlik w lesie?

BPM - 27 września 2024, 20:36:12 - *.centertel.pl
SpRint Banda

BI - 27 września 2024, 20:37:50 - *.static.ip.netia.com.pl
No dobra. Ale to było 1:0 - 1:1 - 2:1 - 3:1?
Czy na przykład 1:0 - 2:0 - 3:0 - 3:1?
Bo to czytelnika najbardziej interesuje.

OMG - 27 września 2024, 20:38:29 - *.play-internet.pl
Ależ małostkowe podejście moderatora. Szkoda, bo ten serwis mógłby być na naprawdę wysokim poziomie. Pozdrawiam

OMG - 27 września 2024, 20:41:14 - *.play-internet.pl
... chodzi oczywiście o usuwanie wpisów dotyczących minut w których padły bramki.

@omg - 27 września 2024, 20:41:35 - *.244.3.136
Ale ich bardziej interesuję trzymanie się swoich chorych zasad niż porządek na tym forum, zobacz ile tu jest obrażania w komentarzach od dywanów, cyganów, kebabów i wisi a usuwając tylko to o minutach w krytym padła bramka.

slazak - 27 września 2024, 20:41:59 - *.centertel.pl
Końcówka jak w lidze okręgowej Warto popatrzeć jak Pogoń strzelała bramkę honorową...

slazak - 27 września 2024, 20:44:18 - *.238.104.229.vultrusercontent.com
Co to za miasto? Co to za klub?
Nic nie grają, zero mistrzów mają,
a ich kibice patelnie sprzedają.

Cicha 60 - 27 września 2024, 20:45:47 - *.70.57.138
Patelni i dywany są na Okrzei a nurkowie śmietników z Alby i bezdomni na Cichej60

Jac - 27 września 2024, 20:46:08 - *.47.112.253.ipv4.supernova.orange.pl
Pogoń Szczecin na stojąco. Kudła wybronił co miał złapać. Jak grał w Pogoni wpuszczał wszystko.

K.S.G - 27 września 2024, 20:51:53 - *.20.97.29.vultrusercontent.com
Trochę czasu minęło - od przejęcia flag GKS - przez Ruch cześć spalona z 44 , ale co z pozostałymi ? Oddana GKS ? Czy jak to wyglada ?

Kpr - 27 września 2024, 20:52:08 - *.centertel.pl
Jeden jest tylko klub... .💛💚🖤

Mydlice FC - 27 września 2024, 20:52:30 - *.40.219.170.threembb.co.uk
Brawo drużyna 😉🟢⚫

Cicha60 - 27 września 2024, 20:55:16 - *.70.57.138
Nieważne ile razy chora kuros Okrzei będziesz robił bez mózgie kopiuj wklej, ci wszyscy od lat to konfidenci Cicha 60. Tak to wygląda że ta hołota niebieska może marzyć o takim klubie jak GKS i sportowo i kibicowsko i stadionowo, nawet Bukowa jest lepsza od skansenu na Cichej a już niedługo otwarcie nowego stadionu gdzie będzie chodzić więcej niż na Śląski.

JZL - 27 września 2024, 20:56:22 - *.43.8.107.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo Bergi 💪🏻🇮🇹

Henry - 27 września 2024, 21:03:51 - *.146.127.18.mobile.internet.t-mobile.pl
Co ta Pogoń odstawia !!!! co się dzieje na wyjazdach ???

Kapiszon - 27 września 2024, 21:08:04 - *.77.189.pool.telefonica.de
Co za gów..o ta polska piłka

Ryba - 27 września 2024, 21:15:28 - *.devs.futuro.pl
Pogoń wstyd,z takim kelnerami.Wstyd.

19MKS48 - 27 września 2024, 21:21:34 - *.191.57.95.vultrusercontent.com
gks marny klub bez kibicow, Pogon wielki wstyd z marginesem przegrac

maz - 27 września 2024, 21:54:27 - *.232.40.20 (*.34.245.119)
Achtung! Wisła i Ruch wchodzą

Prawda - 27 września 2024, 21:59:47 - *.kolnet.eu
W Chorzowie,yno GieKSa

Esci - 27 września 2024, 22:14:59 - *.109.160.127
Pogon ciężkie nogi, no ale zmienników brak, życie. Może warto olać ligę i powalczyć na 100 proc o Puchar PL ?

jokar - 27 września 2024, 22:18:36 - *.10.129.150.ipv4.supernova.orange.pl
MikoRuch jak tam po wycieczce do Tychów, oklep x2 co

luk - 27 września 2024, 22:34:29 - *.dynamic.chello.pl
A pan "60" z chorzofa po sprzedaniu kolegów, występuje na lokalnej gali mma i jeszcze mu kibicują :-) W tym klubie możesz sprzedać każdego i tak, będziesz dla nich "gościem".

Papryk - 27 września 2024, 23:20:11 - *.dynamic.chello.pl
Pogoń na wyjazdach niestety jak zwykle słabiutko. Ale za to jest pozytyw - taki fajny sędzia Raczkowski z Wawy się objawił co to za lżonego w Sz-nie kolegę z Wa-wy sędziego Kwiatkowskiego się dzisiaj chyba trochę odgryzł

MKS - 28 września 2024, 2:26:19 - *.play-internet.pl
GieKSa jak za starych dobrych czasów. Pozdro od Korony

Raffaello - 28 września 2024, 2:45:07 - *.30.120.16.mobile.internet.t-mobile.pl
Brawo GKS Katowice!!!!!!!

marcinnn - 28 września 2024, 4:56:28 - *.warszawa.vectranet.pl
W dziesiątkę by tak łatwo nie poszło. A Błąd nawet nie po błędzie, tylko celowym uderzeniu łokciem w twarz powinien pożegnać się z boiskiem. Jak sędziowie mogli nie widzieć tego, że to był jego zamiar? I zakrwawionej twarzy Koutrisa? Tylko oni wiedzą. Przez to ten mecz do końca cechował się zbyt dużą agresja. Na szczęście nikt nie ucierpiał poważniej.

PanGoroli - 28 września 2024, 10:38:41 - *.98.241.92.bcube.co.uk
Wasielewski - uwielbiam tego gościa. Jak tak dalej będzie, to rośnie nam kolejna legenda GieKSy. Po latach bujania się wkładów do koszulek w barwach GieKSy znów widzimy GieKSiarski charakter.

Hammerblow - 28 września 2024, 12:02:20 - *.204.13.144.mobile.internet.t-mobile.pl