Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

28 września 2024, 16:38:23 - gabrielba
Rehabilitacja Rakowa

Raków Częstochowa wygrał 2-0 (2-0) w sobotnim meczu 10. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy z Puszczą Niepołomice. Bramki dla gospodarzy strzelili Jean Carlos Silva i Ivi López.

28 września 2024, 14:45 - Częstochowa (Miejski Stadion Piłkarski Raków)
Raków Częstochowa 2-0 Puszcza Niepołomice
Jean Carlos Silva 32, Ivi López 38

Raków: 1. Kacper Trelowski - 2. Ariel Mosór (90, 3. Milan Rundić), 88. Matej Rodin, 4. Strátos Svárnas - 7. Fran Tudor, 5. Gustav Berggren, 30. Władysław Koczerhin (60, 23. Péter Baráth), 84. Adriano Amorim (73, 19. Michael Ameyaw), 10. Ivi López (60, 15. Jesús Díaz), 20. Jean Carlos Silva - 91. Tomasz Walczak (60, 18. Jonatan Braut Brunes).

Puszcza: 31. Michał Perchel - 8. Piotr Mroziński, 22. Artur Crăciun, 3. Roman Jakuba, 18. Michal Sipľak (67, 29. Krystian Okoniewski), 33. Dawid Abramowicz - 10. Hubert Tomalski (79, 77. Dawid Kogut), 14. Jakub Serafin (56, 16. Michał Walski), 6. Lee Jin-hyun, 70. Wojciech Hajda (56, 67. Ioan-Călin Revenco) - 35. Michális Kossídis (79, 28. Igor Pieprzyca).

żółte kartki: Rodin, Koczerhin, Braut Brunes - Serafin, Hajda, Mroziński.

sędziował: Damian Kos (Gdańsk).
widzów: 5211.

Pzn - 28 września 2024, 16:39:42 - *.7.116.217.ipv4.supernova.orange.pl
No to o mistrza będą się bić Lech i Raków jak dwa lata temu. Puszcza przeszła obok meczu nawet sytuacji z autu porządnej nie wypracowali.

Medalik - 28 września 2024, 16:39:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No i spokojne 3 punkty. Ważne że Ivi wrócił i od razu strzelił gola.

Cz-wa - 28 września 2024, 16:40:27 - *.204.0.19.mobile.internet.t-mobile.pl
Jest i Ivi! Brameczka i asysta. Jest dobrze, idziemy po mistrza.

tytus - 28 września 2024, 16:41:19 - *.30.102.83
czy to prawda ze pilkarze Puszczy po przegranych meczach maja zakaz malowania ust kreda?

leny - 28 września 2024, 16:41:40 - *.43.255.39.ipv4.supernova.orange.pl
Wynik, brak klarownych sytuacji rywala i mocny powrót Iviego Lopeza. Szkoda ze ten mecz w Legnicy skaził ten tydzień

ZnawcaT - 28 września 2024, 16:44:36 - *.dynamic.chello.pl
Słaby Raków pokonał jeszcze słabszą Puszcze. Bramka na 2-0 po błędzie mlodziezowego bramkarza zamyka mecz. Druga połowa dramatycznie wolna, piach. Raków z taką grą nie ma szans nawet na pudlo, a Puszcza pikuje do 1-ligi

Tuba - 28 września 2024, 16:47:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ostatni mecz w wyjściowym składzie Ivi Lopez zagrał w sparingu z Puszczą prawie 15 miesięcy temu i stracił zdrowie, dzisiaj po długiej przerwie zagrał ponownie od pierwszego gwizdka i dał swojej ekipie zwycięstwo po bramce i asyscie, historia zatoczyła koło.

Łukasz87 - 28 września 2024, 16:48:51 - *.176.71.166.vultrusercontent.com
Ivo i mistrzostwo pewniak. Gramy tak jak za dawnego Papszuna. Konsekwentnie, energoostrzędnie. A jak przyjdzie przyspieszyć to dajemy 5 bieg.

MKS - 28 września 2024, 16:52:51 - *.dynamic.chello.pl
Tym awansem zrobiono nam krzywdę bo dopingujacych ludzi ma stadionie jak na lekarstwo a gramy w ekstraklasie ogladalem mecz drugoligowego Hutmika z Piastem i na hucie dopingował cały stadion a u nas jedynie garstka fanów zasilona chopakami z akademii którzy są doworzeni na mecz jakości nie zrobi 😓

1922 - 28 września 2024, 16:54:12 - *.dynamic.chello.pl (*.34.245.119)
Leszek kolejorzek bedzie mistrzem w zbieractwie grzybów, a ich dziewczyny z zabrza mistrzem poszukiwaczy złomu.

TSV_1860 - 28 września 2024, 16:58:02 - *.dynamic.mm.pl
nie ma wuefisty szwargi i od razu dobre wyniki w walce o Mistrzostwo Polski.

Pejot - 28 września 2024, 17:02:21 - *.97.94.172.ipv4.supernova.orange.pl
@redakcja Rafa Santos w Al-Shabab Club Bahrajn

Racovia - 28 września 2024, 17:04:11 - *.dynamic.chello.pl (*.34.245.119)
Ivi to jest brakujący element do mistrzostwa Polski. Mozecie powalczyć o 2 miejsce.

ggf - 28 września 2024, 17:04:46 - *.dynamic.chello.pl
Cz-wa dobry żart

Najemnik - 28 września 2024, 17:06:14 - *.238.135.223
Patrząc na skład Rakowa z trójka młodzieżowców w wyjściowym składzie, to aż trudno w to uwierzyć. Raków jak tak dalej pójdzie to sięgnie po główną nagrodę Projunior. Dzisiaj błysk Iviego jak za dawnych czasów. Obecny skład na papierze dużo mocniejszy niż ten z okresu mistrzowskiego. Jeszcze na wiosnę wróci Arsenic i Plavsic to będzie jeszcze ciekawiej. Jedynie leszek będzie konkurencja. Legia i Jaga zajada się w europie. A my swoje BBJ RAKÓW RKS

RKS - 28 września 2024, 17:16:02 - *.34.250.157.vultrusercontent.com (*.34.245.119)
Teraz Radomiak 3 i następnych pokolei.

LEGIA - 28 września 2024, 17:26:38 - *.34.250.157.vultrusercontent.com (*.34.245.119)
Legia bedzie mistrzem po raz 17 i dzis pukamy biednych zbieraczy złomu

Dżuninho - 28 września 2024, 17:26:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Patrząc na obecną dyspozycję i wyniki można by rzec że to Raków i Lech stoczą batalię o mistrzostwo. Oczywiście jeszcze masa kolejek przed nami i wszystko może ulec zmianie 😅

Na100 - 28 września 2024, 17:35:03 - *.40.110.201.threembb.co.uk
Silva dobry a ten w bramce sie nie popisał przy golu ivi

Kibic - 28 września 2024, 17:38:31 - *.naszasiec.net
Raków dramatycznie słaby. Wygrana z jeszcze słabsza Puszcza nic nie znaczy. Lech ma mistrza w kieszeni chyba że wydarzy się coś nadzwyczajnego . Raków mistrzem może być za rok bo Papwzun musi nauczyć swoich drwali swojej taktyki jakże skutecznej. To co wystarcza na Puszcze czy słaba jak barszcz bez uszek Legię nie starczy na Lecha czy nawet Cracovię

a - 28 września 2024, 18:27:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl