Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

30 września 2024, 20:55:40 - dwieladek
Betclic I liga: ŁKS 0-1 Wisła Płock

30 września 2024, 19:00 - Łódź (Stadion Miejski im. Władysława Króla)
ŁKS Łódź 0-1 Wisła Płock
Krystian Pomorski 60

ŁKS: 1. Aleksander Bobek - 8. Kamil Dankowski, 2. Levent Gülen, 5. Łukasz Wiech, 37. Piotr Głowacki - 9. Andreu Arasa, 21. Mateusz Kupczak, 20. Mateusz Wysokiński, 10. Pirulo, 15. Antoni Młynarczyk (77, 19. Jędrzej Zając) - 27. Stefan Feiertag (65, 7. Husein Balić).

Wisła: 33. Maciej Gostomski - 16. Fabian Hiszpański (85, 5. Bojan Nastić), 17. Przemysław Misiak, 19. Andrias Edmundsson, 44. Marcus Haglind-Sangré, 21. Miłosz Brzozowski (58, 37. Oskar Tomczyk) - 18. Jime (85, 9. Dawid Kocyła), 8. Dani Pacheco, 14. Dominik Kun (58, 6. Krystian Pomorski) - 20. Łukasz Sekulski, 22. Piotr Krawczyk (67, 66. Iban Salvador).

żółte kartki: Feiertag, Wiech - Hiszpański, Pacheco, Brzozowski.

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
widzów: 7268.

W 81. minucie Pirulo (ŁKS) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki).

Widzew10 - 30 września 2024, 20:59:46 - *.146.235.88.mobile.internet.t-mobile.pl
Hahaha skończyl się fart lkaesiaki, udało sie eam zremisować tydzień temu z Termalica i 2 tygodnie temu z Krakowską Wisła gdyby zagrali , samo jak z Odrą to buntem.lwvz wygrali? Gdzie jest kolec

Widz - 30 września 2024, 21:00:02 - *.183.60.125
Brawo! 3 punkty w Płocku! Piwko strzela :-)

Widzew10 - 30 września 2024, 21:03:36 - *.dynamic.chello.pl
Elegancko. Czekamy tylko na Wisełkę i Ruch.

@widzew - 30 września 2024, 21:04:51 - *.7.117.130.ipv4.supernova.orange.pl
Hahahaha Soból odwal punktu Wiśle bo wiedział że wylatuje, za chwilę zobaczysz normalność Wisły i porażki jak z ŁKS.

MS - 30 września 2024, 21:07:07 - *.toya.net.pl
Mecz z wiceliderem o czołówkę tabeli i 7 tyś kibiców, wstyd!

nafciarz - 30 września 2024, 21:07:35 - *.centertel.pl
Brawo Wisła! Reprezentacja Łodzi wraca na swoje tory 😂😂😂

Łukasz a co nie prawda takie są fakty mówiłem tydzień temu że tego meczu nie wygracie,.nie weszło mi z Krakowską Wisłanie trafiłem z wynikiem z Termalica obstawiałem zwycięstwo Termalica niestety był remis dzisiaj trafiłem? Fart wam się skończył teraz będą schody

góRal - 30 września 2024, 21:10:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sprawiedliwy byłby remis ale cóż 🤷‍♂️

Tytus - 30 września 2024, 21:10:53 - *.42.152.74.ipv4.supernova.orange.pl
Drukarze koledzy Brosza chcą wszystko zrobić żeby w takich meczach był podział punktów.Szacun dla Wisły która dość że z przeciwnikiem rywalizowała to jeszcze drukarz przeciwko nim.Brawo też ŁKS.Ogolnie dobry mecz.

Widzew10 - 30 września 2024, 21:19:06 - *.play-internet.pl
Chociaż was nie lubię Ploccy Wiślacy ale nam sentyment na farbę czasy? Brawo dla was

Marek - 30 września 2024, 21:43:26 - *.static.inetia.pl
A teraz będą sie tłumaczyć jaki to strrrasznie ciężki mecz rozegrali w Nowym Stawie

maz - 30 września 2024, 22:00:53 - *.77.198.146.vultrusercontent.com (*.176.69.57)
Wisła i Ruch 100

tentyptakm - 30 września 2024, 22:59:40 - *.27.251.59.ipv4.supernova.orange.pl
Po co takie pipierdóły, jak watolina z Płocka, czy ten z pola kukurydzy pchają się do awansu?! Po kiego grzyba?!

pewne_info - 30 września 2024, 23:55:16 - *.dynamic.chello.pl
Bruk-bet i Płock na 90% to dwójka wejdzie bezpośrednio, o ostatnie miejsce przez baraże walczyć będzie pół ligi

Gjjj - 1 października 2024, 0:03:04 - *.42.152.74.ipv4.supernova.orange.pl
Poziom sędziowania żenujący.Ewidentny karny dla Wisły a 2 minuty później karny dla ŁKS.Gdzie Var?Przeciwko Wiśle by był.Jaja.Najwiekszy problem w polskiej piłce to sędziowie.Szczerze,bez żadnych kursów i szkoleń bym gorzej nie sędziował.Trzeba żyć piłka a nie czytać książeczki.W dzisiejszym meczu sędziowie blisko wypaczenia wyniku.Coraz mniej męczy oglądam przez tych patoli.

Only only - 1 października 2024, 1:17:14 - *.dynamic.chello.pl
Dla Wisły powinien być karny dla LKSu farmazon niesprawiedliwy i dla tego nie strzelił oliwa sprawiedliwa.
I ja na sentyment starych czasów jak kolega wyżej i zgody Petry z Widzewem na której się wychowałem i milo wspominam tamten czas dzięki Widzew i życzę mistrza!
A hejty teraz mogą mi cisnąć w dupie mam do każdego rywala trzeba mieć chodź trochę szacunku.
Pozdrawiam kumatych elo !

@maz - 1 października 2024, 4:27:06 - *.14.68.104
Ruch i Wisła będą gnić w niższych ligach, caja lego życzy

Lol - 1 października 2024, 7:12:57 - *.toya.net.pl
7 tys na trybunach. Z czym do elity?

Matt - 1 października 2024, 8:11:43 - *.28.225.185
@Only only, ja też pamiętam czasy zgody Widzewa z ówczesną Petrą, dzisiejszą Wisłą. To, że wierchuszka kibicowska się pochatłała, ja mam to gdzieś. Prywatnie Płocku mam kilku fajnych kumpli i nic do Was nie mam. Na pewno na widok kibica w szaliku Wisły nie dostaję jakiejś niezdrowej wysypki.

T.Cebula - 1 października 2024, 8:16:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co takie puste trybuny, szlachcice z pabianic, moszczenicy i łasa nie dojechały?

Matt - 1 października 2024, 8:18:54 - *.28.225.185
I życzę Wam szybkiego awansu do ekstraklasy. Na razie jesteście na bardzo dobrej drodze do tego.

Widzew10 - 1 października 2024, 8:54:00 - *.146.237.119.mobile.internet.t-mobile.pl
Matt nawet gdy awansują to zleca wniosków dalej nie wyciągają ale za to pchają ich na siłę już dwa razy zlecieli przez te 3 lata oni pierwsi awansowali 3 lata temu do ekstraklasy po roku awansował Widzew a ŁKS spadł,i teraz też w poprzednim sezonie? Widzew wnioski wyciągnął gramy dalej w ekstraklasie, ŁKS nie? Skład drużyny buduje się przynajmniej 2/3 lata żeby musieć o awansie onintegi nie robia

Matt - 1 października 2024, 9:51:30 - *.28.193.185
@Widzew10, spokojnie, awansu życzyłem Wiśle Płock.

Farmer - 1 października 2024, 9:58:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kto wynalazł drugiego drewniaka obok Tomczyka tego Krawczyka.

i - 1 października 2024, 10:15:52 - *.toya.net.pl
@Gjjj taki ten karny ewidentny, że nawet zawodnicy Wisły o niego nie protestowali.
A karnego dla ŁKS chyba nie kwestionujesz prawda?

Farmer - 1 października 2024, 11:55:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Sztos - 1 października 2024, 12:02:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak to kto „ ulubieniec „ Płocka Czyli Sztylka.

Obiektywny - 1 października 2024, 12:15:47 - *.play-internet.pl
Oba łódzkie kluby utrzymywane przez miasto z podatków mieszkańców, pora z tym skończyć i połowę tych niemałych kosztów przekazać na orliki i przedszkola.
Bez prywatnego sponsora nie będzie poważnej piłki w Łodzi.

1908 - 1 października 2024, 16:33:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Duma Łodzi ŁKS i tak awansuje z 1 miejsca a podmiejski Widzew spadnie z 18. Cała Polska wie że w Łodzi jest tylko ŁKS!!!

EL - 1 października 2024, 17:36:09 - *.play-internet.pl
@1908 vel Kolec naprawdę przestań wreszcie robić z siebie przedstawienie. Już nawet małe dzieci się z ciebie śmieją.

abc - 2 października 2024, 8:33:01 - *.7.106.67
Szkoda, minimum punkt powinien być dla ŁKS bo grali lepiej.

Only only - 2 października 2024, 13:57:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl