Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

6 października 2024, 14:53:46 - euzi
Betclic II liga: Pogoń Grodzisk Maz. 3-1 Resovia

6 października 2024, 13:00 - Grodzisk Mazowiecki (Miejski Stadion Sportowy)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-1 Resovia
Damian Jaroń 50, Igor Korczakowski 74, 90 - Maciej Górski 8

Pogoń: 1. Dmytro Sydorenko - 7. Jakub Apolinarski, 21. Kacper Łoś, 16. Aleksander Gajgier, 99. Karol Noiszewski, 15. Nikodem Niski (81, 17. Jakub Niewiadomski) - 10. Damian Jaroń (70, 4. Igor Korczakowski), 5. Matheus Dias (62, 24. Grzegorz Gulczyński), 23. Kacper Sommerfeld (70, 8. Erwin Bahonko), 13. Jakub Lis - 9. Kamil Odolak (62, 11. Dawid Dzięgielewski).

Resovia: 1. Jakub Tetyk - 22. Kornel Rębisz, 2. Mateusz Bondarenko (89, 4. Krystian Szymocha), 38. Hlib Buchał, 17. Radosław Adamski - 27. Danian Pawłas (78, 97. Filip Mikrut), 99. Radosław Kanach (60, 10. Maksymilian Hebel), 6. Bartłomiej Wasiluk (78, 20. Radosław Bąk), 14. Marcin Urynowicz, 25. Gracjan Jaroch (60, 24. Bartłomiej Eizenchart) - 9. Maciej Górski.

żółte kartki: Wasiluk, Urynowicz.

sędziował: Tomasz Marciniak (Płock).

amino - 6 października 2024, 14:54:38 - *.43.251.132.ipv4.supernova.orange.pl
Super Brawo Pogoń!

slazak - 6 października 2024, 14:58:33 - *.centertel.pl
Bardzo dobry, dynamiczny, szybki mecz. Lepiej niż w Ekstraklapie Resovii zabrakło skuteczności i odrobinę przychylności sędziów. Co ciekawe trybuny pełne kibiców.

gabilondo - 6 października 2024, 14:58:59 - *.220.65.125
jak długo Trener Żukowski będzie polegał na tandemie nieudaczników : Wasiluk i Urynowicz ?? przecież ci dwaj goście piłki nie potrafią kopnąć. Gol na 1:2 Wasiluka; wstyd przegrać z mazowiecką wsią - ale taki właśnie teraz mamy poziom, na usprawiedliwienie dwa nieuznane gole dla Resovii - jeden przy stanie 0:1 dla nas, drugi przy stanie 1:1 . według mnie ten drugi powinien być uznany. Nasza obrona to mizeria. Liczba straconych goli zresztą to pokazuje.

sdaa - 6 października 2024, 15:03:42 - *.28.176.45
Brawo Pogoń! Zdecydowanie lepszy zespół. Resovia jak w tym sezonie nie awansuje, to może na lata zostać w II lidze.
Wielka mobilizacja kibiców Resovii, a pojechało ich około 30... Kryzys na maksa.

mjwn - 6 października 2024, 15:04:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale miło popatrzeć na tą Pogoń! Bardzo dobra druga połowa, pozazdrościć lokalsom drużyny

resoviak - 6 października 2024, 15:05:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rzeszów 06.10.2024
Resoviak do gabilondo masz racje przy stanie 1:1 drugi gol dla Resovii prawidłowo brak VARU w II Lidze!!!!! Dla mnie drugą bramka na konto Adamskiego Adamski najsłabsze ogniwo w Resovii Rzeszów. Resovia na obóz w Polskie Góry jechać powinna jechać przed rundą 3 Kolejki Rundy Wiosennej!!!!! Teraz jest Runda Jesiena i 2 Kolejki rundy Wiosenne

Stalowiec - 6 października 2024, 15:07:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pejsovia jaka tą drużyna jest potwornie słaba tylko Górski się marnuje!

Grodziszcz - 6 października 2024, 15:07:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gabilondo ta "mazowiecka wieś" rozwija się lepiej niz Rzeszów wiec prosze nie obrazac ;)

mee - 6 października 2024, 15:08:18 - *.icpnet.pl
I bdb

xenna71 - 6 października 2024, 15:11:19 - *.centertel.pl
Resovia w 2 połowie słabiutka, zwłaszcza w obronie, ale Pogonią się nie ma co ekscytować, bo na razie grają wszystko u siebie. Zobaczymy jak zaczną grać więcej na wyjazdach

Makosz Pol - 6 października 2024, 15:37:50 - *.136.19.142
Awansuje ktos z 3 Wieczysta Grodzisk Polonia

Kokoszka - 6 października 2024, 15:39:52 - *.play-internet.pl
Kibice gości to chyba na pace w starym Żuku się zmieścili

Thorus - 6 października 2024, 15:57:37 - *.dynamic.chello.pl
Panowie piłkarze z Resovii, mecz to dwie połowy. Nie wystarczy grać dobrze w jednej, zwłaszcza przeciwko mocniejszym przeciwnikom.

amino - 6 października 2024, 16:00:58 - *.43.251.132.ipv4.supernova.orange.pl
awans Pogoń Polonia i Wieczysta z baraży

okrutnik - 6 października 2024, 17:01:16 - *.29.136.157.ipv4.supernova.orange.pl
Jako jedyny sympatyk Resovi wśród kibiców Cracovi jestem zasmucony tą porażką

okok - 6 października 2024, 18:29:34 - *.20.107.232.vultrusercontent.com
ok ok

OczyKrwawi - 6 października 2024, 18:38:53 - *.dynamic.mm.pl
Cała polska się śmieje, że na Resovia nie chodzą kibice, ale przecież gry tego zespołu nie da się oglądać. Do wejściówek na mecze powinien być dodawany darmowy katering i voucher na gadżety klubowe. Grają piach, zabijają mecz i nawet nie potrafią jednego składnego i dokładnego podania wykonać. Jakim cudem ta drużyna jest tak wysoko w tabeli to ja nie mam zielonego pojęcia. Rozumiem, że zalegają z wypłatami, trener to imitacja szkoleniowca a klub funkcjonuje jak amatorska szkółka, ale na litość Boską, to jest 5 w tabeli drużyna 2 ligi na szczeblu centralnym. Jakim cudem z taka gra????

MirekHajdo - 6 października 2024, 18:42:34 - *.dynamic.mm.pl
Hi Hi Hi

Andrzej - 6 października 2024, 18:50:04 - *.play-internet.pl
Gabilondo....jesteś z Polski C. Ja wiem że to boli ale to niestety tylko biedny Rzeszów.

abraxas - 6 października 2024, 18:58:12 - *.51.118.245
Z tym składem Reska będzie walczyć o utrzymanie.

Mastah - 6 października 2024, 19:20:00 - *.sub-174-204-137.myvzw.com
To jest SKANDAL. Sędzia musiał aż z Płocka jechać sędziować. To już lepiej jakby lokalny sołtys z komendantem MO sędziowali.
Resovia w 2 połowie słaba jak siki węża ale to nie znaczy że sędziowie muszą na siłę pomagać gospodarzowi. 1 bramka dla GKS po spalonym, a jeżeli tam nie było spalonego to Górski też na spalonym nie był gdy zdobył swoją 2 bramkę.
Sędzio Marciniak, zostaw sędziowanie bratu a ty zajmij się np. trzodą hodowlaną.

panicz - 6 października 2024, 20:14:29 - *.109.150.227
Brawo Pogoń! Choć zagraliście przeciętnie w pierwszej połowie, to druga była bardzo dobra w waszym wykonaniu. Resovia zaś w pierwszej połowie pokazała całkiem przyzwoity futbol, ale w drugiej chyba nie starczyło sił. Oczywiście kontrowersje mogły wzbudzić nieuznane dwa gole dla Resovii, ale Pogoń także miała i 100% sytuacje i strzał w poprzeczkę. W mojej ocenie Pogoń zasłużyła na wygraną. No i wejście smoka Korczakowskiego. Zasłużenie zdobył nagrodę MVP meczu. Rozczarował mnie za to inny rezerwowy - Gulczyński. Niepewny i dość surowy technicznie. Na minus także Dias - dziś mało waleczny i chyba słaby kondycyjnie. Apolinarski także dziś nieco słabiej niż zwykle. Ale najważniejsze są kolejne trzy punkty. Pogoń pewnie zakończy sezon gdzieś w I połowie stawki, ale i tak należy się cieszyć z obecnych wyników i passy.

Śmk - 6 października 2024, 20:38:50 - *.centertel.pl
Ilu klejmanów w Grodzisku? Odgrażali się, że będzie powtórka z Hutnika. Był chociaż jeden autokar?

Felus - 6 października 2024, 20:46:44 - *.hsd1.il.comcast.net
Pojechali z garbatymi 👍🤣

Jarecki71 - 6 października 2024, 20:55:40 - *.146.123.11.mobile.internet.t-mobile.pl
Grodziszcz ocknij sie,gdzie Rzeszów a gdzie Grodzisk leży, gdzie jest centrum kraju????,znasz troche mape Polski????