Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

6 października 2024, 22:15:07 - gabrielba
Remis pucharowiczów

Jagiellonia Białystok zremisowała 1-1 (1-0) w ostatnim spotkaniu 11. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy z Legią Warszawa. Bramkę dla mistrza Polski strzelił Jesús Imaz, a goście wyrównali za sprawą Marca Guala.

6 października 2024, 20:15 - Białystok (Chorten Arena)
Jagiellonia Białystok 1-1 Legia Warszawa
Jesús Imaz 35 - Marc Gual 67

Jagiellonia: 50. Sławomir Abramowicz - 16. Michal Sáček, 72. Mateusz Skrzypczak (12, 3. Dušan Stojinović), 17. Adrián Diéguez, 44. João Moutinho (33, 5. Cezary Polak) - 20. Miki Villar (46, 22. Peter Kováčik), 6. Taras Romanczuk, 14. Jarosław Kubicki, 21. Darko Čurlinov (83, 29. Marcin Listkowski) - 11. Jesús Imaz (83, 9. Lamine Diaby-Fadiga), 10. Afimico Pululu.

Legia: 1. Kacper Tobiasz - 13. Paweł Wszołek, 12. Radovan Pankov (86, 55. Artur Jędrzejczyk), 3. Steve Kapuadi, 19. Rúben Vinagre - 11. Kacper Chodyna, 6. Maximillian Oyedele (86, 8. Rafał Augustyniak), 67. Bartosz Kapustka, 25. Ryōya Morishita (86, 53. Wojciech Urbański), 82. Luquinhas (68, 17. Migouel Alfarela) - 7. Tomáš Pekhart (54, 28. Marc Gual).

żółte kartki: Romanczuk, Kubicki, Pululu - Chodyna, Kapustka, Tobiasz, Jędrzejczyk.

sędziował: Szymon Marciniak (Płock).
widzów: 20 029.

Pzn - 6 października 2024, 22:15:53 - *.hdmdevteam.com
Jaga do przerwy powinna prowadzić 3:0. legia przez większość meczu kilka akcji na krzyż. Dopiero w końcówce zmusili Abramowicza do wysiłku. Imaz i Pululu zwłaszcza w takim meczu muszą lepiej kończyć ale dobry wynik dla Lecha. Jaga traci punkty a legia nawet na podium nie będzie.

sas - 6 października 2024, 22:16:15 - *.warszawa.vectranet.pl
typowy Marciniak, postarał się żeby Legia nie wygrała mimo faulu na Chodynie w 90 minucie

m. - 6 października 2024, 22:16:25 - *.internetia.net.pl
Jak na mecz u siebie - to Jaga straciła 2 punkty.

Eklapa - 6 października 2024, 22:16:26 - *.home.aster.pl
Słabiutka ta Jaga. Więcej farta niz umiejętności. To ma być ten mistrz?

obserwator - 6 października 2024, 22:17:00 - *.itvmedia.pl
Szkoda że Jaga nie dociągnęła wyniku po babolu jęzora. Ważne żeby na koniec galaktyczni nie zdobyli MP

ekspert - 6 października 2024, 22:18:08 - *.eu-north-1.compute.amazonaws.com
Oglądałem, ale było ciężko. Boże, jaki ten Białystok to jest folklor gdzieś na końcu Polski, jeszcze te disco-polo po bramce. Bez urazy, ale zaściankowo to wygląda strasznie. Co do meczu, to w 2 połowie gospodarze tylko się bronili, nawet nie wychodzili z połowy. Widać, że poprzedni sezon to był jednorazowy epizod jak kiedyś Śląska.

he he he - 6 października 2024, 22:19:05 - *.214.216.146
tragiczna ta legia, to ma niby być drużyna która aspiruje na najlepszą w Polsce? środek tabeli max

Anon - 6 października 2024, 22:19:21 - *.6.63.10.ipv4.supernova.orange.pl
C. Polak podał tlen. Oglądam regularnie ekstraklasę, ale tak żenującego debiutu nie pamiętam. Chłop nie umie podać, dośrodkować, jest powolny, ustawia się jakby grał w okręgówce, co akcje łamie linię spalonego, kryje na radar, każde 1:1 przegrane. Skąd go Masłowski wynalazł? Przy akcji dla przeciwników najpierw złamał linię spalonego o 2m, przegrał pojedynek ustawiając się tak, że drugi raz w tej samej akcji złamał linię spalonego. Gol podarowany. No pewnie, że Chodyna w drugiej połowie odżył, bo uświadomił sobie że ma autostradę do bramki po swojej stronie.

jAgA - 6 października 2024, 22:20:04 - *.systems
Zasłuzony remis. Legia zaprezentowała sie bardzo dobrze. Jaga z Legią i Rakowem powalczą o mistrza.

NowySezon - 6 października 2024, 22:20:10 - *.siedlce.domtel.com.pl
Remis niezadowalający nikogo.Niby Jaga powinna się cieszyć bo w drugiej połowie była gorsza, ale jednak z drugiej strony w 1 połowie byli o klasę lepsi.

×××××××× - 6 października 2024, 22:20:29 - *.109.151.125
FrajErIO won

Najemnik - 6 października 2024, 22:20:41 - *.238.135.223
Wynik cudo. Gdzie dwóch się maca tam reszta korzysta. A gdzie gwiazdor Kun, był chociaż na ławce, czy nawet tam już się nie łapie. Pod koniec października i listopada jedni i drudzy będą już zajechany na trzech frontach. Dodatkowo już dochodzą kontuzje. Raków już wam współczuje " Pocałunku EU pucharów" BBJBRAKÓW RKS

Esiek - 6 października 2024, 22:21:43 - *.84.125.22
Masłowski musi odejść za to że wymienili Lewickiego na Polaka

@jaga - 6 października 2024, 22:21:56 - *.hdmdevteam.com
Bardzo dobry żart, wszyscy w Białymstoku widzieli że legia maks środek tabeli

Elmago - 6 października 2024, 22:22:41 - *.radom.vectranet.pl
123 do 119 w przebiegniętych kilometrach w meczu granym 3 dni po meczu pucharowym. Walczący o mistrzostwo Lech grając raz w tygodniu nie umie do takich liczb się zbliżyć...

Siem - 6 października 2024, 22:27:28 - *.tel.tkb.net.pl
Polak to Polak a nasz to nasz . Bez krytyki gral jak kazdy bez napinki . Bez emocji Legia kiedys a dzis do historia a gUAl to .. z emocjami

xyz - 6 października 2024, 22:31:21 - *.home.aster.pl
W 90 minucie powinien być karny dla Legii. Gdzie był var?

miks - 6 października 2024, 22:31:58 - *.elpos.net
Bardzo dobry i intensywne mecz obu ekip. Bardzo dobre interwencje bramkarzy i Abramowicz i Tobiasz w formie oby tak inne drużyny grały w ekstraklasie

Platos - 6 października 2024, 22:32:02 - *.146.8.9.mobile.internet.t-mobile.pl
Legia Feio to jest średniak ligi... z zawodnikami o ponadprzeciętnych umiejętnościach robi wynik na poziomie średnim.
Grają archaicznie, licząc na fazy przejściowe a nie na dominację...

Car(L)os - 6 października 2024, 22:32:29 - *.dynamic.chello.pl
I pyk, i już Legiunia się zrównała punktami z Widzewem.

CK_MKS - 6 października 2024, 22:34:57 - *.play-internet.pl
Nie jestem fanem Legii - w 90 min. ewidentny faul w polu karnym Jagi. Olbrzymi błąd Marciniaka - powinien być podyktowany rzut karny dla Legii.

Xxx - 6 października 2024, 22:35:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
I Legia znowu oszukana, dlaczego Marciniak nie korzysta z Czaru i gdzie jest VAR? Ewidentny karny na Chodynie co pokazali w studiu pomeczowym

@pzn - 6 października 2024, 22:36:04 - *.ap-east-1.compute.amazonaws.com
Dobry żart z tym 3-0 do przerwy. Jaga strzeliła po błędzie bramkarza, a później już tylko się broniła do samego końca. Udało się przetrwać tracąc tylko 1 bramkę i mają punkt. Tak to wyglądało w skrócie. Nie twierdzę, że goście grali dobrze, bo nie grali, ale gospodarze to mogli myśleć o podwyższeniu wyniku tylko jeśli bramkarz Legii sam wrzuciłby sobie piłkę do bramki.

K.z - 6 października 2024, 22:36:39 - *.214.216.33
VAR w Ekstraklasie to śmiech na sali. Gol dla Legii ze spalonego. Pora zainwestować w porządną technologię a nie "fachowców" w wozie rysujących linie w Pajncie.

(L)16MP - 6 października 2024, 22:40:07 - *.180.178.82.vultrusercontent.com
Var nie zareagował, bo sie zawsze boją Marciniaka. Nie chcą podważyć jego nieomylności. To taki Papież Ekstrakalsy. 1:2 powonno byc i 3 punkty pojechałyby na W-wy.
Mistrzem Polski jest Legia.(L)ecimy po 17 tytuł

dfg - 6 października 2024, 22:43:26 - *.dip0.t-ipconnect.de
Remis był oczywistym wynikiem.

Bol - 6 października 2024, 22:44:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Od kiedy setna pomyłka to jedna pomyłka?? Cóż, przynajmniej przyznałeś, ze tu Legia powinna mieć karnego.

@l14 mp - 6 października 2024, 22:55:40 - *.hdmdevteam.com
legia w tym wspaniałym stuleciu nigdy nie będzie mistrzem Polski, Marcinek 100 razy pomagał legii więc mieć płacz.

Miedzianka - 6 października 2024, 22:56:44 - *.tvkstella.pl
Marciniak, idź Ty lepiej chłopie na emeryturę bo z każdym meczem się osmieszasz.

maz - 6 października 2024, 23:01:05 - *.159.251.202
Szkoda bo trzeba jak najszybciej wskoczyć na 2-3 miejsce i robić 17 tytuł od następnej rundy.

Jak zwykle kolegium siedzące przed monitorami musiało pomóc Legii
.. przy bramce wyrównującej dla L akurat dziwnym trafem kamery nie uchwyciły faulu na Pululu, a komputer do rysowania linii spalonego się zepsuł

sammer76 - 6 października 2024, 23:30:05 - *.94.217.165
- do Na100 - nie pajaca tylko klauna

asd - 6 października 2024, 23:34:12 - *.dynamic.chello.pl
strzelają Hiszpanie

assa - 7 października 2024, 1:56:21 - *.dynamic.chello.pl
Dobry, żywy mecz. Widać było, że obie ekipy chcą wygrać.

Szpetny - 7 października 2024, 5:11:21 - *.204.12.22.mobile.internet.t-mobile.pl
A gdzie polskie napadziory? Co to jakieś Imazy i Guale strzelają. To nie 3 liga hiszpańska!

Murcy - 7 października 2024, 6:24:06 - *.146.42.67.mobile.internet.t-mobile.pl
Szkoda że Jagiellonia tego nie wygrała ?

Peter0909 - 7 października 2024, 6:27:07 - *.hsd1.il.comcast.net
O czym tu wiekszosci pisze? Ogladaliscie wstep do meczu ?Jaga jak utrzyma sie w srodku tabeli to bedzie sukces,,po uciecce prezesa i dyrektora sportowego,posypie sie wszystko

Leszcz - 7 października 2024, 6:44:17 - *.centertel.pl
Peter0909 ty już się wysypałeś

Rodeoman - 7 października 2024, 8:42:57 - *.146.238.32.mobile.internet.t-mobile.pl
Szymon M nie kocha Widzewa i Legii, uwielbia disco Polo

Szekla - 7 października 2024, 9:21:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ewidentny karny nie odgwizdany
Chodyna faulowany w polu karnym

Bol - 7 października 2024, 9:50:21 - *.16.70.28
Na zadupiu i tak kmioty powiedzą, że sędziowie ciągną Legię za uszy.

Misio - 7 października 2024, 13:30:08 - *.netdrive.pl
Dlaczego Białymstok grał ostatnie 20 minut na czas? I dlaczego komentator c+ chyba p. Roslon aż tak bardzo się ekscytowal po bramce imasa dijasa?

Myk - 7 października 2024, 16:23:00 - *.bialnet.pl
Wszyscy dyskutują o karnym, a czemu nikt nie mówi o spalonym Guala. VAR analizował 2 minuty, ale potem nikt nigdzie nie pokazał linii spalonego - dlaczego?

Beret - 7 października 2024, 18:48:39 - *.centertel.pl
Dlaczego umieszczacie komentarze wyśmiewające kogoś a o legionistach nic bo od razu kasowanie i ban Obiektywne dziennikarstwo!

NowySezon - 8 października 2024, 19:25:36 - *.siedlce.domtel.com.pl
Kto wie czy ten mecz nie był pożegnalnym dla Goncalo Feio ale nie z uwagi na wydarzenia boiskowe..

gracek - 9 października 2024, 1:04:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Prezesie Mioduski daj pan pracować G.Feio MEGA TRENER i język ogarnia a nie jak Kosta obiecanki cacanki GOŚĆ ogarnia wszystko tylko tryby zaskoczą i trener na lata

barti - 9 października 2024, 10:51:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl