Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

9 października 2024, 18:53:19 - Rutek
eME U-19: Gol i niewykorzystany rzut karny Davida Ezeha w reprezentacji Finlandii

David Ezeh (Raków Częstochowa) strzelił gola i nie wykorzystał rzutu karnego w reprezentacji Finlandii do lat 19 w wygranym 1-0 (0-0) pierwszym meczu rozgrywanego w Finlandii turnieju I rundy kwalifikacji do mistrzostw Europy przeciwko Szwajcarii. 18-letni napastnik grał do 82. minuty, gdy zastąpił go Onni Helén.

9 października 2024, 17:00 - Vantaa (Myyrmäen jalkapallostadion)
Finlandia 1-0 Szwajcaria
David Ezeh 75

żółte kartki: Juho Lähteenmäki, Eemil Toivonen - Francesco Lentini, Loun Srdanovic.

sędziował: Aszot Ghaltachczjan (Armenia).
Widzów: 283.

W 35. minucie David Ezeh (Finlandia) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki).

Żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Julius Paananen.

W drugim dzisiejszym meczu tej grupy Czechy wygrały 2-0 z San Marino.