Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

15 października 2024, 18:55:31 - dwieladek
eMME: Polska 3-3 Niemcy

Prowadzona przez Adama Majewskiego reprezentacja Polski zremisowała 3-3 (1-3) z Niemcami w meczu grupy D eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy.

15 października 2024, 17:00 - Łódź (stadion Widzewa)
Polska 3-3 Niemcy
Dominik Marczuk 17, Jakub Kałuziński 50, Mariusz Fornalczyk 59 - Nicolo Tresoldi 3, Paul Wanner 21, Bright Arrey-Mbi 30

Polska: 1. Kacper Tobiasz - 19. Dominik Marczuk, 3. Patryk Peda, 2. Ariel Mosór, 4. Miłosz Matysik (75, 23. Patryk Warczak), 7. Arkadiusz Pyrka - 21. Tomasz Pieńko (67, 11. Michał Rakoczy), 6. Mateusz Łęgowski (58, 16. Antoni Kozubal), 8. Jakub Kałuziński, 17. Mariusz Fornalczyk (74, 13. Cezary Polak) - 9. Filip Szymczak.

Niemcy: 12. Jonas Urbig - 11. Jan Thielmann, 15. Tim Oermann, 4. Bright Arrey-Mbi (46, 14. Hendry Blank), 3. Tom Rothe - 17. Brajan Gruda (57, 13. Frans Krätzig), 18. Rocco Reitz, 6. Eric Martel (46, 8. Umut Tohumcu), 22. Paul Nebel (78, 19. Tim Lemperle) - 20. Paul Wanner (46, 7. Ansgar Knauff), 9. Nicolo Tresoldi.

żółte kartki: Szymczak, Kałuziński - Oermann, Thielmann.

aa - 15 października 2024, 18:57:12 - *.214.217.136
11 tys kibiców na młodziezówce daje doping o jakim mozna pomarzyc na narodowym. a dlaczego? bo mecz jest na klubowym stadionie i miejscowi robią doping a narodowy to niczyi stadion

aaa - 15 października 2024, 18:58:29 - *.olsztyn.vectranet.pl
grali końcówkę na remis... chyba awansują? dobrze się oglądało to pomijając ostatnie minuty...

DARNOK - 15 października 2024, 18:58:35 - *.dynamic.chello.pl
Serio nie mamy lepszego bramkarza niż Tobiasz? W pierwszej połowie Niemcy oddali 3 celne strzały i zdobyli 3 bramki, tragedia.

Madman - 15 października 2024, 18:58:55 - *.98.98.118
Teraz Chorwacja musiałaby wygrać 5 golami a Belgia 8, żebyśmy nie awansowali. Można się cieszyć z awansu 😊

dfg - 15 października 2024, 18:59:15 - *.dip0.t-ipconnect.de
@Mike – jeszcze nie wiadomo, bo mecze trwają, ale są spore szanse, że będzie.

Kukold - 15 października 2024, 18:59:17 - *.30.124.152.mobile.internet.t-mobile.pl
Gdzie jest tabela i zakładka eliminacji u21?
Pytam, bo nie mogę znaleźć, a zawsze była.

WPZ - 15 października 2024, 18:59:17 - *.centertel.pl
Brawo Polacy. Gdyby nie Tobiasz można to byłoby nawet wygrać, 3 strzały celne i puszcza trzy gole. Świetni Marczuk i Fornalczyk, bardzo dobry Szymczak dzięki nim ten awans.

Szpetny - 15 października 2024, 18:59:41 - *.204.12.211.mobile.internet.t-mobile.pl
Na narodowy chodzą pikniki robić sobie selfie a większość z nich nigdy nie była u siebie na lokalnej drużynie bo tam chamstwo, race itp 🤣

rafalski - 15 października 2024, 19:04:05 - *.31.167.182.ipv4.supernova.orange.pl
atmosfera kapitalna nie zły doping to i gra lepsza w 2 połowie Na razie jak tu wskazują byli reprezentanci żeby postawić na Mosóra i Pede to w 1 reprezentacji nie zdało by egzaminu jeszcze większa kompromitacja by była Takie 1-3 z Portugalią to najniższy wymiar kary Brać to na klate jak to się teraz mówi i nie przejmować się Są lepsi od nas i

JETHRO - 15 października 2024, 19:07:13 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo piłkarze za walkę do końca. Atmosfera na Widzewie- wiadomo ,gratulacje za frekwencję i doping !

normal - 15 października 2024, 19:07:40 - *.109.165.158
Szymczak i Fornalczyk najlepsi w naszej drużynie. Natomiast Tobiasz nie nadaje się nawet na rezerwę w młodzieżówce.

Kibic - 15 października 2024, 19:09:48 - *.dynamic.chello.pl
@aa masz 100 % racji

Zabrze - 15 października 2024, 19:11:27 - *.205.171.84
Dziś HR pojedzie z drewnami z barcy i 0:2 się zaświeci.

Bolo - 15 października 2024, 19:11:33 - *.centertel.pl
Szwajcaria może nas jeszcze wyprzedzić, bo Belgia czy Chorwacja muszą wygrać bardzo wysoko. Belgia to chyba z 9-0, a Chorwacja z 15-0

Bolo - 15 października 2024, 19:13:01 - *.centertel.pl
Szwajcaria widzę, że przegrywa z Rumunia 0-2 na wyjezdzie i do tego grają w 10-tkę, więc szanse są jak nigdy

Skierniewi - 15 października 2024, 19:14:04 - *.centertel.pl
Ludzie o jaką Polskę z Portugalia tu pisać inny mecz to był ci nie przejdą do 1 reprezentacj z tej młodzieżówki nawet jak by 6-0 wygra

Weah - 15 października 2024, 19:17:09 - *.47.110.108.ipv4.supernova.orange.pl
Zwycięstwo Szwajcarii powodowałoby awans z pierwszego a wtedy druga Rumunia by była za nami. Więc wynik Szwajcarów nas nie interesuje

Kibic - 15 października 2024, 19:19:42 - *.dynamic.chello.pl
@Szpetny Ok ale za doping jest odpowiedzialny "gospodarz" gdzie jest mecz

Kibic - 15 października 2024, 19:20:59 - *.dynamic.chello.pl

Czyli nie będzie tu czegoś takiego jak chcieli wprowadzić po igrzyskach Barcelona 1992 nawet dali hasło nie zle tu Kowalczyk Wojciech mówił i wymyslił> Zmieniamy szyld i jedziemy dalej

sradek - 15 października 2024, 19:34:54 - *.204.13.94.mobile.internet.t-mobile.pl
na razie belgia przegrywa z Węgrami a Chorwacja remisuje z Grecją, przerywa też Szwajcaria czyli mamy na ten moment awans bezpośredni jako trzecia drużyna z tych z 2 miejśc

dfg - 15 października 2024, 19:45:27 - *.dip0.t-ipconnect.de
Szwajcaria by nas interesowała w razie porażki, ale że był remis, to już jesteśmy przed nimi.

Mariusz - 15 października 2024, 19:46:29 - *.play-internet.pl
Niestety Legowski i Matysik to nieporozumienie

Kibic - 15 października 2024, 20:04:19 - *.40.169.151.threembb.co.uk
Hmm, Brajan Gruda brzmi swojsko, czy to aby czasem nie nasz Polak?

CK_MKS - 16 października 2024, 0:16:55 - *.play-internet.pl
Brawo Mariusz!!! Nasz "Scyzoryk" z Bytomia

a - 16 października 2024, 1:32:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wyszarpany remis - ale różnica w poziomie rozgrywania piłki widoczna jak między pagórkami a Alpami.