Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

15 października 2024, 19:55:56 - maciejko
Polska w finałach młodzieżowych ME

Młodzieżowa reprezentacja Polski awansowała do finałów mistrzostw Europy. Po wygranej Chorwacji z Grecją zaledwie 3-2 (2-2) oraz porażce Belgii z Węgrami 0-1 (0-1) Polacy na pewno znajdą się w gronie trzech najlepszych drużyn z drugich miejsc w grupach, które awansują bezpośrednio.

Poprzedni raz młodzieżowa reprezentacja Polski grała w turnieju finałowym w 2019 roku we Włoszech i San Marino.

Finały mistrzostw Europy z udziałem 16 drużyn zostaną rozegrane 12-29 czerwca przyszłego roku na Słowacji. Losowanie grup odbędzie się 3 grudnia w Bratysławie.

WPZ - 15 października 2024, 20:05:40 - *.7.117.236.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo Polacy gdyby nie Tobiasz można było by wygrać z Niemcami ten awans to zasługa między innymi Szymczaka, Marczuka czy Fornalczyka.

Mick - 15 października 2024, 20:08:11 - *.146.132.12.mobile.internet.t-mobile.pl
Po co?
Zobacz sobie dzisiejszą bramkę Fornalczyka. Akcja ala Messi.
Chociażby po to by taki Fornalczyk powtórzył taką bramkę na mistrzostwach Europy i tym się wypromował. Potrzebujemy gry młodzieżówki na ME by w przyszłości wzmocnili główną reprę bo się repra zestarzała i jest dziura pokoleniowa.
Bliskość rozgrywania ME też daje przewagę.

No cóż - 15 października 2024, 20:08:39 - *.play-internet.pl
Tobiasz rozumiem w Legii ma na kogoś kwity ale w PZPN? To jest niepojęte żeby go cały czas wystawiać.

I ilu kibiców od nas może być na trybunach.
Będziemy grać u siebie!!!

kuczu - 15 października 2024, 20:11:03 - *.dynamic.mm.pl
Brawo Panowie !!!

@No cóż - 15 października 2024, 20:13:59 - *.ip-188-165-135.eu
Widocznie ludzie którzy wystawiają go w klubie i reprezentacji lepiej rozumieją piłkę od ciebie. Ty komentujesz i nie rozumiesz, a oni pracują w piłce i wiedzą lepiej.

OLO_45 - 15 października 2024, 20:24:32 - *.dynamic.chello.pl
Brawo! Dziś zagrali bardzo dobrze z faworytem do złotego medalu. Przy odrobinie szczęścia mogli ten mecz wygrać. POLSKA!

@@nocoz - 15 października 2024, 20:25:09 - *.7.117.17.ipv4.supernova.orange.pl
Jak ci ludzie wystawiają bramkarza który z Niemcami puszcza na trzy gole po trzy celny strzałach czy na przykład w meczu z Puszczą dwa gole po dwóch celnych strzałach no to raczej ci co go wystawiają się nie znają.

Robert - 15 października 2024, 20:34:56 - *.olsztyn.vectranet.pl
Brawo i powodzenia!

1922 - 15 października 2024, 20:40:12 - *.7.117.17.ipv4.supernova.orange.pl
Każdy normalny kibic Lecha szanuje Polskę i Górnika.

Bag - 15 października 2024, 20:50:08 - *.231.39.162.koba.pl
Kurde, czy PZPN jest tak biedny że nie stać ich żeby na koszulkach piłkarzy były ich nazwiska.WSTYD🫣

rafi - 15 października 2024, 22:04:29 - *.25.114.2.ipv4.supernova.orange.pl
To są jednocześnie eliminacje olimpijskie czy dopiero kolejne Me nimi będą ?

Tomek - 15 października 2024, 22:56:07 - *.30.124.122.mobile.internet.t-mobile.pl
Tobiasz znowu zawalił mecz. Puszcza takie szmaty jak amator.

aareq - 15 października 2024, 22:56:54 - *.161.248.110 (*.248.175.90)
"Po wygranej Chorwacji z Grecją zaledwie 3-2"
Mogliście dodać że potrzebne było zwycięstwo przewagą co najmniej 12 goli.

Grubiorz - 15 października 2024, 23:12:42 - *.dynamic.chello.pl
Brawo młodzi Polacy, przyszłość narodu.

CK_MKS - 16 października 2024, 0:14:28 - *.play-internet.pl
Brawo Mariusz!!! Nasz "Scyzoryk" z Bytomia

Klęska - 16 października 2024, 2:41:36 - *.30.124.113.mobile.internet.t-mobile.pl
Tobiasz jest winny za wszystkie trzy bramki. To jest obecnie najgorszy bramkarz w ekstraklasie. Tylko czemu gra w młodzieżówce??????? Kompletnie nie umie się ustawić. Ręcznik to mało powiedziane

xxx - 16 października 2024, 6:26:13 - *.85.12.84
1.Ukraina U21 10 24 20:7

jakli - 16 października 2024, 6:59:16 - *.6.199.127.ipv4.supernova.orange.pl
@@@nocoz+@WPZ=pamiętaj że Legia cie olewa.

Jakiś Tam - 16 października 2024, 9:04:50 - *.devs.futuro.pl
Piszecie o meczu Chorwacja - Grecja, a w tabeli jest Gruzja. Grecja i Gruzja to jeden kraj?

normalnie - 16 października 2024, 10:11:52 - *.111.247.252
Tobiasz= utylizacja.

Kubuś - 16 października 2024, 10:55:48 - *.30.123.35.mobile.internet.t-mobile.pl
Tobiasz zastępuje ręcznik w bramce. Co się z nim dzieje... Gra coraz gorzej. Okropnie nie pewny, źle się ustawia. Zaraz zacznie puszczać bramki z połowy boiska. Zagubiony, zachowuje się jak dziecko we mgle. Za wysokie progi dla niego gra w Legii i w reprezentacji Polski.

Piter76 - 16 października 2024, 14:00:50 - *.dynamic.inetia.pl
i bardzo ładnie, brawo i graty!
@Jakiś Tam, też tak pomyślałem na początku, jeszcze jest "Belgii z Węgrami", ale to nie jest tabela naszej grupy tylko drugich miejsc 😁