Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

15 października 2024, 22:40:41 - LukaszR
Niedosyt po szalonym meczu

Reprezentacja Polski zremisowała 3-3 (2-3) w meczu 4. kolejki grupy 1 dywizji A Ligi Narodów z Chorwacją. Gole dla Polaków strzelili Piotr Zieliński, Nicola Zalewski i Sebastian Szymański. Dla gości trafili Borna Sosa, Petar Sučić i Martin Baturina. Kolejne spotkanie "biało-czerwoni" zagrają z Portugalią (15 listopada, 20:45, Porto).

Polacy od pierwszych minut starali się kontrolować wydarzenia na boisku, co przyniosło pozytywny skutek już w 5. minucie. W środku pola dobry odbiór zanotował Jan Bednarek, następnie piłkę na lewym skrzydle przejął Kacper Urbański, który prostopadłym podanie w pole karne wprowadził Piotra Zielińskiego. Pomocnik Interu bez zastanowienia oddał mocny strzał w kierunku dalszego słupka, z którym nie poradził sobie chorwacki bramkarz. W kolejnych minutach "biało-czerwoni" dążyli do podwyższenia wyniku jednak strzały Jakuba Kiwiora i Jakuba Modera były niecelne.

Chorwaci odpowiedzieli w 19. minucie. Z rzutu wolnego w pole karne dośrodkowywał Luka Modrić, a do wybitej przed bramkę futbolówki dopadł Borna Sosa, który mocnym strzałem z woleja nie dał szans Marcinowi Bułce. Pięć minut później goście objęli prowadzenie. Po szybkiej wymianie podań w pole karne z piłką wbiegł Petar Sučić, który precyzyjnym strzałem w kierunku dalszego słupka pokonał polskiego golkipera. Tuż po wznowieniu gry Polacy stracili kolejnego gola. Fatalnie w rozegraniu pomylił się Paweł Dawidowicz. Jego niecelne podanie tuż przed polem karnym przejął Sučić, odegrał do wybiegającego Martina Baturiny, który w sytuacji "sam na sam" pokonał Bułkę.

Blisko kolejnego gola Chorwaci byli w 29. minucie. W zamieszaniu podbramkowym piłka spadła pod nogi Martina Erlicia, który z okolicy 11 metra uderzył jednak bardzo niecelnie. Polacy odpowiedzieli kilka minut później, kiedy to Jakub Kamiński przedarł się prawym skrzydłem w pole karne przyjezdnych. Jego uderzenie z ostrego kąta wybronił Livaković. W bliźniaczej sytuacji z lewej strony pola karnego w 45. minucie znalazł się Nicola Zalewski. Polski skrzydłowy oddał mocny strzał lewą nogą z którym tym razem nie poradził sobie chorwacki golkiper. Minutę później "biało-czerwoni" mogli już remisować. Kamiński niespodziewanie znalazł się w sytuacji "sam na sam" z bramkarzem, jednak po raz kolejny przegrał pojedynek z Livakoviciem.

Druga połowa, podobnie jak pierwsza, rozpoczęła się od ataków reprezentacji Polski. W 48. minucie lewym skrzydłem ruszył Zalewski. Na wysokości pola karnego zbiegł do środka skąd zdołał oddać groźny strzał na bramkę, jednak zbyt słaby, by pokonać Livakovicia. W kolejnych minutach kilkukrotnie musiał wykazać się Bułka. Polski bramkarz bronił strzały m.in. Modricia, Perišicia i Matanovicia. Najlepszą interwencję zanotował jednak w 61. minucie, kiedy odbił strzał z bliskiej odległości Ante Budimira.

W 68. minucie "biało-czerwoni" doprowadzili do wyrównania. Robert Lewandowski z pola karnego wycofał piłkę do nadbiegającego Sebastiana Szymańskiego, a polski pomocnik mocnym strzałem z dystansu nie dał szans chorwackiemu bramkarzowi. W 74. minucie bliski gola po rzucie rożnym był Bednarek - piłka po jego strzale głową minimalnie minęła bramkę gości. Chorwaci od 76. minuty grali w osłabieniu. Próbujący interweniować poza pole karnym Livaković brutalnie zaatakował nogę Lewandowskiego, za co sędzia ukarał go czerwoną kartką. Do końca spotkania Polacy szukali okazji do zdobycia zwycięskiego gola, jednak finalnie nie udało się stworzyć kolejnych dogodnych sytuacji bramkowych.

15 października 2024, 20:45 - Warszawa (PGE Narodowy)
Polska 3-3 Chorwacja
Piotr Zieliński 5, Nicola Zalewski 45, Sebastian Szymański 68 - Borna Sosa 19, Petar Sučić 24, Martin Baturina 26

Polska: 12. Marcin Bułka - 13. Jakub Kamiński (62, 17. Michael Ameyaw), 3. Paweł Dawidowicz (38, 2. Kamil Piątkowski), 5. Jan Bednarek, 14. Jakub Kiwior, 21. Nicola Zalewski - 20. Sebastian Szymański, 8. Jakub Moder (62, 6. Maximillian Oyedele), 10. Piotr Zieliński (74, 16. Bartosz Kapustka) - 11. Karol Świderski (62, 9. Robert Lewandowski), 7. Kacper Urbański.

Chorwacja: 1. Dominik Livaković - 14. Ivan Perišić, 6. Josip Šutalo, 5. Martin Erlić (81, 12. Nediljko Labrović), 4. Joško Gvardiol, 19. Borna Sosa - 16. Martin Baturina (80, 21. Luka Sučić), 13. Petar Sučić, 10. Luka Modrić, 9. Andrej Kramarić (69, 15. Mario Pašalić) - 22. Igor Matanović (61, 11. Ante Budimir).

żółte kartki: Zieliński - Gvardiol, Baturina, Budimir.
czerwona kartka: Dominik Livaković (76. minuta, Chorwacja, za brutalny faul).

sędziował: Alejandro José Hernández Hernández (Hiszpania).
widzów: 56 103.

W drugim dzisiejszym spotkaniu naszej grupy Szkocja bezbramkowo zremisowała z Portugalią.

Darek - 15 października 2024, 22:41:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Najbardziej podobał mi się spokój i pewność siebie Probierza po bramce na 1:3, chyba ani przez moment nie uwierzył że my możemy to przegrać

Sopel - 15 października 2024, 22:41:38 - *.132.184.239 (*.146.18.74)

Fejken - 15 października 2024, 22:42:55 - *.centertel.pl
Najbardziej podoba mi się Bednarek, robi najwięcej dla druzyny przeciwnej.

## - 15 października 2024, 22:43:14 - *.paslek.vectranet.pl
Teraz zaczną się zachwyty nad remisem.
Dawidowicz to faktycznie powinien już na reprezentację nie przyjeżdżać.

GoGoGo - 15 października 2024, 22:43:42 - *.132.184.239 (*.146.18.74)
Probierz out!!!! Zabierz Bednarka i Dawidowicza . Obrona a raczej jej brak poraża .

piekarz - 15 października 2024, 22:44:05 - *.kt-net.net
gdyby oni biegali przez cały mecz to może coś by z tego było, a tak jak zawsze lipa

Widz - 15 października 2024, 22:44:16 - *.polkowice.vectranet.pl
10 reprezentantów i Oyedele statysta. Mecz już lepszy, ale obrony dalej brak.

arm - 15 października 2024, 22:44:48 - *.toya.net.pl
Ten wynik niczego nie zmienia: Probierz, zawijaj się z reprezentacji.

Mick - 15 października 2024, 22:45:31 - *.146.132.12.mobile.internet.t-mobile.pl
Probierz ma odwagę próbować wymieniać kadrę. Jest szansa na dobre eliminacje.

Wow - 15 października 2024, 22:45:52 - *.9.13.230.neoplus.adsl.tpnet.pl
To tylko jej punkt...graliśmy u siebie...

Jerzy - 15 października 2024, 22:46:03 - *.dynamic.chello.pl
Mecz wielu błędów. Nadal nie mamy obrony. Urbański ponownie bardzo dobry mecz. Wreszcie była walka do końca.

Bob - 15 października 2024, 22:46:38 - *.30.10.142.mobile.internet.t-mobile.pl
Brawa za walkę. Wynik sprawiedliwy. Chorwacja u schyłku swej świetności. Gdyby nie fatalna gra obrony można było wygrać jedną bramką. Jak na słabego średniaka i tak dobry wynik.

RKS! - 15 października 2024, 22:46:52 - *.static.ip.netia.com.pl
Dawidowicz TOP Bednarek POT

Szekla - 15 października 2024, 22:47:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powoływanie kolejny raz Dawidowicza jest sabotazem

RynnaTychy - 15 października 2024, 22:47:51 - *.play-internet.pl
O co chodzi z Bednarkiem ? Od czasu gdy gra w kadrze jest najsłabszy lub jednym z najsłabszych.

Jachu - 15 października 2024, 22:49:16 - *.146.36.12.mobile.internet.t-mobile.pl
Ale mamy obronę w przeciągu sześciu minut tracimy trzy bramki dobrze to nie wróży

Daniel - 15 października 2024, 22:52:06 - *.wtvk.pl
Staramy się grać piłką, a nie kopać po trybunach, z tym że nie posiadamy obrony, toteż nie wygrywamy takich meczów jak ten z Chorwacją, która była dzisiaj ewidentnie do ugryzienia.
3 pozycja w grupie nie daje utrzymania w dywizji A? Decyduje baraż, tak?

@Bob - 15 października 2024, 22:53:14 - *.toya.net.pl
Chorwacja nie jest słabym średniakiem.

Parantrop - 15 października 2024, 22:54:40 - *.toya.net.pl
Bułka słaby przy strzałach po ziemi. Drugą bramkę dla CRO zawalił. Jaś Bednarek najlepszy w obronie. Kamiński miał jedną dobrą akcję ale on chyba nigdy nie strzeli.

Hh - 15 października 2024, 22:54:54 - *.191.44.33.ipv4.supernova.orange.pl
Trzymał Piątkowskiego na ławce a dno Bednarek i Dawidowicz na placu co trzeba mieć w głowie???przecież ja będąc kierowca to wiedziałem a on trenerem i nie?

Franco - 15 października 2024, 22:55:50 - *.146.160.159.mobile.internet.t-mobile.pl
Bednarek jak wóz z węglem.

WPZ - 15 października 2024, 22:56:10 - *.22.82.13.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo Polska. Lewandowski wszedł i od razu wypracował gola który dał remis do tego to na nim bramkarz Chorwatów wyleciał na czerwoną, swoją drogą kilka męczy zawieszenia za taki atak. Świetny mecz Zielińskiego i Urbańskiego. Dobry Moder i Szymański. Niestety Dawidowicz to nasz najgorszy obrońca, zszedł i od razu przestali tracić gole. Jeszcze to podanie do Chorwata.

Egzpert - 15 października 2024, 22:56:15 - *.netianet.net.pl
Bednarek poza samobójem z Portugalią, najpewniejszy z defensorów podczas tego zgrupowania. Z resztą z tym samobójem, to musiał tę piłkę brać. Jakby ją przepuścił, to Portugalec by dobił i by wyszło na to samo; ale "znafcy" i tak powiedzą, że ,,Betoniarek cienki" i "Powołajcie Glika".

Gg - 15 października 2024, 22:57:47 - *.191.44.33.ipv4.supernova.orange.pl
Inna sprawa że dziwnym trafem i my i Szkoci nagle dziwnie remis.kupony na całym świecie out....zawsze tak jest w ligach w weekend znów tak będzie jak na zawołanie buków...nie grajcie u buka dobrze wam radze

75+ - 15 października 2024, 22:58:57 - *.dynamic.chello.pl
Ile można czekać tacy obrońcy w reprezentacji nie mają prawa grać !czyli Bednarek i Dawidowicz. Ze starej paki został jeszcze Zieliński i Lewandowski jeden strzelił bramkę drugi wypracował asystę po której padła bramka oraz swoją szarżą spowodował osłabienie drużyny przeciwnika. Natomiast zastanawia mnie czy w naszym kraju 38 milionowym! nie ma piłkarzy którzy powinni grać w reprezentacji tylko blokując miejsce daje się szanse dwóm smarkaczom czarnoskórym piłkarzom od tego są klub. Ogólnie słabo coraz słabiej poziom polskiej piłki nożnej cały czas spada w dół w LN max baraże.

Lars - 15 października 2024, 22:59:43 - *.dynamic.chello.pl
Żenua te siedem minut, przy tak słabej (jak na ich możliwości) Chorwacji, frajerstwo Livakovicia i kompletnie zmarnowana szansa na zwycięstwo przy przewadze jednego zawodnika.

Mąż - 15 października 2024, 23:00:07 - *.dynamic.inetia.pl
Ludzie trzymajcie mnie. Urbański mówi..... Porozmawialismy w szatni żeby się nie poddawać. Trzelilismy druga i trzecia bramkę. No chłopie, druga strzeliliscie przed przerwą. Każdy piłkarz do szkoły.

Emik - 15 października 2024, 23:00:23 - *.toya.net.pl
Oyedele... Nic do chłopaka nie mam, ale taki poziom jak zaprezentował w obu meczach, to max nasza 2 liga.

moskaluRTS - 15 października 2024, 23:01:29 - *.radom.vectranet.pl
Dziękuję ślicznie(obstawiałem 1:1) !Teraz"pykniemy" Szkotów(ewentualnie zremisujemy),następnie porażka z Portugalią(wróć..na odwrót) i trafiamy prawdopodobnie na Anglię(oby nie) .. Pozdrawiam KUMATYCH !

Widzew10 - 15 października 2024, 23:02:17 - *.toya.net.pl
wyciagnac z 1:3 na 3:3 dopiero po wejsciu lewego zaczelismny grac szkoda ze nie strzelisy 4 bramki? strascilismy 3 bramiki po bledach ale wycianbelkimy remnis? to nie ta Chorwacja

Kibic obse - 15 października 2024, 23:02:29 - *.radom.vectranet.pl
Dawidowicz i Oyedele out. Kapustka tez słaby.

Jarecki71 - 15 października 2024, 23:03:14 - *.146.44.9.mobile.internet.t-mobile.pl
Wynik dobry, obrona zupelnie do wymiany,ani Bednarek ani Dawidowicz nie nadają sie zupełnie

Kibic obse - 15 października 2024, 23:03:51 - *.radom.vectranet.pl
Zalewski, Zieliński, Urbański najlepsi.

Gf - 15 października 2024, 23:04:21 - *.centertel.pl
Glik to 10 lat temu był już zacsłsby.

Widzew10 - 15 października 2024, 23:04:39 - *.toya.net.pl
wyciagnac z 1:3 na 3:3 dopiero po wejsciu lewego zaczelismny grac szkoda ze nie strzelismy 4 bramki? straxilismmy 3 bramki po naszych bledach ale wycianbelkimy remnis? a Portugalia tylko remis zagrala slabiej niz nami czy wystasrczyl jej remois,

Kibic - 15 października 2024, 23:05:35 - *.dynamic.chello.pl
@Kabanos 👍

Giovanni - 15 października 2024, 23:06:04 - *.146.44.61.mobile.internet.t-mobile.pl
Dawidowicz Bednarek juz dziękujemy, niech się Oydele z Ameyawem ogrywają.
Co z Lewym będzie dalej grał nie będzie pauzować.

kobi18 - 15 października 2024, 23:06:39 - *.dynamic.chello.pl
Probierz to błazenada. Widzi słabość i strach przed przegranymi, to wprowadza młodych leszczy, aby mieć alibi na słabe wyniki i grę. trener tylko z nazwy. Im szybciej skończy, tym lepiej dla Polski. Obronę mamy topową. Grając w 11 na 10, chcieli wjechać dom bramki. Zamiast szybkich wymian po ziemi, bezsensowne wrzutki.

moskaluRTS - 15 października 2024, 23:08:14 - *.radom.vectranet.pl
Respect dla wszystkich grających drużyn reprezentacji PL(6 albo 7 dzisiaj grało)-bilans zero przegranych(to cieszy) ..

stary kibi - 15 października 2024, 23:08:46 - *.235.160.41
Obrona do wymiany .... ciekawe na jakich innych zawodnikow , podawajcie nazwiska , znawcy od siedmiu bolesci .
Jeden z lepszych meczy polskiego zespolu , dalej tak grac ,przelamanie i progres przyjdzie z czasem ,innego wyjscia nie ma , to sie musi rodzic po takich meczach jak dzisiejszy.
A bledow tylko ci nie robia , ktorzy nic nie robia.

se - 15 października 2024, 23:13:47 - *.play-internet.pl
Najlepsza zamiana pana Probierza to zejście Dawidowicza na jego własne życzenie. Tyle nam pan trener pomógł.

ron - 15 października 2024, 23:15:17 - *.play-internet.pl
Myśmy grali pod koniec 11 na 10, za to Chorwaci przez sporą część pierwszej połowy 12 na 10, na szczęście boisko opuściła szybko ich największa gwiazda tego spotkania, niejaki PAVLO DAVIDOVIĆ, który miał swój udział przy wszystkich golach.

Zbigniew - 15 października 2024, 23:15:52 - *.play-internet.pl
Lewandoski kręcił reklamówkę(obejrzycie wkrótce) i spóżnił się na Kadrę.Nie powinien być w składzie. Ponadto mecz, wynik, to kicha!.....

Syberka - 15 października 2024, 23:21:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dawidowicz i Bednarek - out!

@wzp/mati - 15 października 2024, 23:23:55 - *.toya.net.pl
No taką rzeź zrobili ze z nimi wygraliśmy 1:0.

rombie - 15 października 2024, 23:25:39 - *.10.30.16.ipv4.supernova.orange.pl
Bednarek to w tej chwili nasz najlepiej grający obrońca spośród ostatnio powoływanych. Trzeba być zaślepionym dyletantem, żeby tego nie zauważyć.

Van - 15 października 2024, 23:34:17 - *.play-internet.pl
Bednarek faktycznie nie jest aż tak tragiczny jak się spojrzy na innych naszych defensorów - np. jeśli chodzi o zwrotność i technikę, to Bednarek to przy Dawidowiczu Maldini i Ronaldinho w jednym.

Cingcing - 15 października 2024, 23:35:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
15-ty mecz tego selekcjonera, a ten dalej nie ma ustalonej wyjściowej jedenastki, ani nawet ustalonego pierwszego bramkarza, który by na tyle poznał obronę, żeby nią umiejętnie pokierował.
Kadra potrzebuje trenera, a nie pożera, tudzież szpanera, prezentującego co mecz, to inny garnitur, zarówno ten na boisku, jak ten i na swoich zwłokach.

Edek - 15 października 2024, 23:35:21 - *.um35.pools.vodafone-ip.de
Świderski i Dawidowicz dno

HołotaZ - 15 października 2024, 23:38:53 - *.upstreum.net
Kowal odpalił ale jedzie z kopaczami;;;

Tito - 15 października 2024, 23:54:14 - *.dynamic.chello.pl
Dawidowicz i Bednarek dożywotni zakaz powołania na kadrę. Probierz powinien zacząć szukać w naszej lidze, nawet młodych. Jeśli młody będzie popełniał takie błędy jak ci dwaj, to przynajmniej jest szansa że złapie doświadczenie i się rozwinie. Szukać aż do skutku. Pazdan jak dostał szansę to walczył jak lew na środku obrony.

Tosiek - 15 października 2024, 23:54:39 - *.146.46.44.mobile.internet.t-mobile.pl
Jak u siebie Polacy słabo po za tym na Narodowym nie ma klimatu Pikniki

Lucio - 15 października 2024, 23:56:28 - *.132.184.239 (*.146.18.74)
Mając gracza , który gra w drużynie występującej w Lidze Mistrzów , Premier League …KTÓRY GRA!!!!
A ten Dyzma Probierz nawet Casha nie powołał !
Odejdź znafffco . Dość !!!
Za wysokie progi dla Probierza ten garnitur i kadra A

Widzew10 - 15 października 2024, 23:58:02 - *.dynamic.chello.pl
50k tylko Ruch z Widzewem na Śląskim

Mat - 15 października 2024, 23:58:13 - *.supermedia.pl
Nie możemy sobie pozwolić na brak Casha i Maxi jeszcze za słaby. Piotrowski powinien grać z Portugalią

rombie - 16 października 2024, 0:09:48 - *.10.30.16.ipv4.supernova.orange.pl

Kibic - 16 października 2024, 0:15:40 - *.13.200.146.dyn.plus.net
Biednarek do pary z Dawidowskim to najgorsi obrońcy w Kadrze od czasów... hmm Łapińskiego? Oni są 2 metry w mule, do dna im daleko. Żałośni kopacze

KONRAD - 16 października 2024, 0:23:27 - *.43.171.65.ipv4.supernova.orange.pl
Takie mecze budują powoli tą reprezentację.Powinni utrzymać w barażu gr.A w LN,a w eliminacjach do Mundialu zdobyć awans.

KONRAD - 16 października 2024, 0:31:34 - *.43.171.65.ipv4.supernova.orange.pl
Szanowna Redakcjo,mam wielką prośbę o zgodne z Regulaminem o w miarę szybkie kasowanie komentarzy zostawianych tutaj na forum od wielu miesięcy przez dwóch osobników wyzywających się między sobą notorycznie pod każdym artykułem ponieważ są to absolutnie wypowiedzi nie związane z tematami artykułów.Trudno czytać komentarze jeżeli 10-20 % z nich to wzajemne infantylne połajanki tych dwóch osobników.

maly - 16 października 2024, 0:46:51 - *.dynamic.chello.pl
Może wystarczy już rozgrywania meczy na stadionie gdzie nie ma dopingu.Nasi gracze tego potrzebują.

KONRAD - 16 października 2024, 1:05:20 - *.43.171.65.ipv4.supernova.orange.pl
Szanowna Redakcjo dziękuję bardzo za szybką reakcję.Liczę,że w przyszłości również będzie można liczyć na równie szybkie działanie w usuwaniu tych postów.Na pewno zyska na tym to forum.

a - 16 października 2024, 1:27:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Miejsce w dywizji A wciąż wisi na włosku, ale po meczu w tv niemal zbiorowy or.gazm - jakby wygrali finał ME/MŚ, po jakimś cudownym meczu
Typowe...

Wiesiek - 16 października 2024, 2:31:50 - *.146.249.247.mobile.internet.t-mobile.pl
Panie Dawidowicz może szachy ? Spokojny "sport" bez presji pomyśleć mozna .

jjo - 16 października 2024, 8:04:23 - *.bialapodlaska.vectranet.pl
Identyczną bramkę straciliśmy z Mołdawią. Tylko wówczas Kędziora podał do napastnika Mołdawii. Teraz Dawidowicz. Generalnie to z obroną jest źle. Nie odkrywam Ameryki ale mamy w grupie najwięcej straconych goli. Powinna zapalić się lampka Probierzowi. 9 goli w plecy w czterech meczach. ponad dwie bramki na mecz. Nie da się wygrywać spotkań z takim bagażem. Umówmy się , że mogło być w plecy troszkę więcej. Na gwałt coś z tym trzeba zrobić. O ile akurat wczoraj Kiwior grał dobrze to Bednarek i Dawidowicz tragedia. Coś mi sie zdaje że trzeba pana Bednarka posadzić na ławie. W każdym meczu , podkreślam w każdym daje ciała. Dawidowicz przeplata mecze dobre ze złymi. Może trzeba pomyśleć o Matim Cashu na prawą stronę ??? Z młodzieżówki raczej nie, tam tez jest kłopot.

leiter84 - 16 października 2024, 8:47:15 - *.238.133.201
Nie wiem po co są w ogóle te mecze reprezentacji. Mamy szansę dobić grającego w 10 rywala to stoimy. Obrony jak nie było to nie ma, ile można stawiać na Bednarka i Dawidowicza skoro widać że nic z tego nie będzie. To samo beznadziejny Świderski. Nie testujemy żadnych nowych wariantów, nie budujemy trzonu reprezentacji, nie ma żadnego zgrywania się, zamiast tego ogrywamy jakichś 2-ligowców typu Peda czy Odeyele. Nic dziwnego że atmosfera jak na pikniku, ludzie przychodzą tylko obejrzeć Lewego, Modrica i do domu.

Weryfikaaa - 16 października 2024, 8:47:26 - *.play-internet.pl
Kamiński J z San Marino i Dawidowicz jak śrubokręt, Bereszyński noi ci mulaci Oydele i Ameyew plus Puchacz -Dozyw9tni zakaz gry.To jest kadra, ludzie nie ochrona.

Czy był na boisku Świderski?
Ile jeszcze razy ten łamaga nie umiejący przyjąć piłki będzie udawał swój pobyt na boisku?
A Dawidowicz już kilka razy udowodnił że jest elektryczną miną, podobnie zresztą jak Kiwior.

NowySezon - 16 października 2024, 9:52:51 - *.siedlce.domtel.com.pl
Michael Ameyaw, zdecydowanie na plus tego zgrupowania.Przy okazji, oby Probierz nie rezygnował z Oyedele tak łatwo.

Osaytele - 16 października 2024, 10:04:59 - *.play-internet.pl
Swiderski Dawidowicz Oyadele Aneyew Kamiński Puchacz Kapusta Berszynski, dziekujemy Wam.To jest Kadra.
Dowidzenia ,starczy cyrku.Zamieszania inaczej Probież aut.

rand - 16 października 2024, 11:00:31 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Kabanos, wyglądasz na spleśniałego...

Raffaello - 16 października 2024, 11:01:56 - *.30.123.35.mobile.internet.t-mobile.pl
Polska kadra nie ma obrony. Dawidowicz zawalił oba mecze. Na plus na pewno Oyedele Ameyaw Urbański. Pilnie cała obrona do wymiany, pilnie trzeba szukać napastników. Świderski wyjątkowo słaby. Zieliński tradycyjnie bardzo przeciętny. Brak skrzydłowych. Brak dokładnych dośrodkowań. Rok się kończy a my dalej nie mamy kadry. Tracimy dziecinne bramki i to jeszcze u siebie.

Qorys - 16 października 2024, 12:04:12 - *.play-internet.pl
Dawidowicz Świderski Puchacz i Berszynski do trenera -Prodziza?
Jak nie będziemy grac to wydamy wszystko, wszyscy się dowiedzą o co chodzi.I dlatego graja.

GMP - 16 października 2024, 12:15:40 - *.play-internet.pl
Zremisować mecz do wygrania...Probierz powoli kończy zarobek na reprezentacji raczej..

petrozo - 16 października 2024, 12:26:23 - *.docsis.tczew.net.pl
Panie trenerze Probierz nie byłem nigdy pańskim fanem,tak samo sądzę,że to stanowsko bardziej po znajomości,niż fachowości,ale okey,myślę że po wczorajszym meczu zrozumiał pan wreszcie,że Dawidowicz nie nadaje się do reprezentacji,ale jak to mówią lepiej póżniej njż wcale, z drugiej strony szloda przegranego mecz,który o dziwo w tym dniu można było wygrać.Nie wiem czy pan wie ale na dzień dzisiejszy mamy wielu bardzo dobrych młodych ofensywnych zawodników ,rolą selekcjonera jest umiejętne wkomponownie tych ludzi w zespół reprezentacyjny,kończąc przpomiam każdy porządny selekcjoner zespół buduje od obrony.

Adamst - 16 października 2024, 13:43:59 - *.dynamic.chello.pl
Prawda jest taka, że Dawidowicz ma chorwackie pochodzenie - Davidović. Wszystko jasne.

Szymon - 16 października 2024, 14:18:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Probierz największa kompromitacja trenerską. Ludzie chcą fachowca a nie pajaca igolfisty.

Kibic - 16 października 2024, 14:43:07 - *.109.147.214
Prawda/Nie prawda o Cash'u
450

fb - 16 października 2024, 15:01:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bardzo dobrze, że straciliśmy te 3 bramki tak szybko. To był potrzebny, otrzeźwiający plaskacz. Bez tego nie wiadomo jak długo jeszcze Dawidowicz byłby powoływany, a teraz będzie "odstrzelony".
Tyle było marudzenia jak wybrano Probierza selekcjonerem. Ale trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć zmiany w sposobie gry naszych. Super, że tak odmładza - takim się chce grać.
Jeszcze się doczekamy wyników.

kibic11 - 16 października 2024, 15:34:17 - *.146.90.159.mobile.internet.t-mobile.pl
Przykro patrzyło się na K. Świderskiego. Zupełnie bez formy w tym meczu.

mario Ro - 16 października 2024, 15:47:17 - *.146.90.159.mobile.internet.t-mobile.pl

Ameyaw nie zasłużył na krytykę. Mimo iż wszedł na ostatnie 30 min. to zagrał niezły mecz .
Pokazał, że ma świetny drybling, szuka gry kombinacyjnej, kilka wygranych pojedynków biegowych znamionuje klasę. Przewiduję, że Probierz powoła go na mecze listopadowe.

vib - 16 października 2024, 16:51:35 - *.internetia.net.pl
Lepszy taki Bereszyński, może nie jest szybki, ale przy Dawidowiczu błyskawica, swój wiek ma, ale i swoje doświadczenie też, a w Sampie gra dość regularnie... Skromny i cicho siedzi, ale zbyt inteligentny jak na naszego treneiro?

Kajtek - 16 października 2024, 16:58:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szymon ma rację odnośnie Probierza. Obecny Prezes PZPN nie ma szczęścia do wyboru selefcjonerów. Lubi nie fachowców tylko dupowlazów takich jak MzMichniewicz a teraz Probierz.

obserwator - 16 października 2024, 17:17:27 - *.itvmedia.pl
Sprawdziłem profil Bednarka i Dawidowicza - 28 i 29 lat. Jest szansa że będą nas cieszyć swoją drogą jeszcze przez co najmniej 6-8 lat.

d2bo - 16 października 2024, 17:45:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Problemem tej reprezentacji jest to, że dopóki jest 0-0 to jeszcze jakoś idzie. Rywal niespecjalnie chce podejmować ryzyko, Polacy również. Jak już nasi strzelą pierwsi, to rywal próbuje odrabiać straty i zazwyczaj robi to błyskawicznie. (Nie wiem, czy są jakieś analizy na ten temat, ale Polska chyba byłaby liderem w kategorii "najszybciej oddawane prowadzenie"). Dlatego nic z tego, że ofensywnie można coś zdziałać, jak zaraz wszystko będzie zaprzepaszczone. Może faktycznie lepszy byłby ten Papszun, coby postawił autobus i wprawdzie oczy by bolały od patrzenia, ale może więcej punktów by jednak wpadło.

Bob - 16 października 2024, 20:54:24 - *.30.10.142.mobile.internet.t-mobile.pl
Słaby średniak to my ,a nie Chorwacja.

Kasek - 17 października 2024, 16:33:09 - *.tel.tkb.net.pl
Wspaniały mecz.

asd - 18 października 2024, 9:33:56 - *.raciborz.vectranet.pl
Polacy to zawsze się cieszą z remisów albo porażek a jak jest zwycięstwo to jest wielka stypa teraz był remis więc wszyscy w euforii :D

ander_her - 18 października 2024, 18:48:35 - *.dynamic.inetia.pl
ostatnie 7 meczów 1 przypadkowa wygrana ze Szkocją "Super trener"