Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

17 października 2024, 23:59:56 - Mandzi
MŚ U-17 kobiet: Japonia 0-0 Polska

Prowadzona przez selekcjonera Marcina Kasprowicza reprezentacja Polski do lat 17 kobiet zremisowała 0-0 z Japonią w meczu 1. kolejki grupy D mistrzostw świata, które są rozgrywane w Dominikanie. W następnych meczach Polska zagra z Zambią (21 października, godz. 1:00, Santo Domingo) i Brazylią (23 października, godz. 22:00, Santiago de los Caballeros).

17 października 2024, 22:00 - Santo Domingo (Estadio Olímpico Félix Sánchez)
Japonia 0-0 Polska

Japonia: 1. Mao Fukuda - 2. Yuna Aoki, 4. Mitsuki Ota, 17. Tamami Aso, 6. Haruko Suzuki - 8. Hinako Kinoshita (72, 5. Manaka Sakaki), 20. Hina Hirakawa (46, 9. Momo Sato), 15. Momoka Honda, 16. Noa Fukushima (90, 11. Ririka Nezu) - 10. Asako Furuta, 13. Anon Tsuda (72, 14. Miharu Shinjo).

Polska: 1. Julia Woźniak - 6. Iga Witkowska, 2. Oliwia Łapińska, 4. Magda Piekarska - 10. Maja Zielińska (46, 3. Julia Przybył), 20. Lena Marczak (84, 9. Aisha Nsangou), 8. Zuzanna Witek, 16. Małgorzata Rogus (84, 5. Emilia Sobierajska), 7. Krystyna Flis - 11. Julia Ostrowska (63, 19. Kinga Wyrwas), 14. Oliwia Związek (63, 15. Weronika Araśniewicz).

Zambia    0  0  0- 0

W drugim meczu tej grupy Brazylia zagra o godz. 1:00 z Zambią.

mx1 - 18 października 2024, 7:47:26 - *.sanok.biz
Oglądałem ten mecz. Minimalnie lepsze na boisku Japonki ale to nam pani sędzia nie uznała prawidłowo zdobytej bramki. Wyróżniłbym w naszym zespole Julkę Woźniak.

poli - 18 października 2024, 8:27:54 - *.icpnet.pl
u nas w kadże też mudżiny?

wichura - 18 października 2024, 8:44:55 - *.centertel.pl
Przez chwilę oglądałem. Ot, taka orlikowa zabawa. Ze trzy ładne dziewczyny były ;)

stan102 - 18 października 2024, 9:19:42 - *.internetdsl.tpnet.pl
I tak Brawo dla dziewczyn. tam gdzie są i niech sprawią niespodziankę.

Elbląg - 18 października 2024, 9:46:27 - *.centertel.pl
Po profesorsku jak na pierwszy mecz

ren - 18 października 2024, 9:50:30 - *.153.116.27
Orlikowa zabawa? Chyba za mocno zawiało...

Egzpert - 18 października 2024, 10:36:54 - *.netianet.net.pl
Ale co zawiało? Meczu nie oglądałem, ale jeśli jakieś męskie zespoły u15 drużyny z Dallas potrafią ograć mistrzynie świata różnicą 5 bramek, to przypuszczam, że przebieg meczu reprezentacji kobiet u17 może właśnie wyglądać jak orlikowa zabawa chłopaków.

kakaes - 18 października 2024, 10:40:09 - *.play-internet.pl
Świetne interwencje bramkarki Julii Woźniak. Bramka dla nas wg mnie była, piłka przekroczyła linię ale to japonki w ostatnich 30 minutach miały lepsze sytuacje. na szczęście w bramce stała Julka!

fan - 18 października 2024, 10:46:07 - *.centertel.pl
do wichury: Bo może tobie chłopaki się bardziej podobają...

wichura - 18 października 2024, 11:12:23 - *.146.36.153.mobile.internet.t-mobile.pl
Oglądaliście choć fragment? Piłka przy przyjęciu odskakująca na dwa metry, podania za plecy albo w pięty, japońska bramkarka nie umiejąca złapać piłki...
Iga Witkowska i Julia Ostrowska zdecydowanie najładniejsze, Małgorzata Rogus też fajna. I tyle (rezerwowych nie widziałem).

kaka - 18 października 2024, 11:17:19 - *.sl-net.pl