Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

19 października 2024, 14:26:43 - dwieladek
Gol Kacpra Kozłowskiego

Kacper Kozłowski strzelił bramkę dla Gaziantep FK, a jego drużyna zremisowała na wyjeździe 2-2 (2-1) z Kayserispor Kulübü w spotkaniu 9. kolejki tureckiej ekstraklasy. Dla reprezentanta Polski to pierwsze trafienie w barwach nowego klubu.

19 października 2024, 12:30 - Kayseri (RHG Enertürk Enerji Stadyumu)
Kayserispor Kulübü 2-2 Gaziantep FK
Aylton Boa Morte 24, Miguel Cardoso 57 - David Okereke 22, Kacper Kozłowski 45

żółte kartki: Joseph Attamah, Ali Karimi, Aylton Boa Morte - Ertuğrul Ersoy.

sędziował: Halil Umut Meler (İzmir).

Kozłowski grał do 90. minuty, gdy zmienił go Arda Kızıldağ. W zespole gości całe spotkanie rozegrał Sokrátis Dioúdis (kiedyś Zagłębie Lubin), Deian Sorescu (niegdyś Raków Częstochowa) grał do 85. minuty, gdy zmienił go Kenan Kodro. Poza kadrą meczową znalazł się Godfrey Stephen (w przeszłości Jagiellonia Białystok).

Gaziantep po ośmiu rozegranych spotkaniach zajmuje 16. miejsce w tabeli z dorobkiem sześciu punktów.

Mihajlo - 19 października 2024, 14:55:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl