Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

20 października 2024, 18:51:29 - LukaszL
Betclic I liga: ŁKS 0-0 Stal St. W.

20 października 2024, 17:00 - Łódź (Stadion Miejski im. Władysława Króla)
ŁKS Łódź 0-0 Stal Stalowa Wola

ŁKS: 1. Aleksander Bobek - 8. Kamil Dankowski, 2. Levent Gülen, 3. Artemijus Tutyškinas, 37. Piotr Głowacki - 9. Andreu Arasa, 14. Michał Mokrzycki, 21. Mateusz Kupczak, 10. Pirulo, 15. Antoni Młynarczyk (60, 7. Husein Balić) - 27. Stefan Feiertag (70, 24. Oliwier Sławiński).

Stal: 1. Adam Wilk - 24. Damian Urban, 2. Bartłomiej Kukułowicz, 22. Jakub Banach, 4. Łukasz Furtak, 26. Patryk Zaucha - 23. Jakub Švec (70, 7. Jakub Górski), 21. Michał Mydlarz, 29. Marcel Ruszel (90, 8. Łukasz Soszyński), 20. Bartosz Pioterczak (46, 77. Kacper Chełmecki) - 97. João Tavares (62, 11. Sebastian Strózik).

żółte kartki: Pioterczak, Ruszel.

sędziował: Mateusz Piszczelok (Katowice).
widzów: 7318.

Jesus - 20 października 2024, 18:52:05 - *.centertel.pl
Mecz w stylu flaki z olejem. Męczarnia dla widza.

klub-memka - 20 października 2024, 18:52:13 - *.eu-west-2.compute.amazonaws.com
Nawet najsłabszego zespołu w lidze nie są w stanie pokonać u siebie. "Klub-mem" w pełnej okazałości. Napinajcie więcej, bo tyle wam zostało. Na trybunach pustki, dopingu nie ma, a gra na walkę o utrzymanie, żałosne. Byle jak najdalej od ekstraklasy.

M.Ożóg - 20 października 2024, 18:52:48 - *.play-internet.pl
⚔️ Stalówka nigdy nie spadnie ⚔️pruski możesz już pisać.

Toto - 20 października 2024, 18:53:34 - *.184.253.222.ipv4.supernova.orange.pl
Widzów ok 1000. Klub mem

Widzew10 - 20 października 2024, 18:55:00 - *.play-internet.pl
ahahaha mówiłem.nie dawno że fart wam skońvxyl

Adi - 20 października 2024, 18:58:04 - *.184.233.42.ipv4.supernova.orange.pl
Czemu tak mało kibiców? ŁKS walka o czołówkę a na trybunach żenada

Widzew10 - 20 października 2024, 18:59:37 - *.146.151.108.mobile.internet.t-mobile.pl
Brawo Stał za walkę urwaliscie punkt kalesowi?

Adam - 20 października 2024, 19:00:36 - *.96.174.45.ipv4.supernova.orange.pl
A właśnie, jaka była frekwencja?

gorgan - 20 października 2024, 19:00:50 - *.dynamic-4-waw-k-4-1-0.vectranet.pl
Brawo Stal, czwarty mecz bez porażki, coraz ładniej się Was ogląda, to nie jest może otwarta piłka ale też nie obrona Częstochowy. Oby tak dalej a hejterzy byli, są i będą. Okazje z jednej i drugiej strony, całkiem przyjemny mecz.

Kera - 20 października 2024, 19:01:14 - *.hsd1.il.comcast.net
Brawo Stalowka pozdrowienia z Rzeszowa

kj - 20 października 2024, 19:01:59 - *.dynamic.chello.pl
Pamiętam Bobka jeszcze z Muminków. Zapamiętałem go jako bardzo strachliwe stworzonko.

Kszo - 20 października 2024, 19:02:32 - *.dynamic-4-waw-k-1-3-0.vectranet.pl
Stalowa się utrzyma z taką grą jak ostatnio prezentuje

Obserwator - 20 października 2024, 19:04:59 - *.pppoe.covernet.pl
Stalówka nie jest żadnym słabeuszem, dostała wciry na początku zapłacili frycowe i już od kilku kolejek systematycznie zbierają punkty,z gry bardzo mądrze i perfekcyjnie rozbijali ataki rodowitych,gdyby uwierzyli bardziej w siebie z przodu mogli nawet sprawić niespodziankę i wygrać

Śmk - 20 października 2024, 19:06:02 - *.centertel.pl
Brawo bracia! Cenny punkt w walce o utrzymanie zdobyty na trudnym terenie. Dobrze, że zarząd wytrzymał presję i nie zwolnił trenera. Cierpliwość się opłaciła. Dla Stalówki to już 4 mecz z rzędu bez porażki. Tak trzymać i nie zwalniać tempa. Jestem przekonany, że zimę spędzicie nad kreską.

1938 - 20 października 2024, 19:09:04 - *.centertel.pl
ŁKS z taką grą nie ma co szukać w walce o awans.Gra Stalówki to profanacja.Głównie wykop na aferę albo niecelne podanie i strata.Brazylijczyk cienki jak polsilver,o grze takiego Pioterczaka,Chełmeckiego czy tego pseudo amerykana szkoda nawet pisać.Jedynie Wilk klasa i jemu trzeba zawdzięczać ten 1 punkt.

M.Ożóg - 20 października 2024, 19:12:49 - *.play-internet.pl
@tentyptakm przyganiał kocioł garnkowi

Grzechu Ż. - 20 października 2024, 19:20:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Stal zaczęła punktować 👍

PKP - 20 października 2024, 19:40:11 - *.centertel.pl
Jak można przy takim wyniku/ przebiegu meczu zdjąć około 60 minuty piłkarza, który wybijał się ponad przeciętność (o Młynarczyka mi chodzi), a trzymać do końca Pirulo, który psuł prawie każdą akcję. Bardzo słabo wypadł moim zdaniem również Mokrzycki, w ogóle w fazie ataku ŁKS jest za mało piłkarzy do grania.

Filozof - 20 października 2024, 20:27:31 - *.dynamic.chello.pl
Dla napiętego na Ekstraklasę ŁKSu była to poruta poniekąd

Stal1938 - 20 października 2024, 20:36:34 - *.dynamic.mm.pl
PKP.Dokładnie.Jako kibic Stalówki obserwuję Młynarczyka i jest to świetny,perspektywiczny młody grajek.Arasa też pan piłkarz a dla mojego zespołu brawa za konsekwentność i kolejny punkt.Do 1938:Posiadanie 59 do 41(jakiś dramat?),strzały 17-10 w tym 5 do 8 dla Stalówki.Lepszy był LKS w 1 połowie ale w 2 Stal próbowała coś ugrać...

PKP - 20 października 2024, 20:40:11 - *.centertel.pl
@Stal1938 Miło z kimś rozsądnym wymienić poglądy.

Tom81 - 20 października 2024, 21:45:36 - *.147.14.15.mobile.internet.t-mobile.pl
Remis jak najbardziej sprawiedliwy☺. W pierwszej połowie dominacja ŁKS-u i spokojna obrona Stali Stalowa Wola, a w drugiej wyrównany mecz ze wskazaniem na Stalówkę, która oddała tyle samo celnych strzałów co ŁKS. Cieszy czwarty z rzędu mecz Stali bez porażki, ale najwyższa pora zacząć odnosić zwycięstwa, bo samymi remisami w tej lidze się nie utrzymamy☺⚽😡.

Stal1938 - 20 października 2024, 21:45:50 - *.dynamic.mm.pl
Wzajemnie.Ale admini bywają bardzo stronniczy;)

11 - 20 października 2024, 22:33:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
O, rodowici podłódzcy odpuszczają awans? I słusznie, chyba sobie przypomnieli, że ekstraklasa ich nie chce, od lat żaden beniaminek się tam tak nie kompromituje.

aser - 21 października 2024, 0:10:56 - *.dynamic.mm.pl