Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

21 października 2024, 20:53:19 - LukaszR
Radomiak łapie oddech

W spotkaniu kończącym 12. kolejkę PKO Bank Polski Ekstraklasy Radomiak Radom wygrał 2-0 (0-0) z Puszczą Niepołomice. Bramki na wagę zwycięstwa dla gospodarzy w drugiej połowie zdobyli Leonardo Rocha i Jan Grzesik. Dzięki tej wygranej radomianie awansowali w tabeli na 13. miejsce i mają trzy punkty przewagi nad strefą spadkową oraz zaległe spotkanie do rozegrania.

21 października 2024, 19:00 - Radom (Radomskie Centrum Sportu)
Radomiak Radom 2-0 Puszcza Niepołomice
Leonardo Rocha 51 (k), Jan Grzesik 66

Radomiak: 1. Maciej Kikolski - 24. Zié Ouattara, 4. Rahil Məmmədov, 8. Luizão, 23. Paulo Henrique - 13. Jan Grzesik (90, 9. Leândro), 28. Michał Kaput (63, 6. Bruno Jordão), 10. Roberto Alves, 77. Chrístos Dónis, 7. João Peglow - 17. Leonardo Rocha.

Puszcza: 1. Kewin Komar - 8. Piotr Mroziński (75, 16. Michał Walski), 22. Artur Crăciun, 4. Dawid Szymonowicz, 3. Roman Jakuba - 6. Lee Jin-hyun (80, 12. Mateusz Stępień), 70. Wojciech Hajda (75, 29. Krystian Okoniewski), 14. Jakub Serafin, 17. Mateusz Radecki (61, 11. Mateusz Cholewiak), 33. Dawid Abramowicz - 35. Michális Kossídis.

żółte kartki: João Peglow, Kaput - Szymonowicz.

sędziował: Paweł Malec (Łódź).
widzów: 6378.

noordholla - 21 października 2024, 20:55:50 - *.solcon.nl
Oby tak dalej.

Wlk - 21 października 2024, 20:56:14 - *.centertel.pl
Puszcza obok Śląska i Lechii główni kandydaci do spadku.

mat - 21 października 2024, 20:59:51 - *.dynamic.chello.pl
Puszcza spadek - oby

Obiektywy - 21 października 2024, 21:00:01 - *.dynamic.chello.pl
Masakra!-jeżeli tak ma wyglądać gra w ekstraklasie to dziękujemy-jak okegowka albo jeszcze gorzej-mam nadzieję że obie drużyny spadną i już więcej nie będziemy ich oglądać-do tego jeszcze ukraińska Lechia i będzie trochę lepiej…

X360 - 21 października 2024, 21:03:26 - *.nysa.dialog.net.pl
Obydwa zespoły pasują do ekstraklapy jak pięść do nosa,ale Puszcza w tym sezonie już się nie uratuje od spadku...

Edwardo - 21 października 2024, 21:14:26 - *.146.46.2.mobile.internet.t-mobile.pl
Szkoda Puszczy tym bardziej że to porażka z Radomiem

obserwator - 21 października 2024, 21:18:34 - *.centertel.pl
Z tym składem i taką koncepcją gry Tułacz nie ma szans na utrzymanie drużyny w ekstraklasie. Ale kontrakt do 2027 roku Tułacza i koszty zerwania kontraktu blokują rozwiązanie.Tak że zagramy z Tułaczem w sezonie 25/26 w I lidze.

komato - 21 października 2024, 21:18:34 - *.centertel.pl
Puszcza z tym pseudo-bramkarzyną wspartym resztą składu węgla i papy musi zlecieć, a dziś tylko potwierdziła swoje aspiracje do walki o spadek. O ile w pierwszym sezonie Niepołomice stanowiły ciekawy dodatek do ligi - stałe fragmenty, gole po dalekich wrzutach z autów...tak teraz? Formuła się wyczerpała, hype się skończył. Mogą wracać tam, skąd przybyli. Podzielam opinię przedmówców.
Z kolei Radomiak potwierdza, że bliżej im do bezpiecznego średniaka niż strefy spadkowej. Trener Baltazar nie kalkuluje - albo wóz, albo przewóz - żadnych remisów. I takie nastawienie powinno im dać spokojny byt w tej lidze.

Wra - 21 października 2024, 21:29:40 - *.centertel.pl
W grodzie nad mleczna gdzie wareckie piwo jest 🍺🍺jest taka drużyna co się Radomiakiem zwie

Yurgen - 21 października 2024, 21:39:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W 10 meczach sędziowie ich krzywdzili,a dziś w nagrodę za cierpliwość dali karnego.

dogadujący - 21 października 2024, 21:44:04 - *.centertel.pl
Puszcza zatraciła charakter po odejsciu Zapolnika.W meczu Zapolnik przejmował 30-35 piłek wykopywanych od bramkarza na połowie przeciwnika i to już pózniej stanowiło zagrożenie dla przeciwnika.

Zielony - 21 października 2024, 22:01:19 - *.132.186.15 (*.68.202.216)
Brawo kikolski za wybronienie 1 na 1 z radim , mamadov kolejny dobry mecz , peglow fatalne wybory odsunac od stalych fragmentow , pierwsza polowa kiepska naszczescie w drugiej sie obudzili , puszcza do spadku

Na100 - 21 października 2024, 22:16:37 - *.40.110.240.threembb.co.uk
Jeśli w środę Śląsk nie wygra to takich trzech spadkówiczow widzę jak teraz

huh - 21 października 2024, 22:26:23 - *.dynamic.chello.pl
Czemu na niebiesko? wtf?

@huh - 21 października 2024, 22:41:54 - *.22.84.104.ipv4.supernova.orange.pl
Bo wszystkie mecze w poniedziałek są na niebiesko.

Tom - 21 października 2024, 23:34:33 - *.warszawa.vectranet.pl
Teraz Puszcza wygra w Szczecinie i zamkniew usta krytykom

RRR - 22 października 2024, 1:27:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Te nowe trybuny chyba niepotrzebne, bo liczba widzów coś spada... I w ogóle - mecz ogórków z dołu tabeli na niebiesko?