Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

25 października 2024, 20:02:14 - gabrielba
Betclic I liga: Chrobry 3-2 Kotwica

25 października 2024, 18:00 - Głogów (stadion GOS)
Chrobry Głogów 3-2 Kotwica Kołobrzeg
Patryk Szwedzik 55, Paweł Tupaj 90, Albert Zarówny 90 - Jonathan Júnior 28, 60

Chrobry: 99. Dawid Arndt - 29. Paweł Tupaj, 44. Albert Zarówny, 5. Mavroudís Bougaḯdis (27, 96. Przemysław Szarek), 35. Eryk Marcinkowski, 77. Dawid Hanc (62, 13. Jakub Kuzdra) - 20. Patryk Szwedzik, 16. Robert Mandrysz, 7. Sebastian Bonecki (62, 19. Patryk Mucha), 80. Kacper Tabiś (49, 11. Mikołaj Lebedyński) - 90. Mateusz Lewandowski.

Kotwica: 88. Marek Kozioł - 7. Łukasz Kosakiewicz, 21. Michał Kozajda, 27. Tomasz Wełna, 24. Filipe Oliveira (56, 66. Piotr Witasik) - 29. Marcel Bykowski, 8. Lucas Ramos, 80. Zvonimir Petrović, 10. Michał Cywiński (76, 6. Kamil Kort), 32. Nicolas Rajsel (90, 9. Filip Kozłowski) - 39. Jonathan Júnior.

żółte kartki: Bonecki, Zarówny, Mandrysz, Lewandowski, Kuzdra, Szwedzik - Jonathan Júnior, Bykowski.

sędziował: Piotr Urban (Warszawa).

Eddie - 25 października 2024, 20:03:51 - *.dynamic.chello.pl
Kotwica frajerzy po prostu

Fansport - 25 października 2024, 20:04:15 - *.centertel.pl
Źle wpisane minuty goli!!Nie da się dwóch goli strzelić w 1 jednej minucie

TylkoCHG - 25 października 2024, 20:05:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo piłkarze!! Walka do końca się opłaciła !!!
Tylko Chrobry!!!

www - 25 października 2024, 20:06:21 - *.dynamic.chello.pl
Oglądałem mecz neutralnie i cieszyłem się, że Chrobry wygrał. To jak ciągle leżeli na boisku piłkarze Kotwicy udając kontuzje by łapać sekundy wyglądało tragicznie. Super że to zemściło. No i druga bramka dla Kotwicy... jak ten Chrobry zrobił że był róg, takie niedokładne zagranie i dostali bramkę na swoje życzenie.

ddd - 25 października 2024, 20:08:14 - *.dynamic.inetia.pl
Gole dla Chrobrego w 97 i 99 minucie

Kamil - 25 października 2024, 20:11:34 - *.dynamic.chello.pl
Fansport - niestety ten portal nigdy się tego nie nauczy.

edwomc - 25 października 2024, 20:14:34 - *.186.158.151.dyn.pyur.net
Nie lubię chrobrego ale szacun

jarock - 25 października 2024, 20:14:40 - *.icpnet.pl
Mocny kandydat na frajera roku...

Odyn - 25 października 2024, 20:15:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Chrobry Nasz Król za WALKĘ do konca👏💪 z piekła do Nieba!! takiego Chrobrego 🧡🖤 chce się oglądać!!

CHG fan - 25 października 2024, 20:19:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Trenerze Plewnia dlaczego takiego meczu Chrobry nie gral od początku meczu?! Bonecki słaby w Chrobrym! Brawo Chrobry 👏🧡🖤

Do fanspor - 25 października 2024, 20:23:28 - *.play-internet.pl
Proszę cię, swego czasu ten portal twierdził uparcie, że lewy swego czasu w Niemczech miał źle zaliczonego gola. Mimo, że FIFA, UEFA, niemiecki związek i wszyscy święci uznali gola lewemu 😂😂😂😂

Ted - 25 października 2024, 20:32:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Moim zdaniem Bonecki jest już za słaby na 1 ligę? dobra zmiana Muchy ,i gra się ożywia duża przewaga Chrobrego 🧡🖤 ! takiego Chrobrego chcemy oglądać!..

Byczek - 25 października 2024, 20:41:04 - *.dynamic.inetia.pl
W kolejnym meczu Bonecki pauzuje za zółte kartki to zobaczymy Muchę jak zaprezentuje się w dłuższym dystansie . Kuzdra też pauza .

Pielgrzym - 25 października 2024, 21:00:20 - *.dynamic.inetia.pl
NIGDY WIĘCEJ.Jako Senatorjusz nie będę na Meczu Kotwicy K.Bo TO DNO,KOPACZE poziom C KLASA.

oli - 25 października 2024, 21:10:34 - *.play-internet.pl
Wynik zamazuje obraz meczu. W pierwszej połowie Kotwica dominowała taktycznie, technicznie i jakościowo. Fajnie się ich oglądało. Nie wiem dlaczego w drugiej połowie wpadli na pomysł, iż wygrają leżąc stale na murawie. Chrobry słaby, bez pomysłu na grę. Z 90 minut grali może efektywnie z 10 minut, pozostały czas to gra do tyłu i laga do przodu. Sędzia nędzny, rękę zawodnika Kotwicy w polu karnym widzieli wszyscy. Niestety bezkarność sędziów tolerowana przez PZPN powoduje, iż czasami nie chce się oglądać meczów. Człowiek zastanawia się ile należy dać sędziemu "w łapę", by widowisko układało się po myśli...

Lublin - 25 października 2024, 21:35:52 - *.31.181.34.ipv4.supernova.orange.pl
Cosz to za Rollercoster Głogowian buki straciły ostro bo Są tacy co tu na livie stawiali to 2 polowa 75 minuta 1-2 wyni.

ROB1958 - 25 października 2024, 21:54:41 - *.7.173.64.ipv4.supernova.orange.pl
Pytanie do Głogowian, Jak Patryk Mucha? Zapowiadał się na solidnego ligowca.

astriab - 25 października 2024, 22:13:12 - *.dynamic.inetia.pl
Chrobry jak zwykle zagrał bardzo słabo, ale tym razem pomogło szczęście i frajerstwo Kotwicy.

21st - 25 października 2024, 22:29:29 - *.136.176.82
Brawo, Chrobry!
Kibic Miedzi

Piastów - 25 października 2024, 22:32:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Chrobry 👏🧡🖤💪 takiego Chrobrego chcemy oglądać do końca rundy!..

Kolec - 25 października 2024, 22:41:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje Chrobry za walkę do końca która się opłaciła,mimo że piłkarze Kotwicy grali na czas.

Piłkarz - 25 października 2024, 23:38:54 - *.31.132.9.mobile.internet.t-mobile.pl
Prezes nie płaci to chłopaki z Kotwicy sami sobie ogarnęli kupony🙂

CHG - 26 października 2024, 6:14:24 - *.play-internet.pl
Nie wiem skąd te dobre opinie o grze CHG. Tego zespołu się nie da oglądać i niech nie zmyli wynik. Obie drużyny raczej do spadku. Plewnia nie ma pomysłu na grę. Chrobry w większości ściąga szrot. Przychodzą niechciani w innych klubach zawodnicy i to się kiedyś źle skończy. Niestety przerwa nic nie zmieni i w tym sezonie raczej spadek.

Zonk - 26 października 2024, 7:55:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
CHG.Gosciu nie Pisz od razu tak ,że Chrobry Spadek, bądźmy dobrej myśli.Mam nadzieję że dojdzie w przerwie zimowej do kilku wzmocnien..Chęć Chrobry 🧡🖤

Sokratis - 26 października 2024, 8:05:32 - *.dynamic.inetia.pl
Chrobry ma prawie najwięcej goli straconych w lidze i nie rozumiem tego ciągłego cofania się się całą drużyną na swoją połowę i oddawanie inicjatywy przeciwnikom . Tak jest w każdym meczu, bez względu na klasę przeciwnika ! Taka taktyka nic nie daje skoro tracimy tyle goli . Potem praktycznie na każdej konferencji trener rywali mówi, że rozegrali dobry mecz - nic dziwnego skoro ich stoperzy rozgrywaja spokojnie piłkę w kole na środku boiska co pewnie nie zdarzyło im się wcześniej w żadnym meczu .Trenerze Plewnia skoro nie chcesz odejść to chociaż zmien coś , może system na 4-4-2 , cokolwiek żeby przestać się tak rozpaczliwie bronić w każdym meczu bo i tak z tą taktyką tracimy po 2 gole w każdym meczu !!!