[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


5 lutego 2025, 22:45:39 - euzi
Drużyna Michała Skórasia w finale Pucharu Belgii

Club Brugge KV z Michałem Skórasiem w kadrze zremisował na wyjeździe 1-1 (1-1) z KRC Genk w rewanżowym meczu półfinałowym Pucharu Belgii. Pierwsze spotkanie klub Polaka wygrał 2-1 (1-1) i dzięki temu awansował do finału rozgrywek.

5 lutego 2025, 20:45 - Genk (Cegeka Arena)
KRC Genk 1-1 Club Brugge KV
Zakaria El Ouahdi 14 - Joel Ordóñez 24

żółte kartki: Ken Nkuba, Mujaid Sadick - Raphael Onyedika, Ardon Jashari.

sędziował: Nicolas Laforge.

Skóraś pozostał na ławce rezerwowych. Finał zaplanowano na 1 maja na Stade Roi Baudouin w Brukseli. W przypadku awansu Club Brugge do półfinału Ligi Mistrzów mecz zostanie rozegrany 14 maja. Rywalem drużyny Skórasia będzie lepszy zespół z pary Anderlecht - Royal Antwerp. Pierwsze spotkanie Anderlecht wygrał u siebie 1-0, a rewanż zostanie rozegrany jutro o godz. 20:45.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas