[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


28 lutego 2025, 10:15:51 - IgorK
Przemysław Mystkowski w rezerwach Jagiellonii

Przemysław Mystkowski został nowym zawodnikiem Jagiellonii Białystok, z którą podpisał kontrakt obowiązujący do końca następnego sezonu. 26-letni pomocnik będzie występować w trzecioligowych rezerwach.

Mystkowski w bieżącym sezonie Betclic I ligi nie wystąpił w żadnym spotkaniu w barwach GKS-u Tychy.


źródło: Jagiellonia Białystok

suja - 28 lutego 2025, 10:19:03 - *.24.200.87.ipv4.supernova.orange.pl
Wrócił z podkulonym ogonem i lekcja pokory

Pimpek - 28 lutego 2025, 11:06:42 - *.play-internet.pl
Pamiętam go z Miedzi Legnica. To był dosyć dobry grajek. Czemu mu nie pykło?

MarcoPolo - 28 lutego 2025, 11:09:35 - *.dynamic.chello.pl
No i chłopa szybko rzeczywistość zweryfikowała. W wieku 26 lat III liga, a za rok będzie szukał czegoś w okręgówce i tyle z tej "kariery".

d2bo - 28 lutego 2025, 11:32:07 - *.9.245.44
A może się odbuduje i jeszcze będzie grał w pierwszej drużynie kilka lat. Dają mu szansę i dobrze. Ryzyko niewielkie.

Szurgot - 28 lutego 2025, 11:50:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Taaa oni się wszyscy odbudowują płynami wysokoprocentowymi i póżniej giry się plączą.

kabelek - 28 lutego 2025, 12:01:01 - *.fr-par-2.baremetal.scw.cloud
@pimpek
Bo on nie umie grać zespołowo. Z piłką czasem coś zrobi, ale nie robi nic żeby tę piłkę dostać.

kuki - 28 lutego 2025, 14:28:02 - *.internetia.net.pl
Jak się w rezerwach Jagi trenuje mniej to się odnajdzie

taki4 - 2 marca 2025, 14:42:24 - *.dynamic.inetia.pl
Po co się bierze nawet do rezerw ludzi, którzy się nie sprawdzili?

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas