Stal Stalowa Wola 2-1 GKP Gorzów Wielkopolski

Stal: 1. Tomasz Wietecha (46, 12. Stanisław Wierzgacz) - 4. Jaromir Wieprzęć, 17. Jacek Maciorowski, 20. Daniel Treściński (88, 23. Paulius Paknys), 7. Krystian Lebioda - 5. Kamil Karcz, 15. Tadeusz Krawiec, 16. Abel Salami, 11. Krzysztof Trela - 22. Konrad Cebula, 10. Grzegorz Kmiecik (65, 21. Andrij Muzyczuk).

GKP: 12. Radosław Janukiewicz - 2. Maciej Truszczyński (72, 20. Mateusz Piątkowski), 15. Brain Marcellinus Obem, 5. Grzegorz Jakosz, 8. Adrian Łuszkiewicz - 16. Jakub Cieciura, 7. Szymon Sawala, 17. Robert Sing (39, 21. Emil Drozdowicz), 11. Sunday Ibrahim (73, 13. Damian Szałas), 14. Łukasz Maliszewski - 19. Mouhamadou Traoré.

żółta kartka: Grzegorz Kmiecik, Abel Salami - Brain Marcellinus Obem, Maciej Truszczyński, Mouhamadou Traoré, Radosław Janukiewicz.

sędziował: Marcin Roguski (Warszawa).
widzów: 2300.

źródło: własne / GKP Gorzów Wielkopolski

kibic256 - 18 kwietnia 2009, 17:59:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ważne 3 punkty nasze nareście swóch napasciorów i od razu są bramki cieszy przełamanie naszych snajperów tak trzymać!!!!

tong_po - 18 kwietnia 2009, 18:03:32 - *.poczesna.netcominternet.pl
Brawo Stalówka!!! te 3 punkty były bardzo ważne. Teraz już tylko spokojnie utrzymać dobre miejsce w tabeli. Pozdrowienia z Częstochowy!

ryan - 18 kwietnia 2009, 18:07:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
6 min doliczył do regulaminowego czasu gry skandal wszyscy przeciwko STALOWCE, ale 3 pkt sa i to jest najwazniejsze

Rafał - 18 kwietnia 2009, 18:15:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie kopie sie lezacego dlatego tylko powiem a nie mowilem GKP spadek.

misiek - 18 kwietnia 2009, 18:42:58 - *.tvkdiana.pl
Mecz strasznie cienki. Zwłaszcza w wykonaniu Stalówki. Liczą się 3 pkt, choć mieliśmy tyle fuksa, że masakra.

SOVIA - 18 kwietnia 2009, 18:43:38 - *.dyn.optonline.net
tak 3-mac stalowka ;)

Olo - 18 kwietnia 2009, 19:00:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gdzie ten Stilon co w rundzie Wiosennej. To co gra to paranoja ten zespół nie ma wogule zgrania. Broniszewski dostał wolną rękę i doprowadzi nas do spadku. Tak mu Komisarek zaufał.Po co wywalił Dłoniaka, Kaczora, pytam się po co . Chyba za dużo do powiedzenia miał ten ostatni.

ozzy - 18 kwietnia 2009, 19:15:18 - *.tvkdiana.pl
panowie GKP dużo lepsze od Stali która szczęścia wykorzystała na 2lata do przodu. a sędziowanie ŻAL w drugiej połowie wszystkich przerw może ze 3min a 6min doliczone a grane 8min 24sekundy cieszą jedynie 3pkt

STALÓWKA - 18 kwietnia 2009, 19:22:38 - *.mtm-info.pl
Ja powiem tak mecz bardzo kiepski w wykonaniu naszej stalówki i z taka gra nie jestem przekonany ze się utrzymają chociaż w to wierze TADEK KRAWIEC Temu panu już dziękujemy Tak samo Panu TRELI myślę ze po tym co pokazali w dzisiejszym meczu powinni siąść na ławie. Sędziowie też się nie popisali strasznie kopali nas czarnuchy z Gorzowa a sędzia nic z tego sobie nie robił i szczelili bramkę ze spalonego i to dosyć dużego bo sędzia liniowy nie nadążał za akcją w ogóle był trochę zagubiony jak by pierwszty raz stał na lini.Panie WŁADKU TRZEBA POSTAWIC NA TROSZKE INNY SKŁAD.Taka moja rada.

stw - 18 kwietnia 2009, 19:24:26 - *.interblock.pl (*.16.24.33)
Ciekawe w ktorym momencie Gorzow lepszy? Chyba w kopaniu po kosciahc i faulach.Wygrana zasluzona, a sedzia slaby jak nigdy.6 minuty doliczyl ciekawe skad sobie wyczarowal tyle minut.Rywale kopali po kosciach i bili glowa w mur.Nic nie pokazali wielkiego.

zks - 18 kwietnia 2009, 19:35:49 - *.153.234.218
nie liczy sie styl liczy sie wygrana i to za 6 punktow

cwikiel - 18 kwietnia 2009, 19:37:24 - *.sistbg.net (*.0.143.30)
goscie mieli swoje szanse w ostatnich 10 minutach raz poprzeczka i 3 razy setki.. takze strzelili by na 2-2 to tak by sie skonczylo z przebiegu gry mecz stal na wyrownanym poziomie po tyle samo sytuacji bylo

s - 18 kwietnia 2009, 19:43:17 - *.153.234.218
pilkarze stali zagrali tak slabo bo klub zalega im z premia

znawca - 18 kwietnia 2009, 19:50:26 - *.gprs.plus.pl
trener broniszewski bez sedziow nie moze pkt zlapac haha

!! - 18 kwietnia 2009, 19:55:57 - *.tvkdiana.pl
Najlepszy jest Adnierj Muzyczuk ! Koles dawal rade i gral naprawde rewelacyjnie!

radio - 18 kwietnia 2009, 20:46:15 - *.97.215.26
Brawo Stalowka! Pozdro z Czestochowy!! BBJ RAKOW RKS!!

zks stilo - 18 kwietnia 2009, 21:33:42 - *.hsd1.co.comcast.net
Broniszewski won !!!!
I jak zawsze te same gadanie ( z przebiegu gry jestem zadowolony mielismy sytuacje itd)
W kazdym meczu maja po kilka setek a bramek jak nie ma tak nie ma .Janukowicz tragedia puscil nastepnego babola !!!

zksiak - 18 kwietnia 2009, 21:59:01 - *.zone4.bethere.co.uk
Niech gkp spada bo sie nie nadaje niema nic wspolnego z gorzowem to klub murzynow i bronka
pomieszalo sie komisarkowi w glowie!!!!
odpalili Maline i Dlonego dwoch ktorzy oddawali serce za klub a teraz niech spadaja znow do okregowki!!!!!!!!!! Jeszcze odkurza Dlonego-choc on pewnie bedzie mial ich teraz w nosie-delikatnie mowiac,po tym co z nim zrobili!!!
Pozdro

zks - 18 kwietnia 2009, 22:00:40 - *.hsd1.co.comcast.net
Broniszewski jest za cienki za 1 lige .
Tyle bylo gadania i obiecanek .
A fakt jest taki ze rozwalil cala druzyne teraz sie zawinie z kasa po sezonie i pojdzie rozwalac gdzie indziej .
A chlopaki z Motoru ostrzegali.
ZKS Stilon Gorzow

ZKS - 18 kwietnia 2009, 22:23:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Broniszewski WON!!!

Misio - 18 kwietnia 2009, 22:31:22 - *.tvkdiana.pl
Jako kibic Stali stwierdzam...Gorzów ma naprawdę dobrą drużynę! A Stalówka na takim farcie nie pociągnie. Poziom sędziowania w tej lidze...to chyba lepiej przemilczec. Skąd oni biorą takich wynalazków?

nyrolo - 18 kwietnia 2009, 22:34:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ile kibiców Stilonu Gorzów?

mateusz - 18 kwietnia 2009, 22:50:33 - *.stella.net.pl (*.16.14.6, 127.0.10.165)
Do nyrolo. 6 osób.

zks - 18 kwietnia 2009, 23:27:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i gdzie te wasze 0-3 0-4 1-6 napinacze ze scyzorykowa?Nie spełniło sie wasze marzenie co?Jak na razie macie niestety gorszy bilans ze Stalowką i musicie przyjąć z godnością ,ze wam nie leżymy i jestseśmy lepsi.Wygraliście w Jastrzębiu,gratulacje,Stal jak na razie u siebie nie pokonana i tak juz zostanie do końca sezonu.Na pocieszenie dodam Wam,ze naprawde mało kto u Nas wygrywa.a Was zgubiła pewnośc siebie!

nyrolo - 19 kwietnia 2009, 0:39:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do mateusz dzięki pozdro jechać taki kawał do Stalówki, wielki szacun dla Stilonu!!

Wito - 19 kwietnia 2009, 10:26:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bronek rozwalił cały zespół , zamiast go wzmocnić to osłabił.Zespół jest nie zgrany .Panie Bronku OSTATNIA SZANSA ZA TYDZIEŃ. Albo wygramy, albo już się nie podniesiemy.Nie rozumiem tylko Komisarka . Myślę że wszyscy wiedzą o co chodzi.

fanStalRz - 19 kwietnia 2009, 11:49:12 - *.aster.pl
Duże brawa dla Stalowej z Rzeszowa!!! Ratujecie honor Podkarpacia i to w trudnej dla was sytuacji finansowej. Tym bardziej zasługujecie na szacunek i utrzymanie się w lidze.

endriu - 19 kwietnia 2009, 13:06:56 - *.internetdsl.tpnet.pl
Poracha gra Stalowki zostawia wiele do zyczenia szczególnie Tadziu niestety prawie caly mecz przestał, Bartkowiak powinien grac za niego. Mecz bym tak mizerny ze nie bylo wogole na co patrzec szczegolnie druga polowa wszystkie pilki za darmo oddawali nie umieja rozegrac pilki i przytrzymac.

samuel - 19 kwietnia 2009, 14:43:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Najbardziej szkoda Wietecha , uraz pachwiny ( około trzech tygodni przerwy)

marcyk33 - 19 kwietnia 2009, 21:53:48 - *.chello.pl
Brawo Stal!Zwycięzców sie nie sądzi.Najważniejsza jest wygrana za 6 pkt.Oby tak dalej,nawet w marnym stylu.Pozdro z Katowic.

jajeczko - 19 kwietnia 2009, 22:15:53 - *.internetdsl.tpnet.pl
bardzo zdziwiłem się ze Bronek odważył się na pracę z jakimś zespołem teraz kiedy już sędziowie nie biorą (chyba). No i szydło wychodzi okazuje się że bez smarowania nie jedzie.