31 lipca 2009, 17:45 - Bytom
Polonia Bytom 1-0 GKS Bełchatów
Szymon Sawala 72

Polonia: 1. Wojciech Skaba - 8. Peter Hricko, 14. Adrian Klepczyński, 2. Lukáš Killar, 18. David Kotrys - 7. Miroslav Barčík, 21. Szymon Sawala, 24. Rafał Grzyb, 19. Marek Bažík (75, 6. Jacek Trzeciak), 20. Marcin Radzewicz (63, 17. Piotr Tomasik) - 25. Michał Zieliński (80, 10. Grzegorz Podstawek).

Bełchatów: 12. Łukasz Sapela - 22. Grzegorz Fonfara, 14. Mate Lacić, 6. Edward Cecot, 4. Jacek Popek - 23. Tomasz Wróbel, 20. Patryk Rachwał, 5. Janusz Gol (87, 21. Krzysztof Janus), 10. Mateusz Cetnarski (68, 7. Karol Gregorek), 8. Maciej Małkowski (75, 18. Maciej Korzym) - 25. Mariusz Ujek.

żółta kartka: Lacić.
czerwona kartka: Mate Lacić (90. minuta, Bełchatów, za drugą żółtą).

sędziował: Adam Kajzer (Rzeszów).
widzów: 5000.

kimi - 31 lipca 2009, 19:38:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mistrz, mistrz, Polonia!!! Może nie ma nazwisk, ale w tym sezonie idziemy na majstra!!! Zobaczycie!

Chorzowian - 31 lipca 2009, 19:39:06 - *.52.29.63
Zasluzone zwyciestwo Polonii, gratulacje dla Bytomia.

dr mutaze - 31 lipca 2009, 19:39:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo polonia. miejsce bełchatowa w 1 lidze.

3 - 31 lipca 2009, 19:39:26 - *.nycmny.east.verizon.net
zaczyna sie kolejny sezon ekstraklasy spod znaku "zagrac na zero z tylu".

kimi - 31 lipca 2009, 19:39:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

....... - 31 lipca 2009, 19:39:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No z taką grą to Bełchatów utrzymanie

igla - 31 lipca 2009, 19:39:35 - *.ssp.dialog.net.pl (*.168.0.13)
i na poczatek niespodzianka nareszcie sie zaczęło...

Tomek - 31 lipca 2009, 19:39:39 - *.alfanet24.pl
Nic się nie stało GKS nic się nie stało !!!

RaV - 31 lipca 2009, 19:39:40 - *.telpol.net.pl
Polonia Bytom! Górny Śląsk!!

warciarz - 31 lipca 2009, 19:39:48 - *.net.pbthawe.eu
Brawo Szymek!! Międzychód jest z Tobą!!

Vegeta - 31 lipca 2009, 19:40:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Polonia!W tym sezonie czołowe miejsca są wasze!Pozdrowienia od kibica z Kościana

JP - 31 lipca 2009, 19:40:07 - *.mt.pl
Gratulacje składam.

OFV - 31 lipca 2009, 19:40:15 - *.dynamic.qsc.de
Polonia zaczyna lige mocnym uderzeniem !
Brawo

Suchy1906 - 31 lipca 2009, 19:40:20 - *.itcomp.pl
bez przesady :D wiem że apatyt rośnie w maire jedzenia ale Polonia na mistrza nie ma żadnych szans. Niemniej jednak jest to zespół, który może bardzo poważnie namieszać w czołowce w tym sezonie. Mój typ: miejsce 6-8

e(S)ki - 31 lipca 2009, 19:40:21 - *.gorzow.mm.pl
No to Szymon zaczyna strzelać,pozdro z Gorzowa

Maniek - 31 lipca 2009, 19:41:16 - *.chello.pl
wszyscy pierwsi, a pierwszym liderem Bytom.

miku - 31 lipca 2009, 19:41:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
żenująco niski poziom meczu,jak bym oglądał 2 lige.
LITOŚCI!!!!!!!

kuba - 31 lipca 2009, 19:41:36 - *.adsl.inetia.pl
Oglądałem ten mecz;P GKS prawie nie istniał ;) Brawo Polonia!

alen - 31 lipca 2009, 19:41:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
belchatow do spadku z karierowiczem kablem benhakera

sasasa - 31 lipca 2009, 19:41:51 - *.mobile.playmobile.pl
Do Kimi - Szybko wróciłeś ze stadionu

jakee - 31 lipca 2009, 19:41:52 - *.marsoft.net
Bramku ciulowa, ale brawo Polonia! Zasłużona wygrana! Mi się podoba Polonia od pamiętnego meczu z Wisłą Kraków (chyba nawet przegranego), w którym walczyli jak lwy mimo "braku papierów" na grę...

Rzeznik00 - 31 lipca 2009, 19:42:09 - *.stk.vectranet.pl
Brawo polonia a gks chce byc 4 haha:D

Akwilon - 31 lipca 2009, 19:42:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polonia zagrała solidnie, widać że dobrze przygotowali się do sezonu. GKS dla odmiany to jeszcze na głębokich wakacjach, do tego widać słabiutki warsztat Ulatowskiego-nic dziwnego, że pomaga Leo w rozwalaniu polskiej reprezentacji.

ZKS WISLA - 31 lipca 2009, 19:42:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A jak tam drewno Gregorek? w sparingach się wystrzelał a teraz do góry worami aż będzie sie kończyć umowa dobrze że wisła się go pozbyła

Skarland - 31 lipca 2009, 19:42:53 - *.219.133.238
Czemu nie gra Drzymont?

kimi - 31 lipca 2009, 19:44:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie bylem na stadionie, jestem w robocie

OlegWKS - 31 lipca 2009, 19:44:48 - *.lanet.net.pl
No wkońcu kończy się era Bełchatowa, nic tylko przeszkadza bijącym się o puchary za nasze pieniądze, dość z KGHM BOT-em itp. jeżeli już to gminy i miasta jeżeli chcą niech coś tam dokładają w sport jeżeli mają środki ale nie słółki Państwowe! Polonii nie lubię ale w tym meczu grali lepiej i to było naprawdę widać... ale żeby nie było to ja swoje... Jo sie wos pytom, co to jest Polonia Bytom?! ;-) Pozdrówki

haker - 31 lipca 2009, 19:45:05 - *.belchatow.vectranet.pl
Mecz kupiony ewidentnie!!:/

bolek - 31 lipca 2009, 19:45:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Polonia Bytom aby tak dalej pozdrawia górnik polkowice.

dirle - 31 lipca 2009, 19:45:20 - *.adsl2.static.versatel.nl
to my,to my,t my,Polonia,siedze sobie w Rotterdamie popijam nie zla wodke ale wolalbym siedziec na Olimpijskiej i podziwiac odmieniona Polonie,wypadlismy nie zle na boisku i na trybunach,pozdrowienia dla naszych i dla Arki ktora za kilka minut wychodzi na boisko.

stilon - 31 lipca 2009, 19:46:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo dla Sawali,cały Gorzów ściska kciuki !

kraker87 - 31 lipca 2009, 19:47:03 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Brawo!!!!! Brawo od Cracovii dla przyjaciul z Bytomia!!!!

:) - 31 lipca 2009, 19:47:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Polonia pozdrowienia z Chorzowa

aaa - 31 lipca 2009, 19:47:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bełchatów i Wodzisław niech zrobią dobry uczynek i spadną z ligi...

Widzewiak - 31 lipca 2009, 19:50:50 - *.4web.pl
HAHAHAHAHAHA konfidenci z bełchatowa dostali w dupę:P

dd - 31 lipca 2009, 19:52:13 - *.xdsl.centertel.pl
Lepsza Strona Miasta Gliwice gratuluje Królowej Śląska!!! Utrzymacie sie bez problemu Pozdrawiam. Hej Piast!

Nobody - 31 lipca 2009, 19:53:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bełchatów idzie na mistrza ..... śmiechu warte ...
Spadajcie do 1 ligi gdzie wasze miejsce.
LECH mistrz !!!

:/ - 31 lipca 2009, 19:53:43 - *.adsl.inetia.pl
ale mecz ciekawy :/ ktora liga grała 3 albo 4 ? bo w polowie spotkania zasnołem ide dalej spac

paweł90 - 31 lipca 2009, 19:58:00 - *.cdma.centertel.pl
O pierwszej połowie można powiedzieć że się odbyła.W drugiej polonia była zdecydowanie lepsza ,grali zespołowo przejeli incjatywe dzieki swietnemu ustawianiu sie na pozycjach.Bełchatów był bardzo słaby ,chyba nawet strzału na bramke nie odał

plk - 31 lipca 2009, 19:58:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gregorek i wszystko jasne :D:D

B-Tów - 31 lipca 2009, 19:59:11 - *.dolsat.pl
nienapinajcie sie tak ,to jest poczatek ligi
do widzewiak: haha twoja druzyna juz 2 sezon bedzie grala w 1 lidze(ale wstyd"Widzew")hehe

bystrzak - 31 lipca 2009, 20:00:00 - *.nplay.net.pl
Ja ja nie trawie tej Polonii Bytom a fuujjjjjjj

GKS_B - 31 lipca 2009, 20:00:03 - *.dolsat.pl
aaa - zrób dobry uczynek i odetnij sobie internet.

pirat789 - 31 lipca 2009, 20:00:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobra gra Polonii... Podoba mi się ta drużyna... Oni jeszcze namieszają w tabeli nie raz. Only KORONA. Pozdro dla Bełchatowa i dla obu Polonii - warszawskiej i bytomskiej.

Mały1910 - 31 lipca 2009, 20:01:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
b-tów a wy ile sezonów z rzędu na zapleczu graliście co??
5?
6?
7?

RaV - 31 lipca 2009, 20:03:33 - *.telpol.net.pl
Nie ważne ile grali, jeśli chodzi Ci o historie to chyba jedyny klub Polski co zdobył jakiś puchar Europejski..

Bohun - 31 lipca 2009, 20:04:26 - *.interpc.pl
I na tym fajciarskim zwycięstwie skonczy się wasza dobra passa w Ekstraklasie. Przyjdzie zagrac z Legią ,Leche, Wisłą, Lubinem ,Śląskiem czy z Koroną to dostaniecie takie lanie lwowioki że aż się będzie kurzyło. Mam nadzieję że klupnie wam jeszcze Ruch i Lechia i dkończą się sny o ekstraklasie przerzuty i kibice sukcesu a wy wyladujecie w II albo III lidze czyli tam gdzie wasze miejsce farciarze i gołodupce.

sadas - 31 lipca 2009, 20:06:12 - *.insat.net.pl
popek piona :D popek z firmy :d

ZbychKsp - 31 lipca 2009, 20:07:15 - *.skynet.net.pl
Gratulacje dla Polonii Bytom z Warszawy. Polonia Warszawa!!!

Luki - 31 lipca 2009, 20:10:11 - *.devs.futuro.pl
Do Bohun wez dzieciaku już nie pisz Twoje teksty są na poziomie 8 latka Polonia nie spadnie Tylko Polonia Bytom!!! Pozdrawiam

BZIK - 31 lipca 2009, 20:12:14 - *.96.23.2
A gdzie kapitan Darek Pietrasiak (15)???

lucyna - 31 lipca 2009, 20:13:01 - *.zamosc.mm.pl
te Skorże i Ulatowskie to zmora polskiej ligi. Jak warsztat się posiadło od leśników....

Opolski Kl - 31 lipca 2009, 20:13:31 - *.150.85.5
Ave Polonia!!!!

Songo - 31 lipca 2009, 20:16:21 - *.170.108.10
Maja lidera, w bytomiu maja lidera!!! Witamy wszystkich i zaczynam cyrk wałkarzy z PZPN i niewybrednych komentarzy i opinii na 90minut.pl Pozdrawiam wszystkich
piłka nożna dla kibiców (no i wycieczka osobista) Ekstraklasa dla Widzewa!!!

KSG - 31 lipca 2009, 20:17:02 - *.netia.com.pl (unknown)
Brawo dla Polonii. Widać, że drużynę macie niezłą. Szkoda, że tylu tych Pepików w śląskiej drużynie, ale wynik spoko.

ksg - 31 lipca 2009, 20:19:02 - *.rudaslaska.vectranet.pl
gratki

G_ce - 31 lipca 2009, 20:20:01 - *.centertel.pl
Bravo Polonia! ... KSGliwice

znad Brdy - 31 lipca 2009, 20:20:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polonia obecnie to tylko może sobie pomarzyć o MP, to nie lata 1954 czy 1962, chyba że wskrzesi takich zawodników jak choćby: Henryk Szymkowiak, Ryszard Grzegorczyk, Jan Banaś, Norbert Pogrzeba, Jan Liberda czyli etatowych reprezentantów Polski.

ManUfans - 31 lipca 2009, 20:23:55 - *.smgr.pl
brawo Polonia :D a PGE do I LIGI !!!!! i komu wkońcu zaliczyli tą bramkę ? Sawali czy jako samobój Popka (kapitalne nazwisko) :D ?

Mingus - 31 lipca 2009, 20:25:21 - *.bredband.comhem.se
jaki samoboj strzelcem bramki jest szymon sawala!
pozdro dla niego z gorzowa stilon pamieta!!!!

Seba - 31 lipca 2009, 20:28:36 - *.3s.pl
Cieszą pierwsze (i nie ostatnie) 3 pkt Polonii w tym sezonie. O mistrzu można pomarzyć ale miejsce w środku tabeli jak najbardziej możliwe. Na meczu był obecny Jerzy Buzek.

fanTS - 31 lipca 2009, 20:32:13 - *.bielskobiala.vectranet.pl
i już się zaczeły wpisy dzieciarni "idziemy na majstra"...bo 1:0 z Bełchatowem.

ModyPB - 31 lipca 2009, 20:40:24 - *.centertel.pl
Byłem Było ZAjefajnie a bramke strzelił sawala

EBE - 31 lipca 2009, 20:45:46 - *.belchatow.vectranet.pl
Pewni po wygranej GKS połowa komentarzy tyczyła by sie Polonii, ze to pewny kandydat do spatku a GKS idzie na mistrza Ulatowski to super trener itp. Przegrał GKS to sie pisze ze cieniasy i ich miejsce jestniby w I lidze. ciekawe co beda pisac jak mecze przegraja Wisła, Legia albo Śląsk - oni też spadną a ich rywale np Piast, Odra lub Arka zostana mistrzami???
W zesłym roku GKS szczesliwie wygrał z Lechem i co ciekawe misrzem nie zostala ta pierwsza ani ta druga ekipa ale obie utrzymaly sie w lidze.

bonusAG - 31 lipca 2009, 21:01:38 - *.chello.pl
pozdrowienia i gratulacje od żółto -niebieskiej łodzi podwodnej

Błękit - 31 lipca 2009, 21:03:21 - *.chello.pl
GRatki dlo Polonii z Niebieskich Szopiynic !!!

Danio - 31 lipca 2009, 21:07:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gratulacje dal Szymka Sawali z Gorzowa my zaczniemy strzelac jutro TYLKO STILON ZKS

wolf - 31 lipca 2009, 21:09:33 - *.net.zeork.com.pl
Polonia na mistrza niema szans ale utrzymanie w lidze jest pewne a co do Bełchatowa to jego miejsce w 1 lidze.

GKS-B - 31 lipca 2009, 21:10:33 - *.15.175.200
Liga się dopiero zaczęła, pierwszy mecz się odbył a burki już spekulują gdzie kogo jest miejsce ... Chyba macie babki co z fusów wróżą skoro wiecie takie rewelacje. Zobaczymy gdzie będzie Bytom, a gdzie Bełchatów na koniec ligi. A w I lidze już się nagraliśmy więc czas na innych i się tak nie cieszcie bo GKS jeszcze pociśnie porządnie i będzie w czołówce.

wolf - 31 lipca 2009, 21:12:56 - *.net.zeork.com.pl
pocisnie ten gks ale bardziej w dół

Mario - 31 lipca 2009, 21:13:48 - *.acn.waw.pl
Trzeba punkty zdobywać, bo honor nakazuje by potem Jadze oodac ;)

darbron@tl - 31 lipca 2009, 21:15:30 - *.static.sitel.net.pl
pozdro z chorzowa i gratulacje.jaka piekna ta liga bez zaboli

ale numer - 31 lipca 2009, 21:17:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ten Mate Lacic kojarzy mi się z Caffe Latte a dzisiaj to jeszcze z czerwonej filiżanki

niebiescki - 31 lipca 2009, 21:19:47 - *.internetdsl.tpnet.pl
fajnie

LukaGKS - 31 lipca 2009, 21:38:14 - *.acn.waw.pl
No to d*pa! By to szlag! Co jest GieKSa??? Co jest Ulat??? Nie tak się umawialiśmy!!! PIERWSZE KOTY ZA PŁOTY! PIERWSZE ŚLIWKI ROBACZYWKI! Na Jadze sobie odbjemy!

legla - 31 lipca 2009, 21:50:53 - *.elektron.com.pl
lechia jest liderem

fds - 31 lipca 2009, 21:54:55 - *.197.158.213.umts.dynamic.eranet.pl
No to przyznawać się chłopaki , który przegrał u buka 7% obstawiało na zwycięstwo PoloniiDla nieuków to jedyny klub , który zasługuje na tą nazwę

....... - 31 lipca 2009, 22:01:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Spokojnie ;) Jeszcze będziecie sie zadziwiac GKS-em bywa pierwsze koty za płoty.

Bytomianin - 31 lipca 2009, 22:03:10 - *.dip.t-dialin.net
Gratki dla Poloni Bytom od Kibica z Ratingen .

marjanWKS - 31 lipca 2009, 22:04:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jeden mecz i już skreślają... Arka nawet całą wiosnę miała udaną i co? o mało nie spadli:P

robos - 31 lipca 2009, 22:22:33 - *.centertel.pl
Ilu z gieksy kibiców???????

Hegel - 31 lipca 2009, 22:23:54 - *.silesiamultimedia.com.pl
Gratulacje dla Polonii!!!

kibic - 31 lipca 2009, 22:25:28 - *.icpnet.pl
To duża niespodzianka. Tak w ogóle byłem za Bełchatowem, ale troche cieszę sie z takiego obrotu sprawy ze względu na Wojtka Skabę. Bardzo ambitny, pracowity człowiek.

Bytomianin - 31 lipca 2009, 22:26:54 - *.microchip.net.pl
robos - dwa autokary, ok 100 myślę ,że było.

polo - 31 lipca 2009, 22:27:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
oby jeszcze lubin jutro popłyną, nie mylić z motorem z lublina , tylko lubin z okolicy Legnicy, i tak powoli wyczyści się liga z klubów składkowych ogólno narodowych

ktos - 31 lipca 2009, 22:39:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
GKS ma Mariusza U. - bedzie super. To nieslychane, ze osoba zamieszana w korupcje biega po boiskach ekstraklasy - tak mozna tylko w Polsce.

Obrzydliwy - 31 lipca 2009, 22:55:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo słabe spotkanie w pierwszej połowie, z lekką przewagą Bełchatowian, która zarysowała się w ostatnim kwadransie.
Druga częśc lepsza, choc również pozostawiająca wiele do życzenia. Tym razem już dominacja gospodarzy, w efekcie zasłużone zwycięstwo.
Ciężko wyróżnic kogokolwiek, ot takie to były zawody - przykre to jest niestety.

zgredzik - 31 lipca 2009, 22:55:50 - *.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Ulatowski: mierzymy w puchary, a nawet wyżej !!! Śmieszny gostek, jak cały ten BOT czy PeGieEr B-tów. Gratki dla Polonii.
PozdRo... Widzew The Best !!!

Oderka - 31 lipca 2009, 22:58:03 - *.chello.pl
Pooooooooooloooooooooonia! Gratulacje!

rzeczywist - 31 lipca 2009, 23:00:39 - *.zvid.net
Obydwie drużyny przystapiły do spotkania zdeterminowane. Od samego początku akcja przenosiłą się spod jednej bramki pod drugą, ale żadna z drużyn nie potrafiła poważniej zagrozić rywalowi. Wydaje się, że bliżej objęcia prowadzenia byli bytomianie, którzy dwukrotnie oddawali celne strzały na bramkę strzeżoną przez Sapelę, ale były one zbyt słabe i łatwe do obrony. Bełchatowianie nie pozostawali dłużni i groźnie kontratakowali, ale ich dośrodkowania w pole karne Polonii często były niecelne. Jednak to przyjezdni stanęli przed najlepszą okazją do strzelenia gola. Błąd w obronie popełnia Killar. Piłkę przejmują bełchatowianie wychodząc trójką przed osamotnionego Klepczyńskiego. Cetnarski, który zainicjował akcję, zagrywa po ziemi do Mariusza Ujka, ale podanie przecina Klepczyński i wybija piłkę na aut. Mecz jest bardzo wyrównany i ciężko po pierwszej połowie jest wskazać drużynę, którra przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Zapraszamy na drugą połowę spotkania.

belchatow - 31 lipca 2009, 23:01:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
LEGD robaczyc giesa bendzie miala puchary

rzeczywist - 31 lipca 2009, 23:01:53 - *.zvid.net

Bytomianie przystąpili do drugiej połowy mocno zdeterminowani. Już od pierwszych minut co i rusz atakowali coraz rozpoaczliwiej się broniących bełchatowian. Pierwszy znak do ataku dał Zieliński, któy próbował zaskoczyć Sapelę mocnym udereniem zza pola karnego, ale piłka o centymetry minęła bramkę bełchatowian. Przyjezdni z minuty na minutę byli coraz bardziej spychani do obrony, czego efektem była bramka zdobyta przez debiutującego w Ekstraklasie w barwach Polonii Szymona Sawalę. Z lewej z rzutu rożnego dośrodkowywał Baźik. Piłkę przed pole karne wybił jeden z obrońców Bełchatowa, gdzie czekał już Sawala, który mocnym plasowanym strzałem pokonał Sapelę. Prawdopodobnie bramkarz bełchatowian miałby szansę na skuteczną interwencję, gdyby piłka nie otarłą się o jednego z obrońców. Od tego momentu GKS gasł w oczach, a bytomianie poszli za ciosem. Najblizej podwyższenia był Klepczyński, którego strzał końcami palców wybronił Sapela. Polonia zwycięża zasłużenie grajac w przekroju całego meczu po prostu lepiej. Lepszej inauguracji sezonu w Bytomiu nie można było oczekiwać

andRzej - 31 lipca 2009, 23:17:14 - *.chello.pl
gRatki za zwycięstwo!!! zaskoczyło mnie to zwycięstwo na "+"

Kielczanin - 31 lipca 2009, 23:28:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A gdzie jaśnie pan Szyndrowski? Nawet na ławie się nie zmieścił?

MKSFan - 31 lipca 2009, 23:29:56 - *.luksus.net.pl
Odra gratuluje Poloni. Pozdrowienia z Wodzisławia

amaranth - 31 lipca 2009, 23:34:41 - *.u3d.net
brawo Szymon!! nowy nabytek Polonii i już w debiucie gol... ! extra... brakuje Ciebie w GKP ;B

blueboy - 31 lipca 2009, 23:41:11 - *.152.151.122.dsl.dynamic.eranet.pl
co wy gadacie na majstra idziecie?? chyba w kręgle co prawda w#$%wia mnie to ze slaski zespol wygra z belchatowem gdzie jest kasa i nic o tym nie napisali na glownej stronie jak o derbach pomorza rozglos jak niewiem co ze lechia wygrala bo przeciez tam ma byc euro wiesniaki cuchnace rybami cala polska ubija ten slask bo sie nas boi ale z kolei bez przesady pierwszy mecz wygrany i juz jakis cwok pisze ze na majstra idziecie zobaczymy jak se w chorzowie poradziecie RUCH RUCH HKS!!!

ddd - 31 lipca 2009, 23:46:03 - *.chello.pl
polonia jestescie super

polo - 31 lipca 2009, 23:57:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Niespodziewalem sie, ze Gieksa wpadnie... no, ale coz... to dopiero poczatek. Polonia Bytom i Odra W. 1 liga! bez napinki ;*

tor - 1 sierpnia 2009, 0:06:23 - *.belchatow.msk.pl
co sie tak dopytujecie ile kibiców GKS wrucą z meczu to sie okresla a narazie to są w drodze powrotnej

urlopowicz - 1 sierpnia 2009, 0:18:04 - *.sileman.net.pl
Fajny meczyk graly dwa naprawde solidne zespoly
w Polonii bylo w I polowie widac brak zrozumienia szczegolnie Kotrys dobry grajek ale calkowicie sie nie rozumial z Radzewiczem, troszke malo sytuacji podbramokowych.
Gracz meczu Klepczynski!!! I polowa nie trafia w pilke podana pod nozke po ziemi i jest 3 na Skabe:/ jednak to chyba on co zepsol to naprawil:P(chybo ze to nie on sie w tym polu karnym przewrocil:P) II polowka znow kiks i Skaba broni strzal z 7 metrow :P
Ogolnie Polonia o ta jedna bramke lepsza smialej zaatakowala i brameczke zdobyla xD
Antypostac meczu sedzia sporo bledow w jedna i druga strone i ewidentny karniak dla Polonii w 63 minucie:]

Greg - 1 sierpnia 2009, 0:29:27 - *.toya.net.pl
bełchatów a co to jest za miasteczko, szkoda słów

kolka - 1 sierpnia 2009, 0:36:03 - *.zvid.net
na majstra to jeszcze za wczesnie hehe ale 4 miejsce premiowane pucharami jak najbardziej w zasiegu Polonii,ciasza 3pkt na poczatek,pozdro dla normalnych

GKS - 1 sierpnia 2009, 9:16:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo dobra gra SKABY uratowała zwycięstwo Polonii.
Z drugiej strony nie wiem jak oni w tej Legii robią,że przychodzi średni bramkarz ( np. Mucha) a po dwóch latach poziom europejski.

RF08' - 1 sierpnia 2009, 9:32:31 - *.ssp.dialog.net.pl
dokument Cracovii, na podstawie którego Komisja Odwoławcza ds. Licencji przyznała krakowskiemu klubowi prawo do gry w ekstraklasie, choć wcale nie mogła tego zrobić! To promesa zawarta między MKS Cracovia i Zagłębiem Sosnowiec na użytkowanie stadionu w Sosnowcu. Napisano w niej, że właściwa umowa zostanie zawarta do dnia 15 czerwca 2009 r.
Tymczasem podpisano ją dopiero w miniony czwartek, czyli blisko półtora miesiąca później! Ponadto, promesa została zawarta z Zagłębiem, które nie jest właścicielem stadionu. Należy on bowiem do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu. To nie przeszkadzało komisji przyznać licencję. W jej składzie był dwunasty zawodnik Cracovii w osobie przewodniczącego Zbigniewa Lewickiego.

....... - 1 sierpnia 2009, 9:38:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kibiców GKS-u około 150.

krus - 1 sierpnia 2009, 9:45:42 - *.sileman.net.pl
do kropek.......
na meczu w Bytomi kibiców Bełchatowa max 50!
na tryunch 6500-7000tys

andrut - 1 sierpnia 2009, 9:47:33 - *.3s.pl
bełchatów spadek

PB - 1 sierpnia 2009, 9:53:02 - *.internetdsl.tpnet.pl
Mile zaskoczenie dla mnie to nowe nabytki polonii szczegolnie barcik ladnie wkrecal i bardzo dobrze sobie radzil. bardzo dobrze sie zaprezentowal tez radzewicz walczyl jak lew i gryz trawe strasznie. ogolnie polonia na plus nie spodziewalem sie nawet ze tak dobrze zagraja. pozdro dla wszystki fanow kopanej

GieKSiarz - 1 sierpnia 2009, 10:33:25 - *.aster.pl
Oooo!!!! Widze, że na 90minut.pl sami znaffcy i mega-eksperci! Po jednym meczu wiedzą już kto spadnie, a kto zdobędzie Majstra! Tylko pogratulować. Jakbyście znali się na temacie, to byście wiedzieli, że drużyny Ulatrowskiego zawsze mają ciężki początek ligi po zgrupowaniach. Tak samo jak drużyny Smudy. Jednak po 2-3 kolejkach dryżyny Ulata włączają drugi bieg i ogrywają wszystkich jak leci. Seria 6 zwycięstw pod rząd w zeszłej rudzie nie wzięła się z sufitu. GKS pociśnie i to zdrowo, tylko widać, że po zgrupowaniach nie mają jeszcze świeżości. Do boju GKS Bełchatów! Nic się nie stało!!! GKS!!! Nic się nie stało!!!

GieKSiarz - 1 sierpnia 2009, 10:52:07 - *.aster.pl
Pytacie ilu było kibiców z Bełchatowa. To policzcie sobie, ile wchodzi osób do 2 autokarów. A było jeszcze kilka prywatnych samochodów. Czyli 100 było na pewno, a na moje oko było 120-130 osób. Tylko GKS Bełchatów!

GieKSiarz - 1 sierpnia 2009, 11:17:17 - *.aster.pl
"ŁKS Ozw" - popieram Cię w całej rozciągłości: ESKTRAKLASA DLA ŁKSu! Polska piłką rządzą przestępcy. Drużyna, która zajęła 7 miejsce w lidze spada, bo spóźniła się z jednym papierkiem. A drużyna, która zajęła miejsce spadkowe, bo miała najgorszego trenera w całej lidze: Płatka, gra w Ekstraklasie, choć też nie miała wszystkich papierków gotowych: NIE MIAŁA UMOWY NA GRĘ Z ŻADNYM STADIONEM, MIAŁA TYLKO PROMESE UMOWY, A MIMO TO DOSTAŁA LICENCJĘ. Powtarzam: PZPN-em rządzą pospolici przestępcy i złodzieje! ŁKS nie ma pieniędzy, żeby pchać im łapówy do kieszeni, to ich wykopali z ligi, złodzieje! EKSTRAKLASA DLA ŁKS-u!

waldee - 1 sierpnia 2009, 11:23:24 - *.belchatow.vectranet.pl
Szkoda od samego poczatku straconych punktow, na koniec znowu jakis 1 punkcik braknie do sukcesu, 3 lata temu do mistrzostwa i w zesłym sezonie do pucharow

Big - 1 sierpnia 2009, 11:41:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No to zaczelismy brawo dla poloni czuje ze w tym sezonie będą czarnym koniem rozgrywek

NRF - 1 sierpnia 2009, 12:36:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
krus , skąd ty wziołes na meczy 7 milionów kibiców na trybunach. Chyba do szkoły miałes pod górke i nie znasz liczebników. No, ale jaki klub takie i wykształcenie kibiców z Bytomia.

c64 - 1 sierpnia 2009, 12:46:29 - *.ssp.dialog.net.pl
do waldee: A w tym roku do utrzymania ;-)

krus - 1 sierpnia 2009, 12:58:29 - *.sileman.net.pl
NRF, człowieku widze że jesteś strasznie zakompleksiony, net napinaczu, przyjedz raz i zobacz jak wyglądają trybuny w Bytomiu podczas meczu!!! nie bierz już albo zmień dilera!

Ali - 1 sierpnia 2009, 12:58:37 - *.ssp.dialog.net.pl
GKS ZBUK Bełchatów przegrał ! I tak trzymajcie dalej

LukaGKS - 1 sierpnia 2009, 13:38:45 - *.acn.waw.pl
"Ali" i co się faflunisz? Jutro na Łazienkowskiej nie wyjdziecie nawet ze swojego pola karnego. Legia was zleje jak trampkarzy, więc co tutaj szczekasz, autsaiderze? TYLKO GKS BAŁCHATÓW!!!

pepsi - 1 sierpnia 2009, 13:42:10 - *.chello.pl
Nie rozumiem nazekan na poziom meczu wedlug mnie bylo niezle.kibice oderki obecni.Dzieki.

Malta - 1 sierpnia 2009, 14:57:00 - *.i02-7.onvol.net
Oglądając mecz przez kompa zobaczyłem na trybunach flagę Szombierki? Polonia ma zgodę z Szombierkami?

smitek - 1 sierpnia 2009, 15:30:43 - *.axa-polska.pl
Faktycznie szkoda punktów, bo potem może zabraknąć do pucharów, ale w meczu z Jagą bedzie zwycięstwo i ruszymy w górę tabeli, kibice GIEKSY w Bytomiu też byli na trybunach !!!

Tyry - 1 sierpnia 2009, 15:33:23 - *.koscierzyna.vectranet.pl
Bravo PB!!! Pozdro od Areczki

Szczecinia - 1 sierpnia 2009, 16:19:41 - *.chello.pl
5000 widzow w ekstraklasie co to jest? :D zobaczycie co to dzisiaj bedzie w Szczecinie

KKK45 - 1 sierpnia 2009, 18:09:26 - *.chello.pl
Bravo Polonia!!! Pozdrowienia z Opola...PB&OKS

||_ (()) | - 1 sierpnia 2009, 18:09:56 - *.interpc.pl
5000?
8000 widzów koleś!
Bełchatów był słabszy.. 1 celny strzał w meczu załosne... Polonia 7 strzałów celnych..
Posiadanie piłki: P/B 56%-44% BOT'Y XD.
Brawo Polonia oby tak dalej.. idziemy po mistrza !!! ;].
Brawa dla niezawodnego bramkarza Wojciecha Skaby.. no i oczywiście całej drużyny, a zwłaszcza Szymona Sawala.

KS Górnik - 1 sierpnia 2009, 21:21:19 - *.microchip.net.pl
5000? tyla to u nos na sparingi łazi. Garstka kibiców

Poss - 1 sierpnia 2009, 21:29:31 - *.as43234.net
Niejeden tak strasznie psioczy na tą Polonię, że słaby skład, że gołodupce, że nie ma dla nich miejsca w Ekstraklasie. I tu popełniacie błazny błąd. Bo miejsce tej drużyny jest właśnie w EKSTRAKLASIE. Z najniższym budżetem, bez żadnych znanych szerszej publice nazwisk potrafili nie tylko awansować do E-klasy podczas gdy jako beniaminek ówczesnej II ligi byli PEWNIAKIEM do spadku! A oni awansowali i jeszcze sobie nieźle radzą, w zeszłym sezonie najwyżej uplasowana drużyna ze Śląska i okolic! I właśnie dlatego mówię, że nie macie moralnego prawa zająknąć się o tym, że Polonia nie powinna grać w E-klasie, bo w czysto sportowy sposób robią tam swoje! Życzę powodzenia Poloniści, jeszcze raz gromkie: POLONIA BYTOM! Sia lala lala lala Byyytom Gdyyynia! Pozdro od Władców Północy! TYLKO ARKA!

fighter - 1 sierpnia 2009, 22:19:43 - *.aster.pl
GKS Bełchatów King! Pojedziemy z Jagą i będzie git!

Hanys100% - 2 sierpnia 2009, 21:41:05 - *.adsl.inetia.pl
I co panie Tomaszewski? Pisałeś pan że Polonia nie ma szans, że wystarczy spojrzeć na budżety klubów. Łyso teraz co ??

GieKSiarz - 2 sierpnia 2009, 22:32:55 - *.acn.waw.pl
"Ali" gdzie teraz jesteś autsaiderze z Lubina? Gdzie? Szczekałeś na GKS? To teraz sie pochwal jak twoje zagłębie zostało czerwoną latarnią ligi.

PBfan - 3 sierpnia 2009, 13:48:42 - *.254.239.136
z tego co wiem gości 62 osoby.Polonii ponad 6tys.mało. 3 tys pewnie na wakacjach w Gdynii:P

gre - 5 sierpnia 2009, 14:43:42 - *.chello.pl