|
Ludowy Klub Sportowy Orzeł Trąbki Wielkie |
Rok założenia: 1955 |
Barwy: niebiesko-biało-czerwone |
Adres: Sportowa 4, 83-034 Trąbki Wielkie |
telefon: (58) 682-83-06 |
WWW: http://www.facebook.com/LksOrzelTrabkiWielkie/?fref=ts (nieoficj.)
|
Stadion: pojemność - 250 miejsc / oświetlenie - brak / boisko - brak danych |
Prezes: |
Trener: |
|
Sukcesy
|
|
Uwagi
• W sezonie 2002/03 klub występował pod nazwą sponsora - Pronaft Trąbki Wielkie.
|
|
Dane z sezonu: 2015/16
|
Zobacz także dane z sezonu:
2002/03
2003/04
2004/05
2005/06
2006/07
2007/08
2008/09
2009/10
2010/11
2011/12
2012/13
2013/14
2014/15
2016/17
2017/18
2018/19
2019/20
2020/21
2021/22
2022/23
2023/24
|
W drużynie grali m.in.:
Kamil Banasiak, Michał Benkowski, Dariusz Brzyski, Aleksander Cybulski, Daniel Czuk, Marcin Gąsiorowski, Damian Grembocki, Jacek Grembocki, Patryk Jarząbek, Maciej Kesler, Theophilus Madumere, Łukasz Molga, Brain Obem, Ikechukwu Okeke, Mateusz Oszmaniec, Aleksander Peta, Paweł Piotrowski, Mariusz Radoń, Krystian Wiszniewski, Bartosz Zieliński. |
|
Rozgrywki z udziałem
|
2000/01 - Puchar Polski 2000/2001, grupa: Pomorski ZPN |
2001/02 - Liga okręgowa 2001/2002, grupa: Gdańsk I |
2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Pomorski ZPN |
2002/03 - Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Gdańsk I |
2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Pomorski ZPN |
2003/04 - Klasa okręgowa 2003/2004, grupa: Gdańsk I |
2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Pomorski ZPN |
2004/05 - Klasa okręgowa 2004/2005, grupa: Gdańsk I |
2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk |
2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Pomorski ZPN |
2005/06 - Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Gdańsk II |
2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk |
2006/07 - IV liga 2006/2007, grupa: pomorska |
2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Pomorski ZPN |
2007/08 - IV liga 2007/2008, grupa: pomorska |
2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Pomorski ZPN |
2008/09 - IV liga 2008/2009, grupa: pomorska |
2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk |
2009/10 - IV liga 2009/2010, grupa: pomorska |
2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk |
2010/11 - Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Gdańsk I |
2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk |
2011/12 - Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: Gdańsk I |
2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk |
2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Gdańsk I |
2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk |
2013/14 - Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Gdańsk I |
2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk |
2014/15 - Klasa sportbazar.pl okręgowa 2014/2015, grupa: Gdańsk I |
2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk |
2015/16 - Klasa okręgowa sportbazar.pl 2015/2016, grupa: Gdańsk I |
2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk |
2016/17 - Klasa okręgowa sportbazar.pl 2016/2017, grupa: Gdańsk I |
2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk |
2017/18 - Klasa okręgowa no10.pl 2017/2018, grupa: Gdańsk I |
2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk |
2018/19 - Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Gdańsk I |
2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk |
2019/20 - Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: Gdańsk I |
2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk |
2020/21 - Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Gdańsk I |
2020/21 - Puchar Polski 2020/2021, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk |
2021/22 - Klasa okręgowa no10.pl 2021/2022, grupa: Gdańsk I |
2021/22 - Puchar Polski 2021/2022, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk |
2022/23 - Klasa okręgowa 2022/2023, grupa: Gdańsk I |
2022/23 - Puchar Polski 2022/2023, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk |
2023/24 - Keeza Klasa okręgowa 2023/2024, grupa: Gdańsk I |
2023/24 - Puchar Polski 2023/2024, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk |