16 stycznia 2010, 15:30 - Chorzów (boczne boisko Stadionu Śląskiego)
Polonia Bytom 1-1 MKS Kluczbork
Vladimir Milenković 53 - Adam Orłowicz 25

Polonia Bytom: Szymon Gąsiński (46 Michał Augustyn) - David Kotrys, Damian Paszliński, Adrian Klepczyński (46 Piotr Kulpaka), Dawid Kubowicz - Sebastian Leszczak (46 Mateusz Dreszer), Wojciech Trochim (46 Wojciech Reiman), Nikola Isailović, Dejan Gerič - Vladimir Karalić (46 Michał Zieliński), Vladimir Milenković.

MKS Kluczbork: (I połowa) Krzysztof Stodoła - Adam Orłowicz, Paweł Odrzywolski, Adam Samiec, Kamil Nitkiewicz, Rafał Niziołek, Michał Glanowski, Tomasz Copik, Tomasz Kazimierowicz, Waldemar Sobota, Arkadiusz Półchłopek. (II połowa) Paweł Chałubiec - Tomasz Cieślak, Dawid Nowacki, Artur Cybulski, Adam Samiec, Arkadiusz Sojka, Marcin Adamczyk, Paweł Gierak, Rafał Wodniok, Mateusz Rabiej, Eimantas Marozas.

W 35. minucie Tomasz Kazimierowicz (Kluczbork) nie wykorzystał rzutu karnego (Szymon Gąsiński obronił).

Polonia Bytom zremisowała dziś 1-1 (0-1) w meczu sparingowym z pierwszoligowym MKS-em Kluczbork.

W zespole MKS-u Kluczbork testowany był Litwin Eimantas Marozas z FC Šiauliai.

lapa - 16 stycznia 2010, 18:57:56 - *.145.251.213
Super MKS tak dalej to na bierzecie pewnosci i w pierszym meczu mistrzowskim popchniecie sledzikow SUPER SUPER MKS KLUCZBORK

lapa - 16 stycznia 2010, 18:58:40 - *.dip.t-dialin.net

valsir - 16 stycznia 2010, 19:05:09 - *.sileman.net.pl
pololijny widzę że Ty też nie wiesz kto to Popovic bo to akurat jest napastnik Nikola Isailović, Dejan Gerič to są pomocnicy odpowiednio środek i lewy Pierwszy z wymienionych już poszedł papa drugi jeszcze zostanie w Bytomiu tak jak Trochim i Reiman. Dziś także Kubowicz może jechać gdzie indziej

ogr - 16 stycznia 2010, 19:16:58 - *.telnet.krakow.pl
reiman rewelacja!

pololijny - 16 stycznia 2010, 19:24:15 - *.zvid.net
do valsir moze i napastnik ale nie bramkarz to spora rozniaca miedzy napastnik a pomocnik niz bramkarz az pomocnik. pomocnik to prawie to samo co napastnik.

Ben 10 - 16 stycznia 2010, 19:34:26 - *.25.235.183
Po remisie z 4 LIGOWCEM i porażką z 3, forma idzie w górę - remis z 2 ligą. Chyba że wyniki są nieistotne, ale zważmy na to że x-ligowcy też experymentują ze składem.

MKS - 16 stycznia 2010, 19:58:32 - *.atol.com.pl
Sparing jest tylko sparingiem,nie mniej jednak dla druzyny z nizszej ligi jest czyms wiecej,bo dodaje wiary w siebie,jezeli sie zrobi wynik korzystny z teoretycznie silniejszym zespolem.

dddd - 16 stycznia 2010, 20:33:52 - *.netia.com.pl
Klepczyński i Zieliński z składu z ekstraklasy to ale mi też brawo MKS jakby by grał 1 skład to w ciepy napewno

andy - 16 stycznia 2010, 22:05:22 - *.204.109.23
testowany zawodnik... kto to?

laopp - 16 stycznia 2010, 22:16:14 - *.toya.net.pl
brawo Szymon Gąsiński! Obronil karny, no widzę, że się nasz chłopak stara Pozdro z Piotrkowa!

polonia192 - 17 stycznia 2010, 0:37:49 - *.microchip.net.pl
królową całego sląska tylko polonia
lapa ti twój kluczborg nie istnieje

do polonia - 17 stycznia 2010, 9:50:37 - *.internetdsl.tpnet.pl
radzę wrócić do podstawówki i nauczyć się czytać ... skoro widzisz Kluczborg zamiast Kluczbork ...

wiem - 17 stycznia 2010, 10:38:01 - *.146.148.236.nat.umts.dynamic.eranet.pl
zaczynam się martwić wynikami sparingów Polonii.

lapa - 17 stycznia 2010, 12:52:36 - *.dip.t-dialin.net
jak KLUCZBORK walczyl o miszczostwo POLSKIjuniorow w 1971r z polonia to ty wystepowales w postaci sera w szybie wystawowej a bylem juz zawodnikiem KLUCZBORKA DO poloni 192

asdf - 17 stycznia 2010, 14:19:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wie ktoś jak zaprezentowali się Trochim i Reiman???

cariitaas - 17 stycznia 2010, 15:28:47 - *.uznam.net.pl
A jak zaprezentował się Dawid Kubowicz? Dobrze grał?

sdf@dkid.s - 17 stycznia 2010, 15:49:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z Kubowicza ponoć rezygnują więc zapewne bez rewelacji.

michu - 17 stycznia 2010, 20:20:26 - *.147.134.101.nat.umts.dynamic.eranet.pl
widać że brazylijczycy sie w Polonii nie sprawdzili sie to teraz Serbowie jeden juz podpisał zobaczymy co z resztą forza POLONIA

borowik - 17 stycznia 2010, 20:44:27 - *.hsd1.ma.comcast.net
A gdzie Grzyba w cielo???

maniek - 18 stycznia 2010, 9:36:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na grzyby poszedł .

reiman_fan - 18 stycznia 2010, 10:54:39 - *.76.classcom.pl
W mojej subiektywnej opinii Reiman zaprezentował się bardzo przyzwoicie. Z każdą minutą drugiej połówki coraz śmielej rozgrywał piłkę w środku pola, przydarzyła mu się jedna głupia strata piłki w pierwszych minutach, ale z każdą następną było już tylko lepiej. Oddał dwa strzały na bramkę, jeden z trudem obroniony przez bramkarza gości.
Ma przebywać z drużyną do środowego sparingu z Cracovią.

asdf - 18 stycznia 2010, 11:25:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl