16 lipca 2010, 18:30 - Freital (Johannes-May-Stadion)
Shergo Biran 32 (k), Tore Andreas Gundersen 35 (k), 61, Maik Kegel 76 - Rafał Kalinowski 56, Michał Ciarkowski 68, Charles Uchenna Nwaogu 86

SG Dynamo Dresden: Axel Keller - Florian Grossert (46 Jonas Strifler), Tim Kister (78 Oliver Merkel), Thomas Hübener, Dennis Bührer, Thomas Franke (46 Robert Koch), Maik Kegel (78 Marcel Franke), Sebastian Schuppan (65 Sascha Pfeffer), Gerrit Müller (46 Lars Jungnickel), Shergo Biran (78 Paul-Max Walter), Tore Andreas Gundersen.

Flota Świnoujście: Krzysztof Żukowski - Przemysław Rygielski (46 Jacek Paczkowski), Ivan Udarević (25 Radosław Pruchnik), Daniel Dylewski (46 Damian Falisiewicz), Marek Niewiada, Paweł Wasilewski (55 Rafał Kalinowski), Serhij Czapko (46 Michał Ciarkowski), Sławomir Mazurkiewicz, Krzysztof Bodziony (46 Robert Sierant), Ensar Arifović (46 Charles Uchenna Nwaogu), Damian Krajanowski.

czerwona kartka: Sławomir Mazurkiewicz (48. minuta, Flota, za drugą żółtą).

widzów: 1600.

W 49. minucie Shergo Biran (Dynamo) nie wykorzystał rzutu karnego (Krzysztof Żukowski obronił).

Flota Świnoujście przegrała 3-4 (0-2) w rozegranym dziś we Freital sparingu z dwunastą drużyną niemieckiej 3. Ligi - SG Dynamo Dresden.

wyspiarz83 - 16 lipca 2010, 21:04:52 - *.adsl.inetia.pl
to całkiem ok bo drugą połowę wygrali 3:2 grając w 10. szkoda tylko, ze znowu nie ma składu i strzelców bramek.

Flociarz - 16 lipca 2010, 22:44:48 - *.fn.pl
Brawo wyspiarze :P

sissoko - 16 lipca 2010, 23:50:57 - *.internetdsl.tpnet.pl
sledziu wstretna twarz strzelil bramka - krecimy ruleta !! vivat sms :D

;o - 17 lipca 2010, 0:22:04 - *.wroclaw.mm.pl
sedzia debil ? podyktowal 3 karne w sparingu haha :D?

Tur Turek - 17 lipca 2010, 1:49:20 - *.komputerlan.com.pl
sędzia to śmiech na sali. żeby drukować sparingi!?!
gratulacje dla Floty za rozum. Wiedzą gdzie się przygotowywać a nie jeżdżą jak inne kluby po puszczach i wykopaliskach byleby zaliczyć obóz.

Pogoń - 17 lipca 2010, 7:17:50 - *.chello.pl
co jest z Chi-Fonem?

bartexx - 17 lipca 2010, 8:36:58 - *.245.191.217
Ferdzi ma kontuzje i nie wyjechał na obóz.

flo - 17 lipca 2010, 10:50:56 - *.uznam.net.pl
Niemieccy sędziowie drukują strasznie. W meczu Floty z Hansą Rostok gwizdali wiele sytuacji z kapelusza.

mietek37 - 17 lipca 2010, 11:47:17 - *.uznam.net.pl
Albo mi się wydaję, albo Żukowski łapie formę Obornił karnego chyba pierwszy raz we Flocie.

Flociarz - 17 lipca 2010, 13:35:12 - *.fn.pl
Redakcja nie spac na testy do Floty, Przyjechal Paweł Wasilewski brat Marcina.

Flociarz - 17 lipca 2010, 13:37:33 - *.fn.pl