6 lutego 2016, 11:00 - Chojnice (Boisko Nowych Nadziei Modrak)
Chojniczanka Chojnice 2-0 Gryf Wejherowo
Przemysław Pietruszka 13, Marcin Biernat 81

Chojniczanka Chojnice: 12. Artur Haluch (46, 1. Damian Podleśny) - 25. Wojciech Lisowski, 13. Maciej Kostrzewa (46, 2. Marcin Biernat), 23. Damian Garbacik (46, 4. Piotr Kieruzel), 6. Przemysław Pietruszka (46, 21. Łukasz Kosakiewicz) - 8. Maciej Rogalski (46, 7. Rafał Grzelak), 15. Przemysław Czerwiński (70, 13. Maciej Kostrzewa), 19. Sebastian Janik (70, 23. Damian Garbacik), 16. Rafał Majtyka (46, 18. Jakub Mrozik), 9. Piotr Ceglarz (70, 6. Przemysław Pietruszka) - 10. Andrzej Rybski (46, 20. Patryk Mikita).

Gryf Wejherowo: Wiesław Ferra (46 Filip Wichman) - Przemysław Mońka (60 Maciej Koziara), Przemysław Szur, Łukasz Nadolski, Maciej Dampc, Piotr Kołc, Piotr Łysiak, Adrian Klimczak (46 Paweł Brzuzy), Dawid Tomczak (46 Kamil Jakubowski), Jacek Wicon (60 Filip Sosnowski), Mateusz Kuzimski (46 Piotr Okuniewicz).

sędziował: Adam Lyczmański (Bydgoszcz).

Pierwszoligowa Chojniczanka Chojnice wygrała w meczu sparingowym z drugoligowym Gryfem Wejherowo 2-0 (1-0).

źródło: własne / Chojniczanka Chojnice / Gryf Wejherowo

Dodano: 6 lutego 2016, 12:36:10

mk71 - 6 lutego 2016, 12:59:13 - *.85-237-170.tkchopin.pl
Ciekawe czy Gryf jakąś bramkę strzeli w sparingach,bo o wygrywaniu nie ma nawet co myśleć.

33ares - 6 lutego 2016, 22:08:12 - *.dynamic-ra-2.vectranet.pl
kosa dawaj kasę za treningi dzieciaków i za stroje

td - 6 lutego 2016, 23:07:24 - *.petrus.pl
Napiszcie jak grali.

1930 - 7 lutego 2016, 11:10:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo pozytywnie Kostrzewa - chyba wszystkie wygrane pojedynki powietrzne. Majtyka - to jeszcze nie ten czas, tracił piłkę, nie potrafił odebrać przeciwnikowi. Haluch - żyje w bramce, widzi przebieg gry i podpowiada, chociaż miał jednego "baboka". Grzelak - MISTRZ!, technika, podania, "zabawa" piłką, asysty. Miło patrzeć. Linia obrony powinna wyglądać fajnie: Lisowski, Kieruzel, Biernat, Pietruszka. Pietruszka - profesor obrony i ataku. Wymiata. Garbacik zaczyna zazębiać. Z testowanych Janik na plus. Słaby jest atak, o czym świadczy fakt, że gole zdobyli obrońcy. Sądzę, że utrzymanie w I lidze jest w zasięgu.

td - 7 lutego 2016, 17:06:40 - *.petrus.pl