3 lutego 2016, 18:00 - Belek (Gloria Sports Arena)
Pogoń Szczecin 3-2 FK AS Trenčín
Wladimer Dwaliszwili 2, Takafumi Akahoshi 39 (k), Dawid Kort 71 - Gino van Kessel 12, Matúš Bero 78

Pogoń Szczecin: 1. Jakub Słowik (46, 66. Dawid Kudła) - 9. Adam Frączczak (60, 21. Sebastian Rudol), 4. Jakub Czerwiński, 26. Sebastian Murawski, 33. Mateusz Lewandowski (65, 8. Ismaël Traoré) - 29. Marcin Listkowski (46, 77. Ricardo Nunes), 23. Mateusz Matras, 6. Rafał Murawski (67, 10. Dawid Kort), 27. Takafumi Akahoshi, 7. Ádám Gyurcsó (81, 14. Miłosz Przybecki) - 11. Wladimer Dwaliszwili (84, 22. Adam Nagórski).

FK AS Trenčín: 30. Adrián Chovan - 6. Martin Šulek, 31. Christopher Udeh, 37. Peter Kleščík (61, 25. Rafael Vieira), 15. Kingsley Madu - 3. Emmanuel Mensah (46, 19. Dávid Guba), 20. Matúš Opatovský (61, 8. Ryan Koolwijk), 10. Ibrahim Rabiu (61, 21. Matúš Bero), 27. Denis Jančo, 16. Aliko Bala (61, 7. Mitchell Schet) - 9. Gino van Kessel (84, 28. Samuel Kalu).

W rozegranym w Turcji meczu sparingowym Pogoń Szczecin wygrała 3-2 (2-1) z mistrzem Słowacji, zdobywcą Pucharu Słowacji i liderem tamtejszej ekstraklasy - FK AS Trenčín.

źródło: własne

Dodano: 3 lutego 2016, 19:53:22

spec - 3 lutego 2016, 19:54:34 - *.231.34.215.koba.pl
van kessel chyba mial grac nawet w pogoni, ale wzieli gyurcso

Fred - 3 lutego 2016, 19:56:27 - *.dynamic.chello.pl
Wie ktoś, dlaczego nie grali Zwoliński i Fojut ?

hbrhytrhrt - 3 lutego 2016, 19:59:55 - *.petrus.pl
brawo Dawid Kort. Bytovia pozdrawia

Maq - 3 lutego 2016, 20:02:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo dobry mecz Pogoni,Zwoliński podobno przeziębiony a Fojut na treningu w pogoni za piłką podobno upadł jak rażony piorunem chwytając się za kolano i nie wyglądało to dobrze :/

Bytoviak - 3 lutego 2016, 20:08:57 - *.petrus.pl
Brawo Korcik! jeszcze tam ciebie nie doceniają,ale to tylko kwestia czasu jak im pokażesz,że slugujesz na gre

Poogooń - 3 lutego 2016, 20:12:32 - *.dynamic.chello.pl
Obserwacje pomeczowe:
- pierwszy gol dla Pogoni to głupie podanie typa z Trencina do Dwaliszwilego, ten podał na skrzydło do Gyurcso, który oddał mu piłkę i Władek spokojnie wykorzystał sytuację sam na sam
- drugi gol dla Pogoni po faulu w polu karnym na Gyurcso
- trzeci gol to piękne trafienie z ok. 30 m Korta
- Pogoń traciła bramki po złych podaniach do tyłu- drugi gol to złe podania Matrasa, pierwszy nie widziałem
- kolejny dobry mecz Traore (pozdro dla hejterów!), chłopak był bardzo bliski strzelenia gola gdy ładnie technicznie przymierzył przy długim słupku, ale piłka minimalnie minęła bramkę; jest dobry technicznie i szybki dzięki czemu zdobywa przestrzeń do gry
- Gyurcso w pierwszej połowie miał dwa fajne rajdy prawą flanką (jest naprawdę szybki) jednak jego dośrodkowania wybili rywale. W drugiej połowie mniej widoczny; odpali na dobre dopiero w lidze; na plus dwie asysty

kicker? - 3 lutego 2016, 20:34:38 - *.ists.pl
Jest jakaś strona z rankingiem asyst w pierwszej lidze? Smuteczek, że Niemcy mają taki 'kicker', a u nas bieda/bałagan jeśli chodzi nawet o tak podstawowe statystyki...

Radzik - 3 lutego 2016, 20:36:52 - *.dynamic.chello.pl
Czy tylko ja widziałem, że Aka miał dzisiaj same straty?

Led - 3 lutego 2016, 20:39:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Danielak Wracaj do Chrobrego. Marnujesz sie w tej Pogoni ! !

Ostry - 3 lutego 2016, 21:20:14 - *.dynamic.chello.pl
Trencin częściej przy piłce, za to Pogoń jak już ma piłkę jest bardzo groźna

Bromcik - 3 lutego 2016, 22:03:41 - *.26.239.178
Dobry wynik z dobrym i najlepszym słowackim klubem. Bravo Pogoń! Może tego Kessela da się wyciągnąć do Ekstraklasy jeszcze. ;)

koko - 4 lutego 2016, 9:13:18 - *.174.18.64
Zwoliński jest na testach w Legii pewne info

Tomi - 4 lutego 2016, 9:16:13 - *.dynamic.chello.pl
@Radzik....oglądając mecz odniosłem takie samo wrażenie ani przyjąć słabego zagrania nie potrafił ani dograć dokładnie na parę metrów

papson - 4 lutego 2016, 10:06:41 - *.18-3.cable.virginm.net
Hubert Matynia oraz Łukasz Zwoliński nie zagrali z powodu lekkich urazów przeciążeniowych największa niewiadoma jest z Jarkiem bo zgłosił jakiś uraz w trakcie rozgrzewki. A tak poza tym to bardzo dobry wynik w końcu ograliśmy mistrza Słowacji.