23 stycznia 2016, 11:00 - Chojnice (Boisko Nowych Nadziei Modrak)
Chojniczanka Chojnice 1-0 Bytovia Bytów
Maciej Rogalski 30

Chojniczanka Chojnice: Damian Podleśny (46 Tomasz Loska) - Wojciech Lisowski, Damian Garbacik, Piotr Kieruzel, Przemysław Pietruszka - Maciej Rogalski, Paweł Zawistowski, Rafał Majtyka, Andrzej Rybski, Rafał Grzelak - Patryk Mikita. W II połowie grali także: Przemysław Czerwiński, Łukasz Kosakiewicz, Bartłomiej Niedziela, Jacek Podgórski, Dawid Machalewski, Jakub Mrozik, Maciej Kostrzewa, Marcin Biernat.

Bytovia Bytów: (I połowa) Gerard Bieszczad - Krzysztof Bąk, Łukasz Wróbel, Adrian Chomiuk, Arkadiusz Czarnecki, Mariusz Kryszak, Jakub Serafin, Bartłomiej Poczobut, Mateusz Janeczko, Michał Jakóbowski, Janusz Surdykowski. (II połowa) Tomasz Laskowski - Marek Opałacz, Sergejs Kožans, Wojciech Wilczyński, Chris Jastrzembski, Artur Wojach, Michał Rzuchowski, Mateusz Janeczko (61 Bartosz Lachowicz), Kamil Wacławczyk, Charles Nwaogu, Mateusz Klichowicz.

W meczu sparingowym pierwszoligowców Chojniczanka Chojnice wygrała 1-0 (1-0) z Bytovią Bytów.

W Bytovii wystąpił m.in. testowany 22-letni pomocnik Michał Rzuchowski (Ruch II Chorzów).

źródło: własne / Bytovia Bytów

Dodano: 23 stycznia 2016, 12:46:12

tomek36 - 23 stycznia 2016, 13:54:01 - *.25.114.188
No i elegancko , oby tak w lidze

babu - 23 stycznia 2016, 14:39:34 - *.petrus.pl
tomek36 z czym elegancko,byles na meczu,widziales co Chojniczanka grala,czy patrzysz tylko na wynik.

kibic - 23 stycznia 2016, 17:40:31 - *.146.135.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ja byłem na meczu i uważam, ze wygrana Chojniczanki zasłużona poparta skuteczna gra w defensywie. Bramkę strzelił Rogalski a Grzelak asystował. Pozdro.

tomek36 - 24 stycznia 2016, 2:33:21 - *.25.114.187
Szczerze to patrze tylko na wynik i chciałbym, że by tak samo było w lidze. Jednak jak widzę , kolega wyżej twierdzi ,że wygrana zasłużona więc tym bardziej pięknie. Pozdrawiam.

loleq - 24 stycznia 2016, 14:00:07 - *.petrus.pl
Chojniczanka wielkiej klasy nie pokazała, mecz w trudnych warunkach, sparing sparingiem. Liga wszystko pokaże