24 lutego 2016, 12:00 - Mielec (stadion MOSiR)
Andreja Prokić 30, Sebastian Łętocha 80 - Rafał Król 51, Marcin Michota 68

Stal Mielec: 1. Marek Kozioł - 2. Sebastian Zalepa, 3. Michał Bierzało, 4. Robert Sulewski, 8. Jakub Żubrowski (46, 6. Piotr Marciniec), 9. Mateusz Cholewiak (46, 22. Łukasz Żegleń), 10. Bartosz Nowak (46, 7. Kamil Radulj), 11. Andreja Prokić (46, 20. Sebastian Łętocha), 13. Przemysław Lech (46, 17. Paweł Oziębło), 21. Szymon Sobczak (46, 15. Tomasz Prejs), 23. Krystian Getinger (46, 18. Marcel Stec).

Motor Lublin: Paweł Socha - Damian Falisiewicz (60 Michał Kowalczyk), Artur Gieraga, Aleksander Komor, Maciej Prusinowski (60 Iwan Dykyj) - Marcin Michota (70 Krystian Mroczek), Piotr Piekarski (46 Rafał Król), Jakub Bednara (46 Szymon Kamiński), Krystian Mroczek (46 Tomasz Tymosiak) - Filip Drozd (60 Kamil Stachyra), Paweł Myśliwiecki (60 Paweł Piątek).

widzów: 100.

W meczu sparingowym rozegranym w Mielcu Stal zremisowała 2-2 (1-0) z trzecioligowym Motorem Lublin.

źródło: własne / Stal Mielec / Motor Lublin

Dodano: 24 lutego 2016, 13:47:22

z - 24 lutego 2016, 13:57:24 - *.play-internet.pl
No i?

marcin - 24 lutego 2016, 14:12:00 - *.mielec.mm.pl
W 1 połowie miażdżąca przewaga Stali. Motor miał problemy z wyjściem z własnej połowy nie mówiąc o jakimkolwiek strzale na bramkę. Niestety brak u nas napastnika - mnóstwo niewykorzystanych okazji Andrieja i bardzo słaba gra Sobczaka. Po przerwie zagrał częściowo drugi garnitur. Przy bramce na 1:2 fatalny błąd Steca. Ogólnie dobre zawody Nowak, Cholewiak, Sulewski, Getinger. Poprawnie zagrali Zalepa, Bierzało i częściowo Prokic. Bardzo słabo Sobczak. Po przerwie szarpał Łęti. Żegleń Stec - tragedia. Widać Janusz szykuje ławę dla Libery.

Z relacji - 24 lutego 2016, 14:17:30 - *.google.com (*.254.226.67)
Z obiektywnej relacji live:
Po pierwszej połowie wydawało się, że Stal Mielec odniesie kolejne zwycięstwo tej zimy. Doskonała postawa Motoru w drugich 45 minutach sprawiła, że to gospodarze gonili wynik i mecz kończy kończy się remisem.

KONIU - 24 lutego 2016, 14:18:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niestety mam przeczucie, że Motor nie będzie się liczył w walce o awans do II ligi. Tego stwierdzenia nie opieram na tym meczu sparingowym, tylko ogólnie sytuacji, jaka się dzieje w klubie - zmiany personalne, brak stabilizacji, niewłaściwe zarządzanie.

koko - 24 lutego 2016, 14:30:31 - *.play-internet.pl
Oj koniu weź się zastanów

z - 24 lutego 2016, 14:35:30 - *.play-internet.pl
No i?

laki - 24 lutego 2016, 14:39:18 - *.dynamic.mm.pl
I połowa - zdecydowana przewaga Stali i tylko jedna bramka pomimo wielu dogodnych sytuacji , Motor miał ciężko wyjść z połówki ! II połowa gdy zmieniono pół składu Stali ( 7 zawodników ) Motor zaczął odważnie grać - 2 bramki , mecz zrobił się bardziej wyrównany , Stal wyrównała miała dużo sytuacji Motor też kilka , ogólnie II połowa na remis !

masło - 24 lutego 2016, 14:41:43 - *.static.ip.netia.com.pl (*.168.0.44)
pytanie do kibiców: czy Bogusław Wyparło oficjalnie już zakończył karierę?

Xyz - 24 lutego 2016, 14:46:32 - *.dynamic.mm.pl
Bodzio ofucjalnie jescze jest zawodnikiem i trenerem

Menagero - 24 lutego 2016, 14:48:30 - *.google.com (*.9.25.193)
Motor Lublin nie istnieje jest Spartakus Szarowola.

kibicka - 24 lutego 2016, 15:32:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@KONIU - masz rację, prawdziwi lubelscy kibice nie oczekują awansu przechrzty przeflancowanej do nas znad ukraińskiej granicy, będącej bękartem lubelskiej piłki. Motoru to u nas nie ma od wielu lat jak nastąpiło jego rozwiązanie mimo, że jego kontynuatorem miał być powołany potworek zwany LKP

derek - 24 lutego 2016, 15:48:54 - *.117.22.29
Czy to prawda ze Motór ma od przyszlego sezonu zaczac w 4 lidze ukrainskiej pod nazwa мотор Люблин ?

Berlin - 24 lutego 2016, 16:22:02 - *.dynamic.chello.pl
na sparingu zaznaczyli swoją obecność buraki z Kochanowskiego(Mexico). Oby jak najmniej takich prostaków na meczach ligowych. Wasze miejsce jest w lesie za trójką i nie ruszajcie się stamtąd/błagam/

konio - 24 lutego 2016, 17:11:33 - *.dynamic.chello.pl
Motor niech sie cieszy ze Magiera ich nie trenuje

qqryq - 24 lutego 2016, 17:43:56 - *.dynamic.chello.pl
MOTOR Lublin powinien grać na licencji GÓRNIKA Łęczna zaś w 3 LIDZE na licencji Motoru powinien grać GÓRNIK 1979 Łęczna.

1950 - 24 lutego 2016, 18:11:12 - *.dynamic.chello.pl
menagero,kibicka,derek-nawet wpisy takich trolli są potrzebne psy szczekają,karawana jedzie dalej...kolejny pozyteczny sparing z druzyną z ligi wyzej,było juz 2-0 ze Stalą Stw,oby tak w lidze

Ryss - 24 lutego 2016, 18:43:02 - *.lublin.mm.pl
wiesz co piszesz ggryg wyżej ktoś napisał nie motor tylko Szarowola ,już wiele napisano o tej fuzji więc niech lubelski klub sam sportowo awansuje a nie ślizga się na przejęciu kolejnych licencji, prawdziwi kibice lublina nie chcą żadnych fuzji i nie pisz głupot pozdrawiam kibiców Łęcznej ilublina

jaro - 24 lutego 2016, 19:29:25 - *.87.0.1
Mozna by zapytac na jakim meczu byl nasz "marcinek" skoro Sobczak stwarza dwie 100% sytuacje Prokic poza bramka mogl wywalczyc tylko karnego a lawka juz obsadzona.Ale cos nam to mowi haha

1950 - 24 lutego 2016, 19:42:03 - *.dynamic.chello.pl
jesli juz to kupienie licencji-w celu ucieczki przed bankructwem i długami poprzedników ...zabieg nieładny,stało sie ale chociaz nie było tu kupczenia licencją żeby awansować wyżej lub uniknąć degradacji

Menagero - 24 lutego 2016, 20:01:43 - *.google.com (*.9.25.193)
Lubelska drużyna to Lublinianka a nie Spartakus Szarowola.

dudi - 24 lutego 2016, 20:07:34 - *.mielec.mm.pl
Ja z kolei na bank byłem na innym meczu niź Jaro bo dla mnie też Sobczak kolejny słaby mecz.Żegleń to bramek nie strzela wcale. Łętocha całkiem poprawnie

brel - 24 lutego 2016, 20:07:49 - *.ennet.pl
@Menagero, po co tak się produkujesz. Nie widzisz, że wszyscy cię mają daleko w d...?

Bly - 24 lutego 2016, 20:43:03 - *.toya.net.pl
Bodzio W.Tylko Łódzki Klub Sportowy

syjo - 24 lutego 2016, 21:24:13 - *.ennet.pl
Marcin i Laki. Motor w drugiej połowie dokonał 8 zmian w tym 4 juniorów więc wasze tłumaczenie słabej Stali w drugiej połowie zmianami jest z d...y, zapomnieliście tez dodać że padła trzecia bramka dla Motoru, ale spalonego zauważył TYLKO miejscowy sędzia.

dudi - 24 lutego 2016, 21:55:23 - *.mielec.mm.pl
Akurat spalony był wyrażny.

??? - 24 lutego 2016, 23:00:40 - *.136.246.207
@syjo- i Stal też strzeliła gola który nie został zaliczony bo sędzia pokazał spalonego.

dvs - 24 lutego 2016, 23:59:51 - *.dynamic.chello.pl
a jak tam Sobczak?

KKK - 25 lutego 2016, 0:53:24 - *.180.165.10
Aż z ciekawości zacząłem patrzeć kiedy te 2 drużyny grały ze sobą po raz ostatni w Ekstraklasie.....
Wyszło że w 1992 - nawet później niż mi się wydawało.

chochlik - 25 lutego 2016, 7:53:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Syjo.to tylko sparing.Stali też nie uznał jednej bramki i jednego spalonego odgwizdał gdy Prokić był z piłką przy pustej bramce,.Przecież to nie był mecz o punkty.W innym przypadku Stal nie zmieniłaby 8 zawodników w przerwie i dalej Motor nie wszedłby na połowę Stali

adam - 25 lutego 2016, 8:53:21 - *.50.135.170
Obydwa kluby mają inne cele i potencjały. sparing był pożyteczny dla obu stron. Może kiedys spotkamy się w ekstraklasie. Pozdrowienia dla kibiców Motoru i Stali

klops - 25 lutego 2016, 9:58:54 - *.centertel.pl
świetnie że Radulji gra, czyżby plotki o zakończeniu kariery były tylko głupim żartem? oby!
gdyby tak Łętocha zgubił z 5 kg to byłby z pewnością groźniejszym napastnikiem a i na zdrowie by mu to wyszło

catarsis - 25 lutego 2016, 13:27:01 - *.117.22.29
W weekend Sebastian Ł. w Warce łotał łyche - nie drina ale pare. sorry panowie ale z takim podejsciem nie ma co na niego liczyc

Edwin - 25 lutego 2016, 20:59:37 - *.mielec.mm.pl
Mnie niepokoi słaba postawa w bramce nowego bramkarza Stali-Kozioła...I to nie tylko w tym meczu...

Betony - 26 lutego 2016, 11:11:51 - *.compute.jp-e1.cloudn-service.com
Ekhem, jakbyście nie zauważyli - Motor też zrobił sporo zmian w drugiej połowie.