27 lutego 2016, 14:00 - Płock (Stadion im. Kazimierza Górskiego)
Arkadiusz Reca 10, Jakub Bąk 86

Wisła Płock: 87. Seweryn Kiełpin - 20. Cezary Stefańczyk, 25. Przemysław Szymiński, 5. Bartłomiej Sielewski, 95. Patryk Stępiński - 9. Arkadiusz Reca (68, 16. Fabian Hiszpański), 21. Maksymilian Rogalski, 89. Wojciech Łuczak (68, 23. Piotr Mroziński), 41. Dimityr Ilijew (80, 33. Lukáš Kubus), 7. Damian Piotrowski (68, 10. Jakub Bąk) - 11. Mikołaj Lebedyński (68, 19. Emil Drozdowicz).

Arka Gdynia: 13. Konrad Jałocha - 2. Tadeusz Socha, 29. Michał Marcjanik (46, 3. Krzysztof Sobieraj), 33. Alan, 23. Marcin Warcholak (73, 25. Paweł Wojowski) - 18. Rashid Yussuff (46, 8. Marcus Vinícius), 14. Michał Nalepa (64, 6. Antoni Łukasiewicz), 20. Yannick Kakoko, 10. Mateusz Szwoch (73, 28. Grzegorz Tomasiewicz), 19. Miroslav Božok (46, 7. Dariusz Formella) - 11. Rafał Siemaszko (62, 17. Gastón Sangoy).

żółte kartki: Sielewski, Stefańczyk.

W meczu sparingowym pierwszoligowców Wisła Płock wygrała 2-0 (1-0) z Arką Gdynia.

źródło: własne / Arka Gdynia / Wisła Płock

Dodano: 27 lutego 2016, 15:47:29

tylkoArka - 27 lutego 2016, 15:50:04 - *.skybroadband.com
zaslona dymna ;)

zks - 27 lutego 2016, 15:50:20 - *.plock.mm.pl
Wisła po tak solidnie przepracowanej przerwie i dwoma obozami jest stu procentowym kandydatem do awansu co widać po wynikach sparingów.

TGK - 27 lutego 2016, 15:52:34 - *.142.196.60.metrointernet.pl
Tylko cud sprawi że Wisła w tym sezonie nie awansuje i nie wróci tam gdzie jej miejsce.

waldiAG - 27 lutego 2016, 15:52:52 - *.dynamic.mm.pl
To tylko sparing. W lidze będzie dobrze.

Arek - 27 lutego 2016, 15:53:23 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Arka słabo, co jest?

Płock - 27 lutego 2016, 15:54:04 - *.class146.petrotel.pl
Arka, Zagłębie, Zawisza, możecie powalczyć między sobą ... o drugie miejsce.

PLOCKI - 27 lutego 2016, 15:54:20 - *.dynamic.chello.pl
Nie gadamy - robimy swoje. Kierunek ekstraklasa.

kibic - 27 lutego 2016, 15:59:37 - *.252.c88.petrotel.pl
Jak bym byl postronnym kibicem to bym kibicował w awansie Wiśle. Arka, Sosnowiec, Zawisza tak się napinają i tyle ich w mediach, jacy to oni nie mocni a Wisla? po cichu, bez aktywności w mediach, robi swoje i wygląda to optymistycznie.

kibic - 27 lutego 2016, 16:03:26 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Arka ma konkretnego zmiennika na wszystkich pozycjach poza bramką. Przegrali sparing,ok. Wisła silna jest ale w lidze dwa razy Arka wygrała 2:0 i 4:2 więc bez napinki panowie.Czas na lige.

Daro - 27 lutego 2016, 16:04:08 - *.centertel.pl
Kto byl na meczu niech napisze jak gra bo ja niestety nie moglem sam tego ocenic.

Led - 27 lutego 2016, 16:05:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do Plocki. Kierunek Ex-Klapa !

Olsztyn - 27 lutego 2016, 16:07:51 - *.olsztyn.vectranet.pl
Drużyno o wielu nazwach już macie Ligę Mistrzów? Tak macie w telewizji hehehe Brązowi hej! Bez pozdrowień

jasFasola - 27 lutego 2016, 16:14:16 - *.97.35.105
Nie ma się co podniecać ...Arka wystawiła 18 graczy ,a Wisła 16-tu ... W lidze wyjdzie tylko 11-tu i widać , że w walce o awans liczą sie tylko cztery drużyny ...Czas pokaże kto będzie sie cieszyć ...w Gdyni nikt balonika nie pompuje ..poczekamy ,zobaczymy .Zimny prysznic Arce sie przyda ...

Z boku - 27 lutego 2016, 16:16:14 - *.146.129.207.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Arka na zawodników na ekstraklasę, ale czy na pewno trenera...?

TAG - 27 lutego 2016, 16:17:46 - *.175.238.251.maxnet.net.pl
Hahahaha, ochłoncie troche koledzy z Płocka. To tylko sparing. Lepiej przypomnijcie mi wyniki w lidze I tak o wszystkim zadecyduje liga. W meczach kontrolnych to sobie mozecie wygrywac nawet 10:0 ze wszystkimi.

P - 27 lutego 2016, 16:30:38 - *.dynamic.mm.pl
Jaki by wynik nie był, czy wygrana czy przegrana, zawsze jakiś muł się znajdzie i będzie krytykował.
Co do meczu, przez pierwsze 30 minut Arka nie oddała strzału, potem mecz raczej wyrównany, toczący się w środkowej części boiska. Bramki: Reca po wyjściu sam na sam i założonym kanale bramkarzowi, druga po pięknym rajdzie Hiszpana prawą stroną i wyłożeniu na 5 metr Bąkowi.
Mimo tego, że to sparing, Wisła była w tym meczu lepsza, a wynik powinien być trochę wyższy.

Do TAG - 27 lutego 2016, 16:31:06 - *.dynamic.chello.pl
Przypomnij mi tabele pkt i miejsce..
Wygrany sparing cieszy, zwlaszcza "nad juz ekstraklasowa" Arka!

kibic - 27 lutego 2016, 16:33:49 - *.dynamic.chello.pl
Ciekawe po co Arce był ten sparing. Piłkarze zerwali się rano przed szóstą z łóżek, spędzili ponad 5 godzin w autokarze i wyszli prosto na mecz. Wiadomo że przy zbliżonych potencjałach drużyn to musiało mieć znaczenie. A wynik-mimo że to tylko sparing-ma znaczenie, buduje atmosferę przed ligą, napędza sprzedaż karnetów. Napinka kibiców Wisły śmieszna, szczególnie w kontekście dwóch ligowych łomotów.

Solo - 27 lutego 2016, 16:38:19 - *.centertel.pl
To tylko sparing,przeciez arka dwa razy ich w lidze rozniosla.Niech wejdzie arka i zaglebie bo kibicow maja duzo i dobrych,tylko nie plock tam chodzi po 800 osob. na mecze ligowe i kibice slabi.

TAG - 27 lutego 2016, 16:39:00 - *.175.238.251.maxnet.net.pl
No faktycznie, w sumie to juz awansowaliscie, takiej duzej przewagi nad Arka nie da sie roztrwonic... aaaa zapomnialem 1 punkt to prawie zadna przewaga.

wislak - 27 lutego 2016, 16:43:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo dobry mecz w wykonaniu Wisły. Pierwsze 30 minut totalna dominacja, Arka jedynie robiła granie na afere długimi podaniami, z których nic nie wynikało. Bramka dla Wisły po rajdzie sam na sam Recy i założeniu kanału bramkarzowi. Od 35 minuty mecz bardziej wyrównany, jeszcze w końcówce I połowy mogło być 2:0 kiedy po strzale Lebedyńskiego po rzucie rożnym bardzo dobrze obronił Jałocha. Najlepszy w Wiśle Sielewski, Szymiński, Reca i Stępiński. W Arce wszyscy równo, ale chyna najgroszy Kakoko. II połowa jeszcze bardziej wyrównana, a już na początku bramkę mogł zdobyć Siemaszko, ale Kiełpin wybronił sam na sam po błędzie Łuczaka. Następnie praktycznie bez sytuacji, chaos. Końcówka dobra w wykonaniu Nafciarzy - bardzo dobra zmiana Bąka, Hiszpana i Kubusa. Bramka padła po dobrym zastawieniu się w środku pola przez Kubusa i odegraniu na wolne pole do Hiszpana, który prawym skrzydłem pobiegł do końca i zagrał na 5 metr do pustej bramki Bąkowi. W II połowie najsłabszy w Arce gracz z 17, ten nowy napastnik. Tragedia, szczerze współczuję zmarnowanych pieniędzy na kontrakt. Siemaszko zrobił przez 60 minut milion razy więcej, a przynajmniej biegał
Tak więc powinno za tydzień z Kluczborkiem być bardzo, bardzo dobrze.
Hej ZKS!

P - 27 lutego 2016, 16:44:07 - *.dynamic.mm.pl
XPJ8FZeSvEFobsdwtevqgpvVG&index=1

Solo - 27 lutego 2016, 16:46:08 - *.centertel.pl
Ludzie tylko niech nie awansuje plock,arka i zaglebie awans,spadek nieciecza i podbeskidzie lub leczna i ekstrklasa kibicowsko extra bedzie wygladac.

Solo - 27 lutego 2016, 16:47:59 - *.centertel.pl

PLOCKI - 27 lutego 2016, 16:51:01 - *.dynamic.chello.pl
Warto doddac, ze na SPARINGU ok 1 tys ludzi.

wislak - 27 lutego 2016, 17:15:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Olsztyn
Orlen Wisła Płock - PSG
Grają właśnie piłkarze ręczni w Lidze Mistrzów wiec chyba kolejny powód do Twoich kompleksów

AG - 27 lutego 2016, 17:53:09 - *.dynamic.chello.pl
Zimny prysznic przed ligą się przyda, spowoduje większą koncentrację przed pierwszym meczem. W lidze Arka - Wisła 2-0 i 4-2, więc wątpliwości nie ma żadnych ...

PLOCKI - 27 lutego 2016, 17:57:54 - *.dynamic.chello.pl
To byl kilka miesiecy temu... takze jak widac powod do zmartwien macie...

M - 27 lutego 2016, 18:41:43 - *.146.67.185.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do AG. Wisła pierwsza w tabeli więc wątpliwości nie ma żadnych, kto jest najlepszy.....Sparing mniej istotny ale chyba Arka nie chciała go przegrać? Na pewno była słabsza.

M - 27 lutego 2016, 18:44:58 - *.146.67.185.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Solo - 27 lutego 2016, 19:22:59 - *.centertel.pl
3m. dle plocka zarezorwowane,modle sie zeby nie weszli oslabia kibicowsko ekstraklase.Awans arka i zaglebie.

max - 27 lutego 2016, 20:01:17 - *.client.duna.pl
Sparing jak sparing ważne to co w lidze .Nie chce się wypowiadać co do awansu za wcześniej bo do końca jeszcze daleko a może być to spełnienie moich marzeń i powrót Wisełki do ekstraklasy oby tym razem się udało

M - 27 lutego 2016, 20:03:09 - *.146.67.185.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
solo pomódl się o rozum dla siebie, bo co zrobisz jak Wisła Awansuje?
Nie chcę Cię straszyć ale Wisła już z Arką i Sosnowcem rozegrała po dwa mecze. Do końca rozgrywek zostało tylko 14 meczy. Wisła ma największe szanse na awans ze wszystkich drużyn. Aha i do tego z Zawiszą gra u siebie.

Heh - 27 lutego 2016, 20:25:31 - *.play-internet.pl
Nie wiem czemu Arka nie zagrała choć przez chwilę podstawowym składem. A powinna bo to już po początek sezonu. I tak w lidze od zawsze niszczyła Wisłe.

Solo - 27 lutego 2016, 20:34:02 - *.centertel.pl
plock i tak 3m. Awans ARKA I ZAGLEBIE kibicowsko ekstra dla ekstraklasy.

LEO - 27 lutego 2016, 20:39:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie ma się co denerwować

VViślak - 27 lutego 2016, 20:41:43 - *.189.c91.petrotel.pl
Solo kibicowsko Sosnowiec ? Bez Legii to nie ma Zagłębia.

gvxxv - 27 lutego 2016, 22:08:15 - *.class100.petrotel.pl
Zwlaszcza zaglebie kibicowsko 700 biletow do plocka z czego ponad 500 legi hahha

SportZS - 27 lutego 2016, 22:18:53 - *.centertel.pl
W plokcu na orlenie ZAGLEBIA 385 osob LEGIA 395 osob OLIMPIJCZYKOW 20 osob.Dla kumatych plock sie nie liczy proste.Opis na TMK. SPORTOWE ZAGLEBIE!

autor - 28 lutego 2016, 0:27:31 - *.class99.petrotel.pl
Podstawowy skład zakończył poprzednią rundę na pozycji lidera. Do tego w tym momencie mamy najmocniejsza ławkę rezerwowych w całej lidze. Oby się udało dotrwać do końca sezonu bez kontuzji Kiełpina, a o awans możemy być w miarę spokojni.

KONIU - 29 lutego 2016, 9:48:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oby Wisła pokazała dobrą formę z lidze i przypieczętowała awans do Ekstraklasy.

Cwelplock - 29 lutego 2016, 11:08:37 - *.opera-mini.net (*.61.137.62)
Wisła Płock???? a co to .urwa jest????? Ktoś wie ilu oni mają kibiców? Termalica na zdecydowanie więcej!!! ;) ewidentnie widać, że tym wieśniakom wystaje z koszulki metka zawistnej paly ;) wy dostaniecie, ale ekstrapale w te wasze nafciarskie brudne mordy ;) Zagłębiu jak i połowie tej ligi kibicowsko nie sięgacie nawet do podeszwy od buta ;)

P - 29 lutego 2016, 19:30:40 - *.dynamic.mm.pl