30 stycznia 2016, 10:30 - Tychy (boczne boisko Stadionu Miejskiego Tychy)
GKS Tychy 3-0 Pniówek Pawłowice
Artur Pląskowski 15, Bartosz Rutkowski 83, Marcin Wodecki 84

GKS Tychy: (I połowa) Marek Igaz - Mateusz Grzybek, Tomasz Górkiewicz, Kamil Juraszek, Maciej Mańka - Dawid Błanik, Wojciech Szumilas (29 Mariusz Zganiacz), Michał Glanowski (29 Robert Dymowski), Daniel Duda, Mateusz Mączyński - Artur Pląskowski. (II połowa) Paweł Florek - Michał Łęszczak, Kamil Juraszek, Michał Biskup, Marcin Radzewicz - Bartosz Rutkowski, Mariusz Zganiacz (60 Stepan Hirśkyj), Robert Dymowski (60 Mateusz Bukowiec), Łukasz Grzeszczyk, Marcin Wodecki - Maksym Kowal.

Pniówek Pawłowice: (I połowa) Michał Podolak - Rafał Adamek, Karol Goik, Tomasz Kukla, Dawid Oszek - Łukasz Polak, Szymon Ciuberek, Michał Szczyrba, Kamil Kucharski - Tomasz Zyzak, Szymon Gałecki. (II połowa) Michał Podolak - Arkadiusz Przybyła, Karol Goik, Tomasz Kukla (66 Rafał Adamek, 78 Radosław Babisz), Kamil Glenc - Kamil Benauer, Szymon Ciuberek (68 Szymon Gałecki), Kamil Kostecki, Michał Szczyrba (81 Błażej Bawoł), Przemysław Węgrzyn - Marcin Sobczak.

żółta kartka: Hirśkyj.

sędziował: Daniel Kruczyński (Żywiec).

W 28. minucie Artur Pląskowski (GKS Tychy) nie wykorzystał rzutu karnego (Michał Podolak obronił).

W meczu sparingowym GKS Tychy wygrał z trzecioligowym Pniówkiem Pawłowice Śląskie 3-0 (1-0).

źródło: własne / GKS Tychy / Strefa Pszczyńskiego Sportu / Sportowa Silesia

Dodano: 30 stycznia 2016, 12:10:09

HJK - 30 stycznia 2016, 12:16:20 - *.ssp.dialog.net.pl
Czy Kamil Juraszek testowany z 3 ligowej Lechii Dzierżoniów zostaje w Tychach?

kibic - 30 stycznia 2016, 12:18:34 - *.dynamic.chello.pl
Kolejne zwycięstwo,to cieszy. Gdzie jest baletnica?

gks - 30 stycznia 2016, 13:05:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nareszcie jakiś napastnik co bramki strzela...

pyskacz - 30 stycznia 2016, 13:22:53 - *.dynamic.chello.pl
baletnica sie przeforsowala na "treinngu silowym". ma mega zakwasy na tricu i dostal wolne.

jo - 30 stycznia 2016, 14:21:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Oby tak w lidze. Pozdro z Łazisk Górnych

zTychNajle - 30 stycznia 2016, 19:15:29 - *.dynamic.chello.pl
Trenerze Kiereś trzeba oduczyć piłkarzy, po straconej akcji nie należy użalać się nad sobą lub innym graczem który źle zagrał piłkę!!!! Tylko nogi za pas i z powrotem wracać po odbiór piłki.

gbr22 - 30 stycznia 2016, 21:00:11 - *.150.149.206.internetia.net.pl
Ta wasza baletnica miała udział przy 2 bramkach, a mogła i przy 3 gdyby ktoś dostawił nogę do piłki wyłożonej do ustaka.