16 stycznia 2016, 12:00 - Grodzisk Wielkopolski (boczne boisko stadionu Dyskobolii)
Chojniczanka Chojnice 0-2 Górnik Zabrze
Sebastian Steblecki 27, Maciej Korzym 49

Chojniczanka Chojnice: Artur Haluch (46 Damian Podleśny) - Wojciech Lisowski, Marcin Biernat, Damian Garbacik, Przemysław Pietruszka - Bartłomiej Niedziela, Jakub Mrozik, Maciej Kostrzewa, Paweł Zawistowski, Patryk Mikita - Andrzej Rybski. W II połowie grali także: Piotr Kieruzel, Rafał Grzelak, Tomasz Prusaczyk, Dawid Machalewski, Piotr Kręcki, Jacek Podgórski.

Górnik Zabrze: Sebastian Przyrowski (46 Radosław Janukiewicz) - Dominik Sadzawicki (46 Paweł Golański), Adam Danch (46 Bartosz Kopacz), Mārcis Ošs (46 Ołeksandr Szeweluchin), Mariusz Magiera (46 Ken Kallaste) - Łukasz Madej (46 Roman Gergel), Rafał Kurzawa (46 Szymon Matuszek), Bartosz Pikul (46 Bartłomiej Gajda), Aleksander Kwiek (46 Armin Ćerimagić), Sebastian Steblecki (46 José Kanté) - Szymon Skrzypczak (46 Maciej Korzym).

żółta kartka (Chojniczanka): Lisowski.

źródło: własne / Górnik Zabrze / Chojniczanka Chojnice

Dodano: 16 stycznia 2016, 13:40:18

Górny Śląs - 16 stycznia 2016, 13:45:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pierwszy:d Górnik w tym roku puchary pewne info. O Maćku co się stało!!!

naku - 16 stycznia 2016, 13:47:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Byle korzym znów się nie wystrzelał w sparingach, a lidze pacyfista bo nie odda ani jednego strzalu x.x

k - 16 stycznia 2016, 14:10:30 - *.internetia.net.pl
Przyrowski czyste konto :D

poswojemu - 16 stycznia 2016, 14:41:04 - *.mysmtps.com
Jak się prezentują póki co Kallaste i Oss? Coś z nich będzie w Zabrzu?

JohnyKSG - 16 stycznia 2016, 14:52:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo nie smiejcie się z Korzyma,bo jak zaskoczy to wam jeszcze pokaże.Przedtem nie przepracował okresu przygotowawczego.Będzie dibrze jak się zgrają

KSG - 16 stycznia 2016, 15:44:17 - *.zabrze.vectranet.pl
Gruby przepracował okres przygotowawczy w Podbeskidziu.

aaa - 16 stycznia 2016, 15:56:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jest szansa na 15 miejsce

TGZ - 16 stycznia 2016, 16:28:34 - *.dynamic-ra-3.vectranet.pl
no to jak to jest ???? jak remisują lub przegrywają to mówimy że to dobrze ,bo to okres przygotowań lub że w lato wygrywali a w lidze potem słabo !! ,a jak teraz wygrali sparing to wszyscy jesteśmy zadowoleni !!! wytłumaczcie mi to !!

gery - 16 stycznia 2016, 16:50:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
górnik spadek- pewne info

Jaro_KSG - 16 stycznia 2016, 18:22:30 - *.96.228.146
@TGZ Bo to jest tak:Czy Wygrywasz czy nie My i tak Kochamy Cie w Naszych sercach Górnik i na dobre i na zle!

o! - 16 stycznia 2016, 18:59:15 - *.215.200.239-internet.zabrze.debacom.pl
gery mo ała-pewne info

kibic - 16 stycznia 2016, 19:19:57 - *.trans.net.pl
Czemu nie grał Sobol i Grendel

bvdgks - 16 stycznia 2016, 19:20:03 - *.146.9.47.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szczewa wygrli sparing niesamowite pozdrawiam te 6 milionów kibiców przydupasy Gieksy

kibic - 16 stycznia 2016, 20:11:26 - *.dynamic.mm.pl
klub emeryta z zabrza...z dobrego źródła wiem, że szykują się na 1 ligę

Wild - 16 stycznia 2016, 20:24:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Korzym strzelił gola, bo źle trafił w piłkę. Przypadki chodzą po ludziach. Jak przyjdą mecze ligowe to na 100% będzie wystrzelany! P.s. A dlaczego on nie ma jeszcze zakazu stadionowego? Moi znajomi za to samo co on zrobił już rok nie mogą wchodzić na stadion! Są równi i równiejsi dla PZPN???

Cantona - 16 stycznia 2016, 22:46:24 - *.static.ip.netia.com.pl
Chcę zobaczyć wasz cudowny ból zakonczenia pleców w maju, kiedy Górnik utrzyma się w Ekstraklasie i to w całkiem dobrym stylu :D

gRucha - 17 stycznia 2016, 11:16:45 - *.static.ip.netia.com.pl