20 lutego 2016, 15:00 - Niechorze (boczne boisko Kompleksu sportowo-rekreacyjnego)
Błękitni Stargard Szczeciński 1-1 Chojniczanka Chojnice
Tomasz Pustelnik 40 - Marcin Krzywicki 31

Błękitni Stargard Szczeciński: Przemysław Wróbel - Franciszek Siwek, Tomasz Pustelnik, Patryk Baranowski, Patryk Bednarski, Maciej Więcek, Wojciech Fadecki, Paweł Lisowski, Maciej Kazimierowicz, Bartosz Flis, Michał Magnuski. W II połowie grali także: Marek Ufnal, Radosław Wiśniewski, Tomasz Kamiński, Grzegorz Szymusik, Piotr Wojtasiak, Bartłomiej Zdunek.

Chojniczanka Chojnice: Damian Podleśny - Przemysław Czerwiński (46 Bartłomiej Niedziela), Marcin Biernat, Piotr Kieruzel (46 Damian Garbacik), Przemysław Pietruszka - Łukasz Kosakiewicz, Maciej Kostrzewa, Paweł Zawistowski, Rafał Grzelak (46 Andrzej Rybski), Maciej Rogalski - Marcin Krzywicki.

W meczu sparingowym Błękitni Stargard Szczeciński zremisowali 1-1 (1-1) z Chojniczanką Chojnice.

źródło: własne / Chojniczanka Chojnice / Błękitni Stargard Szczeciński

Dodano: 20 lutego 2016, 16:36:43

Płock - 20 lutego 2016, 16:39:57 - *.146.131.179.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
KRZYWY!!!!

miki - 20 lutego 2016, 17:59:02 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Niestety ten obóz w Niechorzu niezbyt udany.

aaa - 20 lutego 2016, 19:26:40 - *.petrus.pl
Po czym tak wnosisz @miki? Wyniki całkiem standardowe, choć tracimy nieco mniej bramek niż w lidze. Jak dla mnie jest właśnie bardzo przyzwoicie i zapewnimy sobie spokojny ligowy byt.

erawa - 20 lutego 2016, 20:38:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Super Krzywy , oby tak dalej i kupon wejdzie w sts !

miki - 20 lutego 2016, 21:00:13 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Liczyłem dzisiaj również na zwycięstwo ponieważ grali z zespołem niższej klasy rozgrywkowej.Szkoda tej straconej bramki.

m - 20 lutego 2016, 21:18:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to tylko sparing i sam wynik jest drugorzędny

Tree - 21 lutego 2016, 0:02:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Krzywy rządzi!

Krzych49 - 21 lutego 2016, 11:27:57 - *.dynamic.chello.pl
Redakcjo, nauczcie się wreszcie, iż Stargard nie jest Szczeciński !!!!

Strargard - 21 lutego 2016, 11:32:22 - *.dynamic.chello.pl
Dlaczego Szczeciński ???

aaa - 21 lutego 2016, 14:50:16 - *.petrus.pl
@miki, mimo wszystko uważam że wynik w sparingach zupełnie się nie liczy. Tutaj trzeba testować, ustawiać, poprawiac zgranie. Wiadomo, że fajnie byłoby wygrać, ale wolę nieco gorsze wyniki w sparingach i zwycięstwa w lidze niż odwrotnie.

td - 21 lutego 2016, 19:30:34 - *.petrus.pl
Popieram Ciebie .Jeszcze jedno od tej serii dopingujemy wszyscy żywiołowo Piłkarze o to proszą.