13 lutego 2016, 12:00 - Radom (boczne boisko stadionu MOSiR)
Radomiak Radom 0-5 Legionovia Legionowo
Robert Hirsz 40 (k), 55, 60, Hubert Tylec 77, Marcin Kozłowski 85

Radomiak Radom: (I połowa) Michał Kula - Maciej Wasilewski, Kamil Kościelny, Maciej Świdzikowski, Jakub Cieciura, Paweł Wolski, Chinonso Agu, Mateusz Radecki, Dariusz Brągiel, David Kwiek, Krzysztof Ropski. (II połowa) Adrian Szady - Maciej Wasilewski (69 Kamil Kościelny), Norbert Jędrzejczyk, Karol Kucharski, Jakub Cieciura, Radosław Mikołajczak, Marcin Gawron, Włodzimierz Puton, Michał Chrabąszcz, Krystian Puton, David Kwiek (63 Krzysztof Ropski).

Legionovia Legionowo: Mikołaj Smyłek - Mikołaj Grzelak (46 Maciej Goliński), Michał Grudniewski, Aleksandar Bajat (46 Leon Leuštek), Krzysztof Michalak (46 Krystian Miś) - Wojciech Kalinowski (62 Hubert Tylec), Jarosław Wieczorek (53 Łukasz Wolsztyński), Sebastian Milewski (50 Łukasz Kopka), Rafał Wolsztyński (30 Krystian Wójcik), Hubert Tylec (30 Marcin Kozłowski) - Robert Hirsz (62 Rafał Wolsztyński).

czerwona kartka: David Kwiek (63. minuta, Radomiak, za uderzenie rywala).

Legionovia Legionowo wygrała w sparingu 5-0 (1-0) z Radomiakiem Radom.

źródło: własne / Radomiak Radom / Łączy Nas Legionowo

Dodano: 13 lutego 2016, 13:43:37

sopel - 13 lutego 2016, 13:45:27 - *.dynamic.chello.pl
Magnolia nieźle ich musiał zajechać, że takie baty zebrali...

greg - 13 lutego 2016, 13:53:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bravo Novia !!! oby tak w lidze

Lego - 13 lutego 2016, 13:53:28 - *.136.244.208
3 liga 3 liga Radomiak.....

gregor13 - 13 lutego 2016, 14:16:05 - *.radom.vectranet.pl
Nie ma się co spinać...
Sparing z reguły służy przećwiczeniu jakichś schematów gry. Legionovia ćwiczyła warianty gry z wydatną pomocą "sędziego". Dwie bramki sprzedane przez "niesprawiedliwego" (naciągnięty karny przy wcześniejszym faulu na Kuli i ewidentne zatrzymanie ręką akcji Radomiaka w środku pola i puszczenie kontry Legionovii), czerwona kartka dla Kwieka sprowokowana przez graczy Legionovii (co ciekawe, za naruszenie nietykalności zawodnika i rękoczyny ze trzech grajków z Legionovii powinno wylecieć razem z Kwiekiem, nie było nawet jednej żółtej kartki...). Także ten sparing gdzieś od 60 minuty można było spokojnie zakończyć, przeliczyć sędziemu zęby i udać się na herbatę.

dfd - 13 lutego 2016, 14:18:45 - *.algo.radman.pl
Nie ma tragedii, to tylko sparing. Wiele zespołów dziś grających z 1 czy 2 ligi przegrało z drużynami z niższych lig więc przegrana z zespołem z tego samego poziomu to nic takiego.

Johnny - 13 lutego 2016, 15:14:48 - *.146.138.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zaraz będzie że Radomiak bez 12 grajków, że drugim garniturem itp itd że to tylko sparing, że sędzia a potem wyjdą na dwór i znów kolejny stres przed spotkaniem chłopaków z Broni i Pilicy.

Rolf - 13 lutego 2016, 15:35:53 - *.dynamic-ra-3.vectranet.pl
Johnny nie wypisuj farmazonów i przestań brać psychotropy.

@haha - 13 lutego 2016, 16:31:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie oszukujcie się ze to tylko sparing.Legionovia dokonała kilku fajnych transferów i pokazuje Wam miejsce w szeregu

@haha - 13 lutego 2016, 16:36:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo...gregor13 typowy kibic Radomiaka.Przegrali sparing,bo sędzia drukował.Buhahahahahah

Rolf - 13 lutego 2016, 16:41:53 - *.dynamic-ra-3.vectranet.pl
@haha idź i nie ośmieszaj się więcej. Każdy ma prawo do wypowiedzenia swojego zdania, a ty zwyczajnie się napinasz.

@haha - 13 lutego 2016, 16:55:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja się nie napinam.Sorki,ale to kibice Radomiaczka się napinają i piszą że Legionovia"kupiła sparing".Po każdym meczu Radomiaka wchodzę na forum i pękam ze śmiechu.

bolo1910 - 13 lutego 2016, 16:56:25 - *.centertel.pl
Gregor napisał dokładnie jak było poza tym ze przy wyniku 0:1 Kwiek dwa razy obok poprzeczkę i moglobyc różnie a poza tym Legionovia dziś lepsza a w lidze bedzie odwrotnie...

Rolf - 13 lutego 2016, 16:57:06 - *.dynamic-ra-3.vectranet.pl
To jeden coś tam palnął i nie ma co się tym sugerować.

bolo1910 - 13 lutego 2016, 16:59:30 - *.centertel.pl
Gregor napisał jak było poza tym za przy 0:1 Kwiek dwa razy obil poprzeczke

@haha - 13 lutego 2016, 16:59:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzisz rolf.Bolo twierdzi tak samo///Podejrzewam że do jutra będzie z 10takich wpisów

@haha - 13 lutego 2016, 17:01:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobra.Daje Wam spokój.Natłukliście punktów jesienią,to się może utrzymacie

bolo1910 - 13 lutego 2016, 17:03:46 - *.centertel.pl
@haha...byles na meczu? Bo ja tak i widziałem co widziałem...Legionovia skuteczniejsza a sędzia pożal sie boze

bzikolandi - 13 lutego 2016, 18:02:05 - *.play-internet.pl
d=17325
Legionovia jeszcze zamiesza i pozabiera punkty, naprawde fajnie to wyglada.
jesli chodzi o Radomiaka to od poczatku okresu przygotowawczego ma pod gorke, w pewnym momencie 14-15 zawodnikow na treningach.. milym zaskoczeniem to forma Kvieka, oby tak dalej..

Primeradiv - 13 lutego 2016, 18:03:32 - *.dynamic.mm.pl
@haha
poczekaj dziecko zakompleksione na lige ....
następne rozgrywki 2016/2017 - Radomiak II liga , Broń IV liga

bzikolandi - 13 lutego 2016, 18:05:55 - *.play-internet.pl
Na minus obrona Radomiaka..w porownaniu z runda jesienna. Miejmy nadzieje ze najgorsze za nami..

zenek - 13 lutego 2016, 19:30:17 - *.dip0.t-ipconnect.de
na minus zwłaszcza lewa strona... chyba Cięciura w drugiej połowie tam grał... chyba dwie bramki po jego stronie a mogło być ich więcej.... duzo strat....bez napinki takie wrażenia po obejrzeniu skrótu meczu

Johnny - 13 lutego 2016, 21:19:04 - *.146.134.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dziewczęta z Radomiaczka dobrze poczekamy na ligę a na razie pi tym wyniku wiecie co robić ;)

on - 13 lutego 2016, 22:09:20 - *.centertel.pl
nawet jeśli to sparing... trzeba zap.. można przegrać, ale nie taką różnicą goli... niektórzy odmawiają sobie jedzonka by za wami jeździć... pamiętajcie o tym!!!

on - 13 lutego 2016, 22:12:50 - *.centertel.pl

Dzierzków - 13 lutego 2016, 22:18:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Walczyć trenować Radomiak musi panować! Do góry łeb i zap....na treningach. Będzie ok! Ale trzeba wszystko to wybiegać i wywalczyć. Nikt się przed Radomiakiem nie położy...Gratki dla Legionovii. 5 z przodu robi wrażenie. Pozdrawiam normalnych. Tylko Radomiak!!!

Rolf - 13 lutego 2016, 23:25:03 - *.dynamic-ra-3.vectranet.pl
@Johnny zbłąkana dziewczynko znowu wzięłaś za dużo psychotropów.

typp - 14 lutego 2016, 18:29:07 - *.134.65.143
Trener Magnuszewski w Radomiaku jest słaby. Ewidentnie widać, że ma chaos w drużynie i w efekcie taki wynik 0:5, mimo tego że sprowadzili wileu nowych podobno lepszych piłkarzy jak Szady, Mikołajczak i inni. Nie widać tego w grach sparingowych.

CrossRhode - 14 lutego 2016, 22:50:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl