23 stycznia 2016, 12:00 - Stargard (Euroboisko)
Błękitni Stargard Szczeciński 1-0 Gwardia Koszalin
Robert Gajda 68

Błękitni Stargard Szczeciński: Marek Ufnal - Wojciech Baszak (Franciszek Siwek), Tomasz Pustelnik (Patryk Baranowski), Maciej Liśkiewicz (Arkadiusz Jasitczak), Grzegorz Szymusik, Tomasz Kamiński (Bartłomiej Zdunek), Paweł Lisowski (Patryk Bednarski), Maciej Kazimierowicz (Jarosław Piskorz), Radosław Wiśniewski (Maciej Więcek), Jakub Okuszko (Robert Gajda), Michał Magnuski (Sebastian Inczewski).

Gwardia Koszalin: Patryk Wójcik - Norbert Dondera (Patryk Sobiegraj), Michał Szałek, Maciej Stańczyk, zawodnik testowany (Bartłomiej Oleszczuk) - Daniel Wólkiewicz (Fabian Słowiński), Sebastian Ginter (zawodnik testowany), Junpei Shimmura, Robert Ziętarski, Mateusz Kołodziejski (Kacper Wąsowicz) - zawodnik testowany (Cezary Palus).

Błękitni Stargard Szczeciński wygrali 1-0 (0-0) w sparingu z trzecioligową Gwardią Koszalin.

W zespole Błękitnych wystąpił nowy zawodnik - Paweł Lisowski (ostatnio Bytovia Bytów).

adi4567 - 23 stycznia 2016, 14:45:49 - *.stargard.mm.pl
Kiedy można się spodziewać składów? Wiem, od kolegi że Błekitni 1 połowę grali z Pierwszym składem, ale nie wiem jak z druga połową

Zst - 23 stycznia 2016, 14:48:06 - *.centertel.pl
Słabo to wygląda! Wygrana tylko cieszy Ale tylko 1:0 ! Błękit przyzwyczaił swoich kibiców do lepszych wyników niż obecnie

Jaho - 23 stycznia 2016, 15:48:18 - *.szczecin.mm.pl
Trudno tu mówić o podstawowym składzie, bo zarówno w 1. jak i 2. połowie grali zawodnicy z jesieni + nowi testowani. Ufnal bronił drugą połowę, w 1. był Wróbel. Ogólnie w 1 połowie to piach z naszej strony, Gwardia lepsza i groźniejsza, zaś w 2 - lepsza nasza gra.

Jaro - 23 stycznia 2016, 21:52:05 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Pierwsza połowa to Gwardia pokazała jak się gra w piłkę. W drugiej przewaga bo widać było że w Gwardi zmiany i młodzieży dużo było.
nie wyglądało to za dobrze. W pierwszej klepali nas w drugiej zaś dobrze Gwardia się broniła.

ksena - 24 stycznia 2016, 10:47:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A gdzież to nasz pieszczoszek Arielek się zaprzepaścił?

Neuer 1986 - 24 stycznia 2016, 13:49:03 - *.168.88.212
Do Ksena:Nie jestem ze Stargardu,ale Wawszczyk chyba jeszcze leczu uraz.

Neuer 1986 - 24 stycznia 2016, 20:41:41 - *.static.espol.com.pl
leczy.

dziczek - 25 stycznia 2016, 13:20:19 - *.teleton.pl
Wróble w ogóle nie bronił ponoć na treningu zbiła bark także nie wiem kto pisał wcześniejszy komentarz. Pierwsza połowa zdecydowanie dla gości druga bardziej wyrównana - stary wyjadacz Gajda wykończył dobre dośrodkowanie innego doświadczonego zawodnika Błękitnych Jarka Piskorza (choć piłka po rykoszecie była)a Ariel jeszcze leczy kontuzję i chyba jak w połowie rundy będzie mógł grać to będzie zadowolony.