3 lutego 2016, 13:30 - Wałbrzych (boisko przy Hotelu Aqua Zdrój)
Ślęza Wrocław 1-3 Raków Częstochowa
Adrian Bergier 41 - Rafał Figiel 68 (k), Piotr Malinowski 72, Damian Warchoł 77

Ślęza Wrocław: Marcin Gąsiorowski (46 zawodnik testowany) - Dawid Molski, Jacek Mądrzejewski (46 Cezary Wyglądacz), Damian Celuch, Kajetan Łątka (46 Andrzej Korytek), Adam Miazgowski, Konrad Kątny (46 zawodnik testowany), Mateusz Kluzek, Jakub Bohdanowicz, Paweł Niewiadomski (46 zawodnik testowany), Adrian Bergier (46 Jakub Jakóbczyk).

Raków Częstochowa: Maciej Mielcarz (46 Mateusz Kos) - Adam Waszkiewicz, Błażej Cyfert, Adrian Klepczyński, Łukasz Góra - Dariusz Pawlusiński, Carlinhos (77 Dominik Bronisławski), Łukasz Kmieć, Rafał Figiel, Piotr Malinowski - Damian Warchoł.

W swoim drugim dzisiejszym meczu sparingowym drugoligowy Raków Częstochowa wygrał z trzecioligową Ślęzą Wrocław 3-1 (0-1).

źródło: własne / Raków Częstochowa / Ślęza Wrocław

Dodano: 3 lutego 2016, 15:24:03

herkules - 3 lutego 2016, 15:31:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dziadek Mielcarz jeszcze broni

maro - 3 lutego 2016, 15:33:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co z Waszkiewiczem? Raków kupuje go od Jagi?

Kris - 3 lutego 2016, 15:54:49 - *.internetdsl.tpnet.pl
moglibyście podać skład Ślęzy? Ten Raków mało kogo interesuje.

janek - 3 lutego 2016, 16:08:40 - *.static.ip.netia.com.pl
do Krisa - i tu byś się zdziwił

sdf - 3 lutego 2016, 16:26:15 - *.play-internet.pl
Warchoł to największy wymiatacz tej ligi 13meczy/10 goli i to jako pomocnik! Szaczun! Az dziwne nie ma ofert z ex i zagranicy.

@sdf - 3 lutego 2016, 17:01:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chyba właśnie ma.

@haha - 3 lutego 2016, 17:42:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ślęza grała w rezerwowym składzie,Raków w najmocniejszym...Mecz bardzo wyrównany

agsga - 3 lutego 2016, 21:28:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sleza w pierwszej połowie jak widać grała bez swojego najlepszego strzelca Rajtera a mimo to pierwsza polowe wygrała i jak czytamy na stronie Raków oddał tylko 2nie groźne strzały na bramkę wrocławian. W drugiej połowie zszedł trzon starszych zawodników a weszła młodzież, dlatego druga połowa 3:0, Raków przez cały mecz grał pierwszym składem

w - 3 lutego 2016, 23:10:01 - *.play-internet.pl