6 lutego 2016, 12:00 - Wałbrzych (boczne boisko Stadionu 1000-lecia)
Chrobry Głogów 1-3 Raków Częstochowa
Paweł Wojciechowski 56 - Rafał Figiel 16 (k), Carlinhos 37, Marcin Przybylski 84

Chrobry Głogów: Mariusz Rzepecki (60 Karol Szymański) - Robert Pisarczuk (46 Paweł Wojciechowski), Mateusz Długołęcki (60 Michał Michalec), Michał Michalec (30 Gracjan Horoszkiewicz), Karol Hodowany (60 Adam Samiec), Mateusz Machaj (60 Piotr Niewieściuk), Patryk Malinowski, Marcel Gąsior, Michał Ilków-Gołąb, Damian Sędziak (46 Bartosz Machaj), Maciej Górski (60 Michał Bednarski).

Raków Częstochowa: (I połowa) Maciej Mielcarz - Kamil Sabiłło, Adam Mesjasz, Adrian Klepczyński, Łukasz Góra, Marcin Przybylski, Carlinhos, Łukasz Kmieć, Rafał Figiel, Piotr Malinowski, Damian Warchoł. (II połowa) Mateusz Prus - Kamil Sabiłło (70 Kamil Wojtyra), Błażej Radler, Błażej Cyfert, Adam Waszkiewicz, Dariusz Pawlusiński, Marcin Przybylski, Jakub Piątek, Dominik Bronisławski, Dawid Kamiński, Damian Warchoł (70 Daniel Rumin).

W rozegranym w Wałbrzychu sparingu drugoligowy Raków Częstochowa pokonał 3-1 (2-0) pierwszoligowego Chrobrego Głogów.

źródło: własne / Raków Częstochowa / Chrobry Głogów

Dodano: 6 lutego 2016, 13:39:07

maro - 6 lutego 2016, 14:00:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
uuu słabiutko ChG ale skład fatalny. Czemu nie ma tylu zawodników????????

Dpl - 6 lutego 2016, 14:01:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Chrobry ! Brak Podstawowych Obroncow Ktorzy Odeszli,jest widoczne. Napewno Trener Mamrot Wypowie sie ze jest brak zgrania w ChG !

Expert - 6 lutego 2016, 14:14:52 - *.centertel.pl
Slabiutki ten glogow ale utrzymanie w 1L juz prawie maja..

Raków - 6 lutego 2016, 14:18:00 - *.opera-mini.net (*.146.11.38)
Brawo Raków 1 liga będzie nasza

Atp - 6 lutego 2016, 14:37:28 - *.play-internet.pl
Nie podniecajcie sie tak rakowiacy, nie od dzis wiadomo ze zmiennicy w CHG slabiutcy. Glosy o 1 lidze przedwczesne. Z pierwsza jedenastka na pewno bylyby srogie bęcki

Lch - 6 lutego 2016, 14:43:13 - *.dynamic.chello.pl
Przecież Raków też nie grał pierwszą jedenastką, także nie bądź taki pewny.

Max - 6 lutego 2016, 14:53:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A gdzie Szczepaniak w ChG ?!

maro - 6 lutego 2016, 14:56:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niektórzy z was są gorsi niż stare baby na targu. Przegrają i zaczyna się jazgot.
A nie zauważyliście że odpoczywał dziś szkielet drużyny w postaci Drewniaka, Szczepaniaka, Janickiego, Kościelniaka, Ziemniaka? Poza tym zestawienie eksperymentalne. Jak na mocnych przeciwników graliśmy 1 jedenastką to wygrywaliśmy z Zagłębiem Lubin czy do połowy ze Śląskiem.
Sparing to sparing, liczy sie sprawdzenie składu i potrenowanie opcji taktycznych. Jakby dziś grała pierwsza jedenastka to pewnie wynik byłby odwrotny

Led - 6 lutego 2016, 15:20:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Za Tydzien z Lechem becki,niestety.

itp - 6 lutego 2016, 15:23:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Led jak zwykle przeżywke robisz. Bedzie git nie martw sie

1976 - 6 lutego 2016, 18:28:05 - *.opera-mini.net (*.146.135.164)
Ale osioly w tym Głogowie mieszkaja! Jak z kims przegraja to odrazu wyliczaja kogo nie było ale jak wygrywaja to wtedy optymalny to był skład! Tylko ze w lubinie nie gral Mateusz Machaj i wygrali bo mozna by bylo powiedziec iz lubin dal szanse mlodym, ale kogo to wynik to wynik, choc to tylko sparing. Miedz tez przegrala dwa sparingi w drugich połowach gdzie teoretycznie zmienicy graja lub testowani. I uwazam to za sygnal zly bo zmienicy nie daja rady a jednym skladem sie nie pojedzie zadaleko

ML - 6 lutego 2016, 20:10:12 - *.dynamic-ra-3.vectranet.pl
@osiola-kompromitujesz się analfabeto!

1976 - 6 lutego 2016, 20:47:51 - *.opera-mini.net (*.146.9.93)
Ml nie udawaj takiego inteligenta, bo kto mi zabroni nazwac pajacy osiołami! Co moze mialem napisac osiołki by tobie pasowało? ml Ośle tak miałem ochote napisac a ty pewnie gruche uderzyles z radosci? a cos w temacie piłki?

1976 - 6 lutego 2016, 20:47:53 - *.opera-mini.net (*.146.9.93)

Medalikarz - 6 lutego 2016, 22:58:22 - *.146.131.81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pani CZESTOCHOWA bez rakowa

1921 - 6 lutego 2016, 23:23:42 - *.dynamic.mm.pl
@1976
nie ma czegoś takiego jak "osioły" prawidło powinno być "OSŁY".

Lch - 7 lutego 2016, 2:47:20 - *.dynamic.chello.pl
Każdy Medalikarz wie, że w Częstochowie tylko Raków. A ty podróbo wyżej jesteś z Olsztyńskiej czy z Loretańskiej?

robertwr7 - 7 lutego 2016, 14:59:21 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl