27 stycznia 2016, 11:00 - Sosnowiec (boczne boisko Stadionu Ludowego)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 GKS Tychy
Artur Pląskowski 68

Zagłębie Sosnowiec: (I połowa) Wojciech Fabisiak - Grzegorz Fonfara, Krzysztof Markowski, Peter Jánošík, Žarko Udovičić - Michał Bajdur, Łukasz Matusiak, Sebastian Dudek, Michał Fidziukiewicz, Martin Pribula - Jakub Arak. (II połowa) Matko Perdijić - Marcin Sierczyński, Łukasz Sołowiej, Peter Jánošík (65 Igor Krzykowski), Jovan Ninković - Fabian Klama, Radosław Syguła, Karol Słomski, Robert Bartczak, Dawid Ryndak (80 Maksymilian Dikof) - Adrian Paluchowski.

GKS Tychy: (I połowa) Paweł Florek (30 Marek Igaz) - Tomasz Górkiewicz, Kamil Juraszek, Seweryn Gancarczyk, Maciej Mańka - Bartosz Rutkowski, Stepan Hirśkyj, Michał Glanowski, Łukasz Grzeszczyk, Marcin Wodecki - Artur Pląskowski. (II połowa) Marek Igaz (65 Łukasz Krzczuk) - Mateusz Grzybek, Kamil Juraszek, Jakub Kiwior (75 Kamil Drabik), Mateusz Mączyński (75 Marcin Grzybek) - Dawid Błanik (70 Michał Łęszczak), Mariusz Zganiacz (75 Tomasz Pryszcz), Mateusz Bukowiec (75 Robert Dymowski), Daniel Duda (70 Michał Biskup), Marcin Radzewicz - Artur Pląskowski.

żółta kartka: Kiwior.

W meczu sparingowym pierwszoligowe Zagłębie Sosnowiec przegrało 0-1 (0-0) z drugoligowym GKS-em Tychy.

źródło: własne / GKS Tychy / Zagłębie Sosnowiec

Dodano: 27 stycznia 2016, 12:40:10

kibic92 - 27 stycznia 2016, 12:46:11 - *.play-internet.pl
z całego serca życzę zagłębiu, żeby w tym sezonie nie awansowało a w następnym spadło z ligi

@ kibic92 - 27 stycznia 2016, 12:54:40 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Kibic92 z calego serca zycze ci tyski dzbanie zeby ci dupa z cyganem poszla .

@kibic92 - 27 stycznia 2016, 12:55:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Życzenia wypowiedziane na głos nigdy się nie spełniają...

Dark - 27 stycznia 2016, 12:56:45 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Kibic92-----zyczyc to ty sobie mozesz -wesolych swiat.

kieres - 27 stycznia 2016, 13:04:37 - *.95.206.7
Szczęsny, Skonczyło sie hapanie pieniedzy z Tychów za nic nie robienie i picie wódeczki razem z Marcinem Wodeckim?

ffff - 27 stycznia 2016, 13:07:32 - *.223.72.125
może mi ktoś wyjaśnić czy w przypadku gdy z ligi wycofa się okocimski to anuluje sie wyniki z nimi w rundzie jesiennej czy we wiosennej dopisuje się 3 pkt przeciwnikowi? a może zostaja te zdobyte z nimi?

Marcin - 27 stycznia 2016, 13:07:32 - *.173.12.252.tesatnet.pl
Gorole w sparingach tylko bęcki zbierają.

kuki - 27 stycznia 2016, 13:07:46 - *.150.147.73.internetia.net.pl
ciekawe czemu nie grali np Dubeň i Varadi

haliatus - 27 stycznia 2016, 13:20:53 - *.146.69.162.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
do fffff.....
Brzesko grało całą jesień więc wyniki pozostaną zaś na wiosnę rywale dostaną po walkowerze, tak było rok temu gdy rezygnowała Flota

ffff - 27 stycznia 2016, 13:24:38 - *.223.72.125
dzięki za odpowiedź!

leo - 27 stycznia 2016, 14:06:21 - *.dynamic.chello.pl
tak namieszali w składzie bo niby lepsi zawodnicy przychodzą ,a tu dupa z gronia II liga czeka

kibic - 27 stycznia 2016, 14:42:27 - *.dynamic.chello.pl
GKS TYCHY brawo za wynik.

LowcaHan - 27 stycznia 2016, 15:34:53 - *.centertel.pl
W drugiej polowie to polowa mlodziezy na boisku i tyskie strzelily gola ale niech mlodzi sie ogrywaja z seniorami.W pierwszej pol.Arak i Fidzi razem mieli pare okazjii na gola.Solowiej tragedia,Janosik jedzie do domu po testach klapa.M.Bajdur super gra i R.Bartczak tez na plus dobry grajek.

doLowcaHan - 27 stycznia 2016, 15:51:46 - *.dynamic.chello.pl
W Tychach tez grało w drugiej połowie sporo młodziezy wsparta kilkoma starszymi jak w Zagłebiu....

zaglebiak - 27 stycznia 2016, 15:55:08 - *.dynamic.chello.pl
koniecznie jest wzmocnienie środka obrony czy wyszukanie zawodnika na tę pozycję lepszego niż Sołowiej to naprawdę takie trudne?! Testowali Litwina i Słowaka teraz czas na Ukraińca lub Białorusina heh porażka scoutingu

doLowcawsz - 27 stycznia 2016, 16:02:26 - *.dynamic.chello.pl
No tak bo w Tychach w 2 połowie same dziadki na czele z prawie 16 letnim Kiwiorem do tego Krzczuk, Drabik, Błanik, Pryszcz, Duda, Biskup, poniżej 20 lat, Łęszczak, Pląskowski niewiele ponad 20. Te sparingi mają tyle znaczenia co wcale, i nie o wyniki chodzi, ale tłumaczenie się młodzieżą, kiedy po drugiej stronie wystąpił prawdopodobnie jeszcze młodszy skład, jest słabe.

zaglebiak - 27 stycznia 2016, 17:26:09 - *.dynamic.chello.pl
kolego powyżej to zobacz kiedy padła bramka a kiedy Tychy zmiany zrobily heh

chopek - 27 stycznia 2016, 17:34:18 - *.elitedesigners.co.uk
Nie grali testowani czesi w GKS, już ich odpalili, czy cos innego na rzeczy
Mam na mysli tych dwóch pepików: Adam Varadi, Dominik Kraut

rossoneri - 27 stycznia 2016, 17:36:41 - *.play-internet.pl
Patrząc na okres w jakim są oba zespoły,mecz był całkiem dobry i bardzo wyrownany, lekka przewaga do przerwy Zagłębia a po przerwie gości, w naszym zespole zagrało trzech testowanych zawodników, dwóch Legionistów, którzy wypadli bardzo dobrze i napewno będą bardzo przydatni, niestety Słowak nie tylko z nazwiska, ale i z postury przypominał Janosika zagrał bardzo słabo, na plus Fonfara, który zagrał lepiej na prawej obronie niż jak grywał w pomocy tylko w 40 min oddychal już rękawami, Udovicic pozytywnie, ale ro już było wiadomo że będzie dużo lepszy od Ninkovica, środek Dudek, Matusiak na swoim poziomie, to samo można powiedzieć o napastnikach,małe zaskoczenie niewidoczny Pribula, druga połowa to już słabszy skład, ale wyróżniał się Bartczak i jestem ciekawy jakby się pokazał, gdyby miał z kim grać, nasi juniorzy niczym się nie wyroznili, a wręcz dostawali bardzo od reszty,ogólnie mecz na plus,a Tychy spokojnie daliby radę w 1 lidze

Paniell - 27 stycznia 2016, 21:02:01 - *.centertel.pl
Podobno GKS skończył testować Kamila Juraszka z Lechii, to po co dzisiaj wystąpił w sparze?

Kieresiowy - 28 stycznia 2016, 2:19:08 - *.dynamic.chello.pl
@rossoneri, to Fonfara juz nie boksuje?

Zbyszek - 28 stycznia 2016, 6:27:11 - *.129-115.protonet.pl
Kto przyjdzie z legii ten od razu wspaniały najlepszy na boisku a naszych juniorów od razu zdołować.Byłem na meczu i prawy pomocnik fajnie się zaprezentował i jeszcze jeden grający w środku próbował walczyć.

Arek - 28 stycznia 2016, 14:01:58 - *.free.aero2.net.pl
A ten Juraszek przypadkiem z Arki nie był?

Paniell - 28 stycznia 2016, 15:36:29 - *.dynamic.chello.pl