30 stycznia 2016, 19:00 - Wrocław (Stadion Piłkarski Oporowska)
Śląsk Wrocław 3-0 GKS Bełchatów
Ryota Morioka 57, Jacek Kiełb 63, Konrad Kaczmarek 109

Śląsk Wrocław: (I i II kwarta) Mariusz Pawełek - Ihor Tyszczenko, Piotr Celeban, Lasza Dwali, Mariusz Pawelec - Krzysztof Ostrowski, Tom Hateley, Tomasz Hołota, Ryota Morioka, András Gosztonyi - Kamil Biliński. (III i IV kwarta) Mateusz Abramowicz (91 Jakub Wrąbel) - Paweł Zieliński, Łukasz Wiech, Adam Kokoszka, Dudu Paraíba - Konrad Kaczmarek, Marcel Gecov, Peter Grajciar, Ryota Morioka (72 Maciej Pałaszewski), Kamil Dankowski - Jacek Kiełb.

GKS Bełchatów: (I i II kwarta) Maciej Krakowiak (31 Paweł Lenarcik) - Lukas Klemenz, Seweryn Michalski, Václav Cverna, Marcin Flis - Łukasz Wroński, Damian Szymański, Lukáš Kubáň, Dawid Flaszka, Petr Zapalač - Hieronim Gierszewski. (III i IV kwarta) Kamil Bruchajzer (91 Daniel Niżnik) - Mikołaj Bociek (105 Krystian Stolarczyk), Damian Michalski, Marcin Wdowiak, Mateusz Szymorek - Aghwan Papikjan, Patryk Rachwał, Piotr Witasik, Patryk Nouri (91 Jacek Bloch), Piotr Góralczyk - Cezary Demianiuk.

Grano 4x30 minut.

W sparingowym spotkaniu Śląsk Wrocław pokonał 3-0 (0-0, 1-0, 2-0) pierwszoligowy GKS Bełchatów.

W zespole GKS-u Bełchatów wystąpił testowany zawodnik rezerw - Piotr Góralczyk, a także piłkarz drużyny juniorów - Jacek Bloch.

Majonez - 30 stycznia 2016, 21:36:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kiełb tym razem nie strzelił ze spalonego ?

bobby - 30 stycznia 2016, 21:37:22 - *.dynamic-ww-1.vectranet.pl
Za słabi na ekstraklasę, za mocni na 1 ligę.

uczony z B - 30 stycznia 2016, 21:41:48 - *.adsl.inetia.pl
nie powinno być 3-0 (0-0, 1-0, 1-0)?

kibicoco - 30 stycznia 2016, 21:43:57 - *.142.140.81.static.telsat.wroc.pl
Rzeczywiście z tego Japończyka może być pozytek nie tylko dla Śląska, ale dla polskiej ligi. Na razie pierwszy mecz, ale naprawdę fajnie grał. ;) Bramka Kiełba nie ze spalonego, mocny strzał, chyba z 16 metrów, tuż przy słupku.

kibicoco - 30 stycznia 2016, 21:45:34 - *.142.140.81.static.telsat.wroc.pl
do uczonego zB: Było 3:0 (0:0, 1:0, 1:0, 1:0).

tylkosląsk - 30 stycznia 2016, 21:46:05 - *.dynamic.chello.pl
Jak zagrali tyszcenko i gorzkoni w sląsku ? japończyk o k ? lepszy od rogera guerejro?

urabura - 30 stycznia 2016, 21:48:12 - *.dynamic.chello.pl
ilu kibiców z bełchatowa ? a ze sląska ?

... - 30 stycznia 2016, 21:52:40 - *.142.140.81.static.telsat.wroc.pl
urabura, na sparingu nie liczyli chyba bo wjazd free, ale była połowa Oporowskiej zapełniona, czyli jesli tam wchodzi 8 tysiecy, to było około czterech tysiecy ludzi. parę osób z Bełchatowa chyba było.

Połowa - 30 stycznia 2016, 21:58:12 - *.centertel.pl
Bełchatów powinien prowadzić po prawidłowej bramce wronskiego, gra śląska w ostatnich kwartach dobra.

LS - 30 stycznia 2016, 22:02:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zwycięstwo lekkie, łatwe i przyjemne.

Do Ls - 30 stycznia 2016, 22:15:36 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jakoś jak Bełchatów grał 1sklad to ledwo 1-0 było hehe więc nie masz się co podniecac :D

... - 30 stycznia 2016, 22:20:28 - *.142.140.81.static.telsat.wroc.pl
"hehe", rozumiem że byłes na meczu i Japońca oceniasz obiektywnie? Akurat jego bramka nie była czymś co warto wspominac, wsadził praktycznie do pustej bramki. Natomiast jego gra, jak na pierwszy sparing była niezła. Znalazłby miejsce w każdej czołowej drużynie z polskiej ligi. A bzdury "najlepszy w lidze', po godzinie gry w sparingu to juz sobie sam wymyśliłeś. Wracając do bramki dla Bełchatowa w pierwszej "kwarcie": tam chyba jednak był minimalny spalony, sędzia stał w linii, chyba dobrze ocenił, choć moge się mylić. Ale Bełchatów grał i tak pierwszą godzinę przyzwoicie. Wynik w sparingu jest mniej istotny.

Ddd - 30 stycznia 2016, 22:52:16 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Na spalonym był inny zawodnik Flaszka a nie Wroński który zdobył gola

WiejskiŚlą - 31 stycznia 2016, 0:35:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Niech zagrają z kimś na swoim pozomie z czego się cieszycie buraki I liga wasza Pozdro z Oleśnicy wieśniaki

Siwers - 31 stycznia 2016, 10:26:19 - *.adsl.inetia.pl
Frekwencja około 3000 lepiej jak na ostatnim meczu w tym 9 skośnych na trybunach

RKS - 31 stycznia 2016, 13:06:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wie ktoś co ze Stanisławskim? Czemu nie grał?

Bysio - 31 stycznia 2016, 22:26:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nic dziwnego ze GKS Bełatów przegrywa mecz za meczem..