28 stycznia 2016, 17:00 - Lagos (Estádio Municipal de Lagos)

Górnik Łęczna: 1. Džiugas Bartkus (82, 1. Silvio Rodić) - 22. Łukasz Mierzejewski (68, 20. Lukáš Bielák), 17. Radosław Pruchnik, 24. Tomislav Božić (68, 14. Jan Bednarek), 30. Damian Jakubik - 15. Grzegorz Bonin (75, 6. Paweł Sasin), 3. Łukasz Bogusławski (46, 7. Tomasz Nowak), 5. Łukasz Tymiński (46, 27. Krzysztof Danielewicz), 45. Przemysław Pitry (68, 4. Veljko Nikitović), 8. Grzegorz Piesio (46, 16. Marquitos) - 10. Jakub Świerczok (46, 18. Bartosz Śpiączka).

Rubin Kazań: 1. Siergiej Ryżykow - 87. Witalij Ustinow, 5. Saba Kwirkwelia, 88. Rusłan Kambołow (46, 44. Jegor Sorokin), 21. Guillermo Cotugno - 99. Maksim Kanunnikow (46, 16. Ilzat Achmietow), 20. Mijo Caktaš (46, 19. Aliszer Dżaliłow), 15. Siergiej Kislak (46, 29. Szota Bibiłow), 11. Marko Dević (46, 23. Dinijar Bilaletdinow), 90. Dienis Tkaczuk - 7. Igor Portniagin (37, 22. Władimir Diadiun).

żółte kartki: Božić, Świerczok, Danielewicz - Tkaczuk.

sędziował: Tiago Cordeiro (Portugalia).

W meczu sparingowym rozegranym w Portugalii Górnik Łęczna wygrał 1-0 (1-0) z dziewiątą drużyną rosyjskiej ekstraklasy Rubinem Kazań.

źródło: własne

Dodano: 28 stycznia 2016, 18:48:22

Marek - 28 stycznia 2016, 18:53:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mógłby ktoś kto może oglądał transmisję ocenić grę Górnika w tym meczu?

Przemek051 - 28 stycznia 2016, 18:54:12 - *.239.247.145
Mocny przeciwnik,dobry wynik.Szkoda,że Górnik nie stara się sprawdzić żadnego napastnika...

stacho - 28 stycznia 2016, 18:54:42 - *.dynamic.chello.pl
Wygrana z uczestnikiem LE cieszy. Nawet w spraringu.

monster - 28 stycznia 2016, 18:54:47 - *.ms-net.eu
Nieźle!

Fan - 28 stycznia 2016, 18:55:12 - *.ennet.pl
Jest moc!

Hetman - 28 stycznia 2016, 18:55:24 - *.bielawa.vectranet.pl
W Nigerii grali? Nie ma już ciepłych miejsc w Europie na przygotowania?

koss - 28 stycznia 2016, 18:56:42 - *.marsoft.net
Rubin grając w 10 zdołał wywalczyć remis na Anfield, także nieprzypadkowa drużyna. Brawo Górnik Ł!

stacho - 28 stycznia 2016, 18:59:14 - *.dynamic.chello.pl
@marek
Mecz przeciętny w wykonaniu obu ekip. Szybka bramka potem nudno. Górnik momentami probował gry kombinacyjnej, utrzymywał się dłuższymi chwilami przy piłce ale nie było z tego klarowniejszych sytuacji. Rubin pod koniec mocniej zaatakował (m. in. słupek po rzucie wolnym). Typowy mecz na remis i gdyby nie szybka bramka Świerczoka (sam na sam) to pewnie tak by się skończyło.

GKS - 28 stycznia 2016, 18:59:22 - *.startechnology.pl
oglądałem transmisję w ruskiej tv (swoją drogą, wstyd dla polskiej telewizji, że nikt się z nimi nie dogadał i nie przeprowadził relacji). Gra Górnika do 75 minuty wyglądała bardzo dobrze. Później bronili wyniku. A Bonin jest w takim gazie, że wiosną będzie najlepszym zawodnikiem Ekstraklasy. Jechał ich, jak chciał!

K - 28 stycznia 2016, 18:59:32 - *.lublin.mm.pl
@Hetman.
Lagos w Portugalii.

rafalski - 28 stycznia 2016, 19:00:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po głębokim przemyśleniu ciężkim opaleniu to Spoko git dalej spryt ponad rozwagę

kj - 28 stycznia 2016, 19:02:55 - *.dynamic.chello.pl
O ile mnie wzrok nie mylił, to Dziugas Bartkus grał od 1 minuty w koszulce Rodicia. To tylko rosyjcy komentatorzy myśleli inaczej...

rafał - 28 stycznia 2016, 19:03:22 - *.opera-mini.net (*.222.58.154)
Wynik poszedl w świat, a Górnik niech spokojnie się przygotowuje do wiosny, bo będzie ciężka. Gratulacje

Baca - 28 stycznia 2016, 19:07:49 - *.bb.sky.com
Jak narazie to najlepszy wynik polskiej drużyny w zimowych sparingach. Wygrana z mocnym przeciwnikiem

Bogdan - 28 stycznia 2016, 19:08:36 - *.internetdsl.tpnet.pl
A pisaliśta, że nasze drużyny wszystko przegrywajom z Europom!

Yemiol - 28 stycznia 2016, 19:21:27 - *.bb.online.no
No i git.Mimo to przydał by się dobry napastnik

Linekmks - 28 stycznia 2016, 19:32:34 - *.play-internet.pl
Czy skład Rubina mieścił sie w dyszce? Czy grali piętnastym ?

CHWDP - 28 stycznia 2016, 20:10:58 - *.dynamic.chello.pl
Podobno Rubin przegrał czapkę rubinów

Kudwa - 28 stycznia 2016, 20:28:44 - *.29.248.132
Kur.a mać Polska liga to jest jednak kapitalna ! ! ! Drodzy kibice zapamietajcie ten dzien o to wiekopomna chwila! Dziś wszystkie nasze kluby wygrały swoje sparingi ! ! ! Ciekawe ile punktów za to do rankingu IHF

kibic - 28 stycznia 2016, 21:03:34 - *.mlawa.vectranet.pl
Nie wiem ile punktów do rankingu ale wynik i postawa cieszy ja przywiązuję wagę do sparingów ponieważ jak się przykładasz do treningu czy meczu towarzyskiego to tak potem do ważnych meczy no i buduje to morale

kibic - 28 stycznia 2016, 21:05:27 - *.mlawa.vectranet.pl
Piłka to nie tylko pieniądze ci co grają lubią to i nie chcą przegrywać nawet towarzysko

prawosławn - 28 stycznia 2016, 21:16:08 - *.google.com (*.146.3.61)
Cieszy taki wynik jak i przyzwoita gra G. Łęczna, jak koledzy wyżej wspominali. A co do Rubina to grał głównym składem. Wiem bo interesuje się Premier Ligą

Gutek - 28 stycznia 2016, 21:17:09 - *.bielskobiala.vectranet.pl
Pewne info, Rubin Kazań spadek

Dgl - 28 stycznia 2016, 21:29:41 - *.174.96.174
Boguslawski Slaby na Ex !

Ból dupy D - 28 stycznia 2016, 21:57:43 - *.dynamic-ra-2.vectranet.pl
"Dgl"za słaby to jest wasz smieszny Głogów na ta 1 lige na ktora przychodzi 700 kibiców .Bogusławski nie raz wam dupe ratował i temu u was nie gra bo jest dla was za dobry i temu odszedl

Dgl - 28 stycznia 2016, 22:17:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do j/w . Koles ale mamy za to Ex w Superlidze Pilki Recznej,a od ChG Odwal Sie !

LU - 28 stycznia 2016, 22:19:13 - *.free.aero2.net.pl
Brawo Górniczek!
Brawo Boniu!

Fred - 29 stycznia 2016, 0:20:49 - *.play-internet.pl
A jak tam Marquinhos sie spisal?

Wreszcie - 29 stycznia 2016, 8:28:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratki z Zabrza...Wynik robi wrażenie!!!

hary - 29 stycznia 2016, 11:33:05 - *.icpnet.pl
Gratulacje z Poznania za wynik towarzyski ale w historii na plus .Motore kiedy o wasusłyszy Polska chociaż 2 liga na dziś?

LEO - 29 stycznia 2016, 19:00:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl