9 stycznia 2016, 11:00 - Szczecin (Obiekt Sportowy Bukowe)
Pogoń Szczecin 8-1 Arkonia Szczecin
Miłosz Przybecki 23, Patryk Paczuk 43, Adam Frączczak 47, 68, Ádám Gyurcsó 50, Mateusz Lewandowski 75, Jakub Czerwiński 84, Marcin Listkowski 90 - Radosław Marcyniuk 26

Pogoń Szczecin: (I połowa) 34. Bartosz Piotrowski - 24. Błażej Chouwer, 2. Michał Stańczyk, 26. Sebastian Murawski, 20. Karol Danielak - 14. Miłosz Przybecki, 8. Konrad Bartoszewicz, 10. Dawid Kort, 19. Jakub Piotrowski, 18. Patryk Paczuk - 22. Adam Nagórski. (II połowa) 12. Adrian Henger - 21. Sebastian Rudol, 4. Jakub Czerwiński, 3. Jarosław Fojut, 33. Mateusz Lewandowski - 9. Adam Frączczak, 16. Michał Walski, 23. Mateusz Matras, 77. Ricardo Nunes, 7. Ádám Gyurcsó - 29. Marcin Listkowski.

Arkonia Szczecin: Adrian Kaczmarek (46 Kamil Zieliński) - Dawid Langner, Adam Bogacz, Krystian Wójcik (74 Artur Paszkiewicz), Szymon Kochański (46 Łukasz Niezabitowski), Mateusz Maćkiewicz, Mateusz Król (46 Łukasz Gątnicki), Patryk Łukaszewicz, Radosław Marcyniuk (74 Przemysław Matysiak), Marcin Pauter (46 Marcin Gniotek), Filip Kosakowski (74 Damian Oskroba).

widzów: 1000.

Pogoń Szczecin pokonała występującą w lidze okręgowej Arkonię Szczecin 8-1 (2-1) w sparingowym meczu rozegranym w Szczecinie.

Sztab szkoleniowy Pogoni sprawdzał w trakcie sparingu 24-letniego napastnika Vinety Wolin Adama Nagórskiego.

Poogooń - 9 stycznia 2016, 13:01:51 - *.dynamic.chello.pl
Dokładnie, Gyurcso bramka i 3 asysty- niezły debiut, choć wiadomo, że to tylko Arkonia. W Pogoni zabrakło R.Murawskiego, Akahoshiego, Zwolińskiego i Dwaliszwilego, a także odchodzącego do Wisły Małeckiego i odbywającego testy w Kazachstanie Murayamy.

TYLKOPOGOŃ - 9 stycznia 2016, 13:08:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Poogooń - Zapomniałeś jeszcze o naszych podstawowych bramkarzach Słowiku i Kudle którzy także nie zagrali.

Stachu - 9 stycznia 2016, 13:11:19 - *.telico.pl
i po co to tlumaczysz kogo zabraklo? przeciez nie grali z Realem

Pete - 9 stycznia 2016, 13:25:54 - *.dynamic.chello.pl
po to pewnie to napisał, że może kogoś to interesować i fajnie, że napisał

uf - 9 stycznia 2016, 13:33:57 - *.dynamic.chello.pl
Ale masz skład podany - widać kogo zabrakło..

Jokarr - 9 stycznia 2016, 13:52:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda że już nie ma Eurofutbolu na 90 minut

Olo - 9 stycznia 2016, 14:11:55 - *.warszawa.vectranet.pl
Dodam że świetnie zaprezentowali się kibice Arkoni którzy w 150 osób wspierali klub.Tylko Arkoni! !!!

e - 9 stycznia 2016, 14:58:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
witam. czemu nie ma eurofutbolu na 90minut.pl??? w przebudowie czy jak?

gedeON - 9 stycznia 2016, 15:08:49 - *.static.espol.com.pl
pierwsza połowa Arkonia - Pogoń II plus Muraś Kort Danielak II połowa to już była ta właściwa Pogoń i we właściwym rytmie , Arkonia to na dzień dzisiejszy żaden przeciwnik dla Pogoni osobiście uważam że bardziej selektywny i miarodajny był by mecz ze Świtem dla oceny poszczególnych piłkarzy Pogoni . A teraz jeśli chodzi o Ádám Gyurcsó dla którego się wybrałem na mecz i którego chciałem zobaczyć w akcji . Moim zdaniem zawodnik Węgierski zaprezentował się bardzo dobrze i solidnie fajnie zamykał akcję i bardzo swobodnie radził sobie z rozegraniem . jak dla mnie był wyróżniającym się piłkarzem w dzisiejszym meczu i myślę że Pogoń będzie miała pociechę z tego zawodnika

poswojemu - 9 stycznia 2016, 15:08:53 - *.131.94.119
Eurofutbol skończył działalność 1 stycznia 2016. Co do Węgra, fajnie, że taki zawodnik podniesie poziom tej ligi, ciekawe jak się będzie prezentował na tle silniejszych i bardziej fizycznych drużyn.

trevor 102 - 9 stycznia 2016, 16:17:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
i tak ogurki

Czesiu - 9 stycznia 2016, 16:35:38 - *.szczecin.mm.pl
@trevor-może trochę gramatyki przydałoby ci się,zanim coś napiszesz
@gedeON-nie pisz Muraś,bo to był młody Sebastian Murawski.
Wiadomo że przeciwnik był to inny poziom.I połowa graliśmy rezerwami 2:1,ale gra w II połowie pierwszym składem Pogoni mogła się podobać,szczególnie wyróżniłbym po kontuzji Nunesa,Listkowskiego,Frączczaka oraz Gyurcsó(3 asysty ,1 bramka w debiucie) ,tył nie ma co wyróżniać ,bo Arkonia nie mogła wyjść z połowy.

Gosc - 9 stycznia 2016, 17:09:13 - *.wegorzyno.com
Podoba nam sie druzyna Pogon Szeczecin podrawiamy Pogon Szczecin

Jony - 9 stycznia 2016, 18:30:56 - *.szczecin.mm.pl
Arkonia lepsza, Pogoń szczęśliwe zwycięstwo Pogoń zniszczona kibicowsko.

do gedeon - 9 stycznia 2016, 19:10:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chciałbym zauważyć że był to pierwszy mecz-trening. Portowcy nie mieli jeszcze żadnego treningu więc takie spotkanie mogli zagrać nawet z Kastą Majowe

vera - 10 stycznia 2016, 14:32:45 - *.play-internet.pl