24 stycznia 2016, 10:00 - Side (Side Star Sport Complex)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 FSV Frankfurt 1899
zawodnik nieznany 37

Podbeskidzie Bielsko-Biała: (I połowa) Wojciech Kaczmarek - Adam Pazio, Paweł Baranowski, Kristián Kolčák, Adam Mójta - Damian Chmiel, Mateusz Możdżeń, Kōhei Katō, Samuel Štefánik (17 Sebastian Bartlewski), Jakub Kowalski - Róbert Demjan. (II połowa) Sebastian Madejski - Marek Sokołowski, Celestine Lazarus, Krystian Nowak, Frank Adu Kwame - Paweł Tarnowski, Dariusz Kołodziej, Anton Sloboda, Sebastian Bartlewski (66 Bartosz Jaroch), Kamil Jonkisz - Mateusz Szczepaniak.

W rozegranym podczas zgrupowania w Turcji sparingu Podbeskidzie Bielsko-Biała przegrało 0-1 (0-1) z czternastą drużyną niemieckiej 2. Bundesligi - FSV Frankfurt 1899.

źródło: własne / Podbeskidzie Bielsko-Biała

Dodano: 24 stycznia 2016, 11:48:28

TS - 24 stycznia 2016, 11:51:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sędzia kalosz.. po strzale jednego z "Górali" nie uznał gola, mimo że piłka przekroczyła linię pełnym obwodem.. Powinno być 1-1

P - 24 stycznia 2016, 11:54:51 - *.adsl.inetia.pl
Stefanik już kontuzji się nabawił czy trener oszczędza go na ligę?

Tomy kibic - 24 stycznia 2016, 12:04:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ilu widzów?

stek - 24 stycznia 2016, 12:21:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2000 gardeł z BIELSKA-BIAŁEJ

judasz - 24 stycznia 2016, 13:06:29 - *.opera-mini.net (*.137.1.217)

misiek - 24 stycznia 2016, 15:50:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dziwne, bo na stronie FSV Frankfurt 1899 nie ma żadnych informacji o meczu. Są za to relacje z ich spraingów z Salzburgiem (wczoraj) i Dnipro Dniepropietrowsk (przedwczoraj). A dziś informacje pisze, że odpoczywają.

P - 24 stycznia 2016, 16:00:45 - *.adsl.inetia.pl
Hehe, na stronie tsp też nic nie pisze o sparingu;-)

needle - 24 stycznia 2016, 16:03:34 - *.adsl.inetia.pl
@Misiek
Sam pomyśl:
Skoro jest info, że odpoczywają to pewnie odpoczywają; jaki interes mieliby okłamując kibiców...?
Skoro są wieści o innych sparingach to tylko potwierdza to co piszę powyżej [cyt. za Twoim spostrzeżeniem]
Wynika z tego, że w "sparingu brali udział zawodnicy spoza składu; zapewne pracownicy gospodarczy, może rodziny piłkarzy; taki piknik
Potwierdza takie przypuszczenie info, że bramkę strzelił ktoś nieznany [zapewne niefigurujący w rejestrze zawodniczym]. W przypadku gracza z klubu byłaby inna informacja
I tyle
IGła

bodek - 24 stycznia 2016, 16:45:37 - *.multi-net.eu
sparing został ustawiony w ostatniej chwili, może nawet dzisiaj rano, bo Irańczycy z którymi TSP miało grać przygrało w kule, więc pewnie i dla zarzadów klubów było to zaskoczenie

loper - 24 stycznia 2016, 22:21:16 - *.play-internet.pl
wiadomo chociaz czy ten nieznany zawodnik to piekarz badz kelner z pobliskiej restauracji?

loper - 24 stycznia 2016, 22:22:22 - *.play-internet.pl

A - 24 stycznia 2016, 22:46:36 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ludzie...zawodnik nieznany bo nikt poza bardzo ogolna relacja ze strony Podbeskidzia nie reracjonowal tego meczu. Chcecie sie dowiedziec kto strzelil i jak...skontaktujcie sie z FSV.

Nil - 25 stycznia 2016, 17:39:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Samuel Stefanik bardzo kontuzjogenny zawodnik dlatego żaden klub nie był nim zainteresowany.