29 stycznia 2016, 16:00 - La Manga (La Manga Club Football Centre)

Piast Gliwice: Dobrivoj Rusov - Marcin Pietrowski, Uroš Korun, Kristijan Ipša, Patrik Mráz (83 Kornel Osyra) - Bartosz Szeliga (78 Josip Barišić), Radosław Murawski, Kamil Vacek, Maciej Jankowski (46 Mateusz Mak), Martin Bukata - Martin Nešpor (46 Artūrs Karašausks).

GNK Dinamo (Zagrzeb): Adrian Šemper (55 Antonijo Ježina) - Petar Stojanović (46 Gonçalo), Filip Benković, Vinko Soldo (55 Jérémy Taravel), Borna Sosa (46 Mario Musa) - Davor Lovren (55 Junior Fernándes), Bojan Knežević (55 Damir Šovšić), Nikola Moro (55 Domagoj Pavičić), Matija Fintić (46 Dani Olmo), Josip Brekalo (46 Armin Hodžić) - Amer Gojak (46 Ángelo Henríquez).

żółte kartki: Bukata - Musa.

widzów: 200.

W sparingowym spotkaniu rozegranym w Hiszpanii Piast Gliwice przegrał 1-2 (0-1) z GNK Dinamo Zagrzeb - mistrzem i zdobywcą Pucharu Chorwacji oraz aktualnym liderem chorwackiej ekstraklasy.

źródło: własne / Piast Gliwice / GNK Dinamo

Dodano: 29 stycznia 2016, 17:41:16

Piastollll - 29 stycznia 2016, 17:43:50 - *.eimperium.pl
Pierwszy :D
Tylko PIAST!

Shteef - 29 stycznia 2016, 17:50:03 - *.246.67.80.skyware.pl
To czego można było się doczytać ze strony chorwackiej to młodzicy Dinama w pierwszej połowie dość wyraźnie górowali nad naszymi. A od czasu zmian w drugiej połowie to skład bliższy temu co zagra jutro CSKA również nie pozwolił naszym na zbyt wiele.
Różnica jest niestety spora.

Rabbit - 29 stycznia 2016, 17:58:10 - *.15-3.cable.virginm.net
@Shteef też to doczytałem, w sumie wstydu nie ma ale pozytywów też mało.
Niby to tylko sparing więc wynik mniej istotny, martwi natomiast że Piast nie górował nad chorwackimi młodziakami, dodatkowo brak Heberta i Barisica(choćby na krótko).
Po przerwie to Dynamo grało już mocną ekipą sam ten Henriquez z 4mln euro jest wart.
Muraś chyba ładnie strzelił z za pola karnego, no nic zobaczymy jak to będzie dalej, oby do ligi podnieśli poziom..

anon - 29 stycznia 2016, 18:07:49 - *.dynamic.chello.pl
Lech dostałby 5 do 0 i wtedy tez byscie płakali

k9 - 29 stycznia 2016, 18:15:46 - *.092.074.pools.vodafone-ip.de
jakie to smutne....hmm

kpina - 29 stycznia 2016, 18:21:05 - *.opera-mini.net (*.113.171.39)
Lech ostatnio przegrał 0:2 z Dynamo Kijów w lidze na 16 spotkan 14 zw 1 rem. 1 por bramki 37 -6 D.Kijów gra dalej w LM .

dfs - 29 stycznia 2016, 18:25:40 - *.dynamic.chello.pl
Tylko że w Dinamie brak: Eduardo,Soudani,Stojanovic,Antolic,Henriquez,Macha
do,Ademi

Bromcik - 29 stycznia 2016, 19:31:46 - *.131.89.84
Fatalny wynik z rezerwami Dinama. Szkoda gadać

dgssdg - 29 stycznia 2016, 19:34:26 - *.245.104.40
@UP: Ademi zawieszony na 4 lata za doping.

Bromcik - 29 stycznia 2016, 19:47:19 - *.131.89.84
Cienkie dynamo, co dostaje baty co roku w grupach i Piast nie może z nimi chociaż zremisować. Miejmy nadzieję, że to tylko sparing :D

Czy tylko sparing ?
Raczej Dinamo potraktowalo Piasta molo poważanie skoro nie wystawili aż 6 zawodników z pierwszego składu bo jutro gra mecz z CSKA .
Jak z tym żyć panie premierze Kaczyński?

JanCor - 29 stycznia 2016, 20:08:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dwa tygodnie do ligi.
Wyniki sparingów są jak zawody na rozciąganie stringów. Obecnie to najważniejsze jest, aby drużyna wchodziła już w rytm meczowy.

bvdgks - 29 stycznia 2016, 21:00:05 - *.146.128.196.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

żabol - 30 stycznia 2016, 2:25:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sparing jak sparing...Wstydu nie ma!!!Lepiej przegrać 1 bramą z Chorwatami niż 14-toma jak Handbalery...

sier(L) - 30 stycznia 2016, 7:43:16 - *.play-internet.pl
Kaczor jest homosiem i nie jestem zwolennikiem Po ani lewicy tylko partii nacjonalistycznych ale PiS to próbuje robić państwo bez demokracji rozwala wszystko co jest dobre i pogorszą co jest zle

KibiCPiast - 30 stycznia 2016, 7:44:55 - *.dynamic.chello.pl