20 stycznia 2016, 17:30 - Warszawa (boczne boisko stadionu KS Ursus)
Ursus Warszawa 0-3 Znicz Pruszków
Andrzej Niewulis 21, Rafał Włodarczyk 30, Krzysztof Kopciński 85

Znicz Pruszków: Michał Bigajski (46 Dominik Kalinowski) - Michał Kucharski (46 Marcin Rackiewicz), Arkadiusz Jędrych (61 Adrian Zieliński), Maciej Mysiak (46 Paweł Czarnecki), Rafał Włodarczyk (46 Maciej Pieczyński, 75 Adrian Grabowski) - Patryk Kubicki (46 Adrian Grabowski, 61 Kacper Skibko), Andrzej Niewulis (46 Arkadiusz Górka), Maciej Machalski (46 Michał Danilczyk), Maksymilian Banaszewski (46 Mateusz Stryjewski), Paweł Kaczmarek (46 Krzysztof Kopciński) - Przemysław Kita (46 Wiktor Płaneta).

Grano 3x30 minut.

W sparingu Znicz Pruszków wygrał z trzecioligowym Ursusem Warszawa 3-0 (2-0, 2-0).

W zespole Znicza wystąpił zawodnik rezerw Adrian Zieliński.

justdanone - 20 stycznia 2016, 23:01:03 - *.97.198.158
Trzy połowy były rozgrywane, czyli po pierwszych 30 minutach było 2-0 i także po następnych 30 minutach było 2-0 :P

dziadek - 20 stycznia 2016, 23:42:22 - *.134.65.135
Po pierwszych 30 minutach(gole padły w 21 i 30 minucie było 2:0. W drugiej "30" goli nie było i wynik nadal 2 : 0. W trzeciej "30" gol padł w 85 minucie i wynik końcowy 3 : 0.Alo, alo proste jak konstrukcja cepa

rand - 21 stycznia 2016, 11:37:14 - *.play-internet.pl
Po hokejowemu - bo tercje, normalnie, to wygląda tak : 3-0 (2-0, 0-0, 1-0). Proste i przejrzyste jak konstrukcja młotka. Ale tu jest 90minut i wszystko może być inaczej, np. Zienit.

do rand - 21 stycznia 2016, 18:57:16 - *.gdynia.mm.pl
To znaczy, że wszędzie się mylą. Zienit to jedyna poprawna forma. Używamy języka polskiego, tym samym polskiej transkrypcji języka rosyjskiego, a nie transkrypcji angielskiej.