13 lutego 2016, 13:00 - Tychy (boczne boisko Stadionu Miejskiego Tychy)

GKS Tychy: Marek Igaz - Mateusz Grzybek, Daniel Tanżyna, Seweryn Gancarczyk, Maciej Mańka - Bartosz Rutkowski, Stepan Hirśkyj, Michał Glanowski (46 Łukasz Grzeszczyk), Mateusz Bukowiec, Mateusz Mączyński - Artur Pląskowski (69 Piotr Kokoszka).

Ruch Chorzów: Wojciech Skaba (61 Kamil Lech) - Konrad Korczyński, Mateusz Cichocki (24 Dávid Berežný), Miłosz Trojak, Marek Szyndrowski - Tomasz Podgórski (46 Łukasz Siedlik), Artur Lenartowski, Łukasz Hanzel, Michał Efir (56 Przemysław Bargiel), Łukasz Moneta - Adam Setla.

Grano 45+35 minut.

żółte kartki: Bukowiec, Mączyński.

sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom).

W swoim drugim dzisiejszym spotkaniu sparingowym GKS Tychy przegrał z Ruchem Chorzów 0-1 (0-0).

W Ruchu wystąpił 20-letni słowacki obrońca Dávid Berežný (w przeszłości ŠK Slovan Bratysława i Calcio Catania).

źródło: własne / Niebiescy.pl / GKS Tychy / Ruch Chorzów / Sportowa Silesia

Dodano: 13 lutego 2016, 14:36:21

poswojemu - 13 lutego 2016, 14:42:49 - *.175.65.243
Ciekawe jak zagrał ten Berezny 20 lat środkowy obrońca, póki co większość kariery w juniorskim zespole Catani w Primavera C(23 mecze 1 bramka). Czy raczej uzupełnienie składu rezerw/jednorazowe testy?

Tyski - 13 lutego 2016, 14:55:45 - *.play-internet.pl
Pierwsza połowa z lekką przewagą Ruchu, choć sytuacji podbramkowych bardzo mało z dwóch stron. Druga połowa to szybko strzela bramka przez Ruch z niczego, później dominacja Tychów, gdzie spokojnie mogli strzelić 4 bramki.

Ddd - 13 lutego 2016, 17:55:08 - *.dynamic.chello.pl
Prawdą o tym meczu będą słowa ODBYŁ SIĘ

bieRuniok - 13 lutego 2016, 18:16:22 - *.2.fiber-media.pl
niby sparing ale zawsze miło się czyta

zzzxc - 13 lutego 2016, 22:13:18 - *.95.204.21
niby sparing, ale te wyniki mozna sobie wsadzic miedzy 4 litery, rok temu tyscy wygrali 5-0 i co z tego wyniklo to wszyscy wiemy, teraz sie nie zdziwie jak tyscy awansuja do 1 ligi, a chorzowscy beda sie bic o utrzymanie

Rrr - 13 lutego 2016, 22:16:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ten bargiel przereklamowany przynajmniej jeszcze 2 latka w juniorach musi grac!panowie trenerzy robicie mu krzywdę !

mark - 13 lutego 2016, 23:54:13 - *.175.65.243
Taa z pewnością. Szczególnie widać to na skrócie, gdzie jednym zwodem załatwia obrońcę Tychów i prawie łąduje bramkę. Chłopak da sobie radę, ma czas nigdzie się nie spieszy.

Jacek - 14 lutego 2016, 23:31:58 - *.adsl.inetia.pl
Tyszanie ze SMrODAMI gracie, a z Banikiem odwołujecie. Nie panikujcie żółto-zielono-czarna armia pokazała by Wam tylko jak się dopinguje no i jak się oprawy robi. Pozdrowienia dla zakompleksionych dzbanów

Kibic2 - 15 lutego 2016, 11:59:17 - *.czarnet.pl