2 lutego 2016, 17:00 - L'Alfàs del Pi (La Marina)
CD Olímpic de Xàtiva 0-0 Cracovia

CD Olímpic de Xàtiva: 1. Boison Wynney - 2. Álvaro Escobar, 5. Vicente Mendoza, 4. Pepín, 6. Julio Rodríguez (18, 12. Alexis Villar) - 8. Cifo, 3. Bernabé Ballester, 11. Luismi Loro, 10. Javi Navarro, 7. Adriá Granell - 9. Samuel López.

Cracovia: 29. Grzegorz Sandomierski - 22. Jakub Wójcicki, 21. Hubert Wołąkiewicz, 24. Piotr Polczak, 44. Paweł Jaroszyński - 20. Anton Karaczanakow, 5. Miroslav Čovilo, 14. Damian Dąbrowski, 10. Mateusz Cetnarski, 67. Bartosz Kapustka - 62. Erik Jendrišek.

żółte kartki: Polczak, Cetnarski.
czerwone kartki: Jakub Wójcicki (41. minuta, Cracovia, za odepchnięcie przeciwnika), Mateusz Cetnarski (41. minuta, Cracovia, za krytykowanie orzeczeń sędziego).

Mecz został przerwany w 42. minucie z powodu awantury między zawodnikami.

W sparingowym spotkaniu rozegranym w Hiszpanii Cracovia zremisowała bezbramkowo z 18. drużyną trzeciej grupy trzeciej ligi hiszpańskiej - CD Olímpic de Xàtiva.

źródło: własne

Dodano: 2 lutego 2016, 17:55:36

aaaa - 2 lutego 2016, 17:56:26 - *.adsl.inetia.pl
sędziowie amatorka

Modern - 2 lutego 2016, 18:00:56 - *.dynamic.chello.pl
Wójcicki z premedytacją kopnięty w jaja przez Hiszpana, zdenerwował się, lekko odepchnął go i za to dostał czerwoną, Hiszpan nic. Cetnar się zdenerwował, powiedział co miał na myśli sędziom i mecz się skończył

Jondek - 2 lutego 2016, 18:03:50 - *.na5.pl
Wiemy teraz jaki jest poziom ekstraklasy!

obójek - 2 lutego 2016, 18:04:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
uuu...słabo...0-0 z takim miernym rywalem ...tzn; mało znanym

anton - 2 lutego 2016, 18:38:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
takiego "sędziego" to nawet w polskiej C-klasie nie ma. Nie ma pojęcia o przepisach (prawo korzyści, spalony), puszczał zagrania ręką, nie panował nad sytuacją. O tym , że był "deko" stronniczy już wyżej napisano.
Trzeba było grać z Piastem, a nie takimi rzeźnikami
Drużynie Olimpic de Xativa życzę spadku z 3 ligi hiszpańskiej. Ciekawe czy jak grali z Barceloną (B) miesiąc temu to też tak kopali?
A Cracovia grała jak grała, bo przy tym "arbitrze" mogli skończyć mecz z połamanymi nogami
Tak się kończy panie Tabisz oszczędzanie na zgrupowaniu. Amatorska organizacja, amatorscy rywale i nawet nie amatorscy, bo gorsi "sędziowie". Ale słupki się zgadzają, prawda?

do obójka - 2 lutego 2016, 18:40:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mało znanym?
miesiąc temu wygrali 1:0 z Barceloną (B), dwa lata temu zremisowali w Pucharze Króla z Realem
zanim napiszesz bzdury, skorzystaj z wujka google. To nie boli.

obójek - 2 lutego 2016, 18:54:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
powiem ci że obiła mi sie o uszy ta drużyna ...ale ..to było rok temu rok temu lech poznan był mistrzem a w tym juz nie bedzie ....ale to dobrze że znasz ekipe bo jestes w waskim gronie którzy ja znaja a ja jestem aktualnie w gronie osób które ją kojaża..

znawca - 2 lutego 2016, 19:00:17 - *.dynamic.chello.pl
Te małe hiszpańskie karakony kopały jak nawiedzone, a sędzia z uśmieszkiem na twarzy kazał grać dalej. W końcu ktoś z Cracovii nie wytrzymał i zaczęła się boiskowa jatka. Inna rzecz jak można umawiać na sparing partnera takie dzikie drużyny? I jeszcze jedno - panie Filipiak, panie Tabisz - gdzie jest napastnik "9"??? Gdzie ten transfer na który wszyscy czekają od wielu miesięcy. Wypożyczcie chociaż Rudnievsa do końca rundy, bo będzie ubogo.

Janusz - 2 lutego 2016, 19:01:20 - *.adsl.inetia.pl
Podobno Cetnar schodząc z boiska powiedział "Tak to jest jak się ku... gra z amatorami!" W przeglądzie tak można przeczytać.

jolo - 2 lutego 2016, 19:35:52 - *.dynamic-ww-3.vectranet.pl
Żaden madafaka nie podskoczy do Polaka! Brawo Cetnar

@Janusz - 2 lutego 2016, 20:29:08 - *.play-internet.pl
To się zbłaźnił, zbłaźnił Kraków i Polskę. Skoro grali z amatorami, to dlaczego 0-0 do 40 minuty? Widocznie poziom podobny, więc do kogo te jęki?

LEO - 2 lutego 2016, 21:07:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie dziwie się chłopakom

e - 2 lutego 2016, 22:23:29 - *.play-internet.pl
Mateusz Klich piłkarzem Wisły. Na prezentacji całował herb Wisły...

mateo - 2 lutego 2016, 23:02:05 - *.centertel.pl
Dobrze że nie pocalowal w tyłek towarzysza Czerwinskiego waszego honorowego czlonka. Pora wiselko przejrzec na oczy blizej wam do Podbeskidzia niż do Legii czy Lecha

elektryk - 2 lutego 2016, 23:03:11 - *.ssp.dialog.net.pl
Może się to wydawać dziwne co teraz powiem ale byłem na meczu Barca B - Olimpic 0:1, i ten Olimpic wcale nie grał źle przeważał przez większość meczu co biorąc pod uwagę że grali na wyjeździe jest całkiem niezłym wynikiem i co ciekawe od tamtego momentu przegrali 4 mecze w lidze a Barca B 3 wygrała i 1 remis. Co prawda nie wiem jak kopali piłkarzy Cracovii ale w tamtym meczu myśle że mieli mniej fauli od Barcy B chociaż ciężko gdzieś znaleźć jakieś statystyki z tego meczu.

riposta - 2 lutego 2016, 23:04:14 - *.dynamic.chello.pl
@e nie Klich a Sadlok, i nie herb Wisły tylko Legii, i nie na prezentacji tylko na pożegnaniu z wami

do e - 2 lutego 2016, 23:46:25 - *.ists.pl
Na razie to wasi grajkowie, w tym wychowanek całują herb Legii, więc nie mierz innych waszą miarą buahaha

e - 2 lutego 2016, 23:55:26 - *.play-internet.pl