4 lutego 2016, 10:00 - Belek (Gloria Sports Arena)
Jagiellonia Białystok 1-1 Pogoń Szczecin
Marek Wasiluk 42 - Dawid Kort 28

Jagiellonia Białystok: zawodnik testowany (31 Krzysztof Karpieszuk) - Martin Baran, Sebastian Madera (43 zawodnik testowany), Marek Wasiluk, Jonatan Straus - Karol Świderski (50 Kacper Falon), Dawid Szymonowicz, Rafał Grzyb, Kacper Falon (43 Emil Łupiński), Alvarinho - Piotr Grzelczak.

Pogoń Szczecin: Adrian Henger - Sebastian Rudol, Michał Stańczyk, Sebastian Murawski (31 Hubert Matynia), Ricardo Nunes - Ismaël Traoré (31 Marcin Listkowski), Jakub Piotrowski, Dawid Kort, Michał Walski, Miłosz Przybecki - Adam Nagórski.

sędziował: Dariusz Jurczak (Białystok).

Grano 2x30 minut.

W rozegranym w Turcji meczu sparingowym Jagiellonia Białystok zremisowała 1-1 (0-1) z Pogonią Szczecin.

źródło: własne / Jagiellonia Białystok / Pogoń Szczecin

Dodano: 4 lutego 2016, 11:10:49

spec - 4 lutego 2016, 11:14:51 - *.231.34.215.koba.pl
nie wiem czemu oficjalna strona jagi pisze caly czas "zawodnik testowany", skoro wiadomo ze w bramce ten gruzin a w obronie burak z turcji

as - 4 lutego 2016, 11:18:03 - *.135.192.22
@up:
jeden i drugi to Gruzini ... stoper i bramkarz - obaj po 17 lat. A tak w ogóle, to co za śmieszne składy?

fe - 4 lutego 2016, 11:18:33 - *.internetia.net.pl
w obronie tez gruzin. Nie pisze bo nie moze

Cyceron - 4 lutego 2016, 11:29:49 - *.megainternet.pl
Traore chyba zerwał więzadła i zmiana w 31 min :/

aut - 4 lutego 2016, 11:31:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pogoń i Jaga mieszkają w sąsiadujących hotelach i trenerzy Michniewicz i Probierz umówili się na rozegranie sparingu dla zawodników, którzy dotychczas rzadziej występowali podczas meczów kontrolnych w Turcji. Ten mecz dopiero wczoraj bodajże zaplanowano, właśnie z tych powodów, o których napisałem.

aut - 4 lutego 2016, 11:33:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
PS Właśnie zauważyłem, że ze uwzględniając poziom sędziowania poprzednich meczów, sędziował II trener Jagiellonii. Debiut w roli sędziowskiej?

Lolekkk - 4 lutego 2016, 11:50:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zmiana w 31 minucie bo grali 2 × 30 minut

adam - 4 lutego 2016, 12:12:16 - *.kalisz.mm.pl
Nagorski juz od grudnia na testach i jeszcze bez kontraktu, ktos wiec jak sie toczy sprawa? Bedzie kontrakt?

UwagaJaga - 4 lutego 2016, 14:57:19 - *.serczer.pl
Jagielloński napastnik pilnie poszukiwany!

jhkhjt - 4 lutego 2016, 16:05:29 - *.adsl.inetia.pl
Mam dwóch kandydatów Piotr Parzyszek albo Tomas Wagner

jagus - 4 lutego 2016, 22:36:13 - *.dynamic.chello.pl
coś czuje że jako zawodnik testowany staną na bramce czesiu mihniewicz , a zaodnik testowany w obronie michaś probież - to tak dla zmyłki chyba że niby testują , próbują itd.

Seat LEON - 5 lutego 2016, 8:05:41 - *.tvk-net.pl