17 lutego 2016, 18:30 - Władysławowo (Stadion Lekkoatletyczny COS OPO Cetniewo)
MKS Władysławowo 0-3 Gryf Wejherowo
Dawid Tomczak 78, Mateusz Kuzimski 80, Kamil Jakubowski 89

MKS Władysławowo: Maciej Lipski (46 Aleksander Ceynowa) - Patryk Neumann (77 Piotr Smykla), Krzysztof Kleser, Michał Piesik (46 Michał Dybała), Jędrzej Tojza - Paweł Rogocki, Marek Kwaśnik, Piotr Rogocki (73 Krzysztof Wojciechowski), Paweł Fopka (57 Grzegorz Korzeniewski), Karol Gojke (66 Sebastian Grzenkowicz) - Przemysław Ronkowski (82 Bartosz Burzyński).

Gryf Wejherowo: Wiesław Ferra - Adrian Klimczak, Łukasz Nadolski, Krzysztof Wicki, Paweł Brzuzy, Piotr Łysiak, Piotr Kołc, Kamil Jakubowski, Dawid Tomczak, Mateusz Kuzimski, Piotr Okuniewicz. W II połowie grali także: Dawid Leleń, Przemysław Mońka, Maciej Dampc.

Gryf Wejherowo wygrał 3-0 (0-0) w sparingu z czwartoligowym MKS-em Władysławowo.

źródło: własne / mkswladyslawowo.futbolowo.pl

Dodano: 17 lutego 2016, 20:20:36

texRex - 17 lutego 2016, 20:26:51 - *.trzebinia.mm.pl
MKS Władysławowo .... fajna drużyna , fajna miejscowość na wakacje !!!

Prośbą - 17 lutego 2016, 20:29:48 - *.217-171-60.tkchopin.pl
Czychowski zdrowiej i wracaj do gry bo bez ciebie słabo to widzę

WKS - 17 lutego 2016, 21:26:20 - *.dynamic.chello.pl
7 sparing Gryfa i dopiero pierwszy gol. i jeszcze w końcówce z amatorami z dołu tabeli czwartej ligi. czarno to widze

felix - 17 lutego 2016, 21:43:12 - *.limes.com.pl
wygrali to się liczy.gryf przy arce mozna nazwać amatorami a przegrli tylko 2 0.myślmy pozytywnie

... - 17 lutego 2016, 22:01:16 - *.185-18-141.tkchopin.pl
Zobaczymy, wartość będzie można oceniać przy Chwaszczynie, przy Lęborku no i w starciu z rezerwami Okocimskiego w 1 kolejce, co nie oznacza, że to będzie łatwo, w końcu też walczą o życie.

primek - 18 lutego 2016, 7:24:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na tle amatorow zagrali slabe spotkanie nie bylo widocznej roznicy 2 klas przy porywistym wietrze fakt ze ciezko sie gralo ale bez pomocy sedziow(pierwsze 2 bramki ewidentne spalone) nasi Gryfici dalej by czekali na gole w sparingach. Brawa dla chlopakow z Wladka

G - 18 lutego 2016, 7:46:03 - *.stargard.mm.pl
Władysławowo - GKS Wybrzeże !!!!!!!!

fff - 18 lutego 2016, 9:28:07 - *.play-internet.pl
W końcu wygrali 1sparing

biroko - 18 lutego 2016, 11:40:52 - *.interkar.pl
primek nie osmieszaj GRYF miał na początu 3 słupki i
pełno sytuacji gdyby strzelili byłoby 10-0.

Mx - 18 lutego 2016, 12:49:52 - *.85-237-178.tkchopin.pl
Wie ktoś co z Czychowskim? Teoretycznie kiedy może zagrać?

primek - 18 lutego 2016, 17:15:56 - *.21-109-162.tkchopin.pl
Biroko ala nie strzelili!!! Jak w lidze ostrzela slupki to taz powiesz ze powinni wygrac bo mieli dwa slupki a przegrali 1:0. Strzal w slupek to strzal niecelny dla Twojej wiadomosci. To byliamatorzy gry w pilke a nie gwiazdy z 2 ligi!!!!!!

wowo - 19 lutego 2016, 12:15:23 - *.rev.snt.net.pl
primek - ale popłynąłeś - gwiazdy z 2 ligi w tej lidze nie ma gwiazd - są tylko kopacze.